Zvýšenie hrubej zaškolenosti detí v materskej škole v obci Rišňovce - výstavba nového objektu MŠ

Zvýšenie hrubej zaškolenosti detí v materskej škole v obci Rišňovce - výstavba nového objektu MŠ

Predmetom zákazky je výstavba materskej školy v Rišňovciach pre kapacitu 100 detí, v dvoch (jestvujúci objekt a
novostavba), exteriérovými komunikáciami prepojených objektoch. Jestvujúci objekt MŠ ma kapacitu 58 deti ( 3 triedy). V tomto objekte budú zrealizované stavebné úpravy na zabezpečenie bezbariérového prístupu do objektu. Úpravy budú v rozsahu: vybudovanie vyrovnávajúcej rampy pri vstupe do objektu, výmena vstupných dverných konštrukcii za bezbariérové. Nový objekt s kapacitou 42 deti (2 triedy) je navrhnutý v susedstve s jestvujúcim objektom. Dispozičné riešenie novostavby MŠ je založené na symetrickom usporiadaní dvoch tried s príslušnými priestormi okolo priečnej osi, v ktorej je navrhnutá spoločná jedáleň s výdajňou jedál a miestnosťou technického zázemia. Každá trieda novostavby MŠ má vo svojom dispozičnom riešení navrhnutú dennú miestnosť pre deti - herňu, spálňu, šatňu, hygienické zázemie pre deti, dennú miestnosť pre učiteľky, wc pre personál a miestnosť pre upratovačku. Súčasťou MŠ v pravom bloku objektu je aj izolačná miestnosť a v ľavom bloku objektu je sklad prádla. Ďalšie informácie budú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.06.2021 10:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Rišňovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Rišňovce

Zadavatel IČ:
00308404

Kontaktní osoba:
Mgr. Mário Machovec

Zadavatel telefon:
+421 911 416 728

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.risnovce.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214100-1
Stavebné práce na stavbe budov materských škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Hledáte spolehlivého dodavatele stavebních prací za rozumnou cenu? Naše společnost General Vision spol. s r.o. Vám poskytne kompletní stavební práce od A do Z. Výstavba rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Rekonstrukce bytů, zateplení budov, ale i další zednické práce Vám zajistí naše společnost General Vision spol. s r.o., která sídlí v Praze. Pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme také stavební truhlařinu, podbití krovů a výstavbu pergol. Zkušenosti, profesionalita a kvalitně odvedená práce. Bydlete podle svých snů. Spokojenost klienta a dodržení termínů je naší prioritou.


Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Máte potíže s hledáním stavební firmy ve Středočeském kraji? Dnešní doba zvýšila poptávku dodavatelů stavebních služeb a je čím dál tím složitější najít spolehlivou společnost, která odvede dobrou práci za přívětivou cenu. A výjimkou jsme právě my, stavební firma Miroslav Šindelář působící v okrese Benešov. Provádíme stavby domů na klíč, celkové rekonstrukce starších domů a bytů, ale i samostatné stavební činnosti, jako jsou realizace fasád, terénních úprav kolem domů, pokládky dlažeb, pokrývačství a podlahářství či pokládka obkladů. V celé nabídce máme ještě mnohem více služeb, stačí nás zkontaktovat s individuální poptávkou a my vám nabídneme, co je v našich silách. Sídlíme na adrese Všechlapy 69. Pro prvotní kontakt využijte našeho telefonního nebo e-mailového kontaktu.


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.


Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Naše společnost VAMIRO s.r.o. se specializuje na prodej a dodávku modulových domů čtyř typů. V naší nabídce naleznete dvojdomek MIRO a MIKA každý o ploše 162 m2. Dále pak rodinný dům VAKA a chatu z kontejneru. Všechny modulové domy lze postavit bez základové desky, jsou mobilní a s rychlou výstavbou. Domy jsou vybaveny kotli, radiátory, elektrickou rozvodnou, sporákem, dřezem a koupelnou. Tyto stavby jsou variabilní a lze je sestavit podle přání klienta. Bydlete nebo mějte sídlo podnikání snad a rychle zbudované bez zbytečných prodlev. Neváhejte a oslovte naši společnost. Vzorové domy si můžete prohlédnou v Mostě a vybrat si ten pravý přímo pro Vás.


Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Stavební firma nabízí kompletní stavební práce představující činnosti od projektu až po kolaudaci a to pro panelové, činžovní i rodinné domy. Provádíme regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Nabízíme pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další naší specializací je rekonstrukce a opravy střech, včetně půjčovny lešení. Navrhneme vám nejvhodnější řešení pro váš dům. Naše práce nás baví!


Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Co nabízíme: - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna oken a vchodových dveří - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna rozvodů topení a vody - výměna střešní krytiny - úprava interiérů a další. Firma RD KOMEX s.r.o. je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů a veškeré používané materiály jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií.