Poptáváme pogumování hřídele

Poptáváme pogumování hřídele

Potřebuji pogumovat míchadlo respektive hřídel + vrtuli. Hřídel 1700 mm délka průmět 40 mm vrtule dvoulistá průměr 500 mm.
Můžete mi udělat nabídku?

S pozdravem

Jaroslav Čada
Poptávka byla vložena dne:
28.06.2021 12:43

Platnost poptávky:
28.07.2021 12:33

Kontaktní osoba:
OPIS Engineering k.s.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 434 020

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej uzavíracích a zkušebních balonů pro kanalizace

Výroba a prodej uzavíracích a zkušebních balonů pro kanalizace

Sháníte-li na Brněnsku výrobce a prodejce zkušebních a uzavíracích balonů pro kanalizace a nevíte na koho se obrátit? Pak je tu naše firma přesně pro Vás! Všechny produkty nabízené odpovídají nejvyšším kvalitativním a bezpečnostním požadavkům. Uzavírací balony jsou zhotoveny z vysoce kvalitní gumy s PA pryžotextilem, to umožňuje dlouhodobé nasazení mezi -25°C a + 70°C, krátkodobě jsou možné teploty mezi -30°C a + 100°C. V nabídce máme také uzavírací balony se zvýšenou odolností proti působení olejů a chemikálií. V nabídce máme vícedimenzionální Jumbo uzavírací balony, MDA™ 1bar uzavírací balony, MD uzavírací a zkušební balony, kanalizační zkušební a uzavírací balony ad. Více informací a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Nekřehnoucí vzduchové hadice pro venkovní použití - odolné proti teplu, mrazu a UV záření

Nekřehnoucí vzduchové hadice pro venkovní použití - odolné proti teplu, mrazu a UV záření

Vzduchové hadice pro venkovní použití? Sáhněte po kvalitě hadic PUPA, které jsou k dostání u dodavatele pneumatických systémů, společnosti YETTY.EU z Jihlavy. Tyto speciální nekřehnoucí vzduchové hadice s kalibrovaným vnitřním a vnějším průměrem jsou vysoce odolné proti teplu, mrazu a UV záření. Díky vynikající flexibilitě se nemusíte obávat jejího poškození a následného rozlomení. Hadice lze používat při teplotách od -40° až po +100°C. Rádi byste bližší specifikaci? Navštivte naše webové stránky!


Hranoly a klíny z PUR pěny pro dotěsnění střech - výroba

Hranoly a klíny z PUR pěny pro dotěsnění střech - výroba

Dotěsnění z lehčené PUR pěny vyráběné na bázi polyurethanu, je také nasákavé a zabraňuje pronikání prachu dovnitř budovy. Aby se s těmito produkty lépe zacházelo je možné je vyrábět s polepy nebo bez nich. Další možností je také výběr barev: - antracitová, - cihlově červená. Využijte naše kvalitní těsnění i Vy! Záleží nám na Vaši spokojenosti!


Profilové těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy, hranoly

Profilové těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy, hranoly

Naše firma Pavla Špendlíka vyrábí ve Zlíně celou rozměrovou řadu profilových těsnění (cca 170 typů) a pro uspokojení individuálních potřeb a požadavků zákazníka jsme schopni operativně vyrábět těsnění na míru. U nás naleznete těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy či hranoly. Z lehčeného polyethylenu (PE) vyrábíme - profilová těsnění pro trapézové plechy - vlnovky střešních krytin - dotěsňovací špalíky - těsnící pásy, hranoly Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 608476408 nebo emailové adrese p.spendlik@seznam.cz. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost!


Ohebné flexibilní hadice Legrom pro přívod chladicí a mazací kapaliny do stroje či výrobní linky

Ohebné flexibilní hadice Legrom pro přívod chladicí a mazací kapaliny do stroje či výrobní linky

Potřebujete pro svou výrobní linku či stroj kvalitního pomocníka v podobě modulární flexibilní hadice, která se postará o bezproblémový přívod chladící či mazací kapaliny? Pak vsaďte na Legrom VARIO systém, který dodává také společnost ADAMEC – ADRO s.r.o. z Opavy. Tento hadicový systém umožňuje rychlé nastavení do požadované pozice a přesné zacílení paprsku. Přívod chladicí a mazací kapaliny využijete zejména při obrábění materiálu soustružením, vrtáním, broušením či frézováním. VARIO systém můžete také využit k rychlému a jednoduchému nastavení trysek pro stlačený vzduch při chladicím procesu, sušení nebo odfuku nečistot z výrobku. Hlavní výhody tohoto systému jsou: - vysokotlaká odolnost - vysoká pevnost v ohybu - stabilita polohy - vynikající chemická odolnost - flexibilita - vysoká kvalita - rychlá montáž i demontáž - všestrannost a mnoho možných kombinací.


Zakázková výroba vlnovcových, tkaninových, gumových kompenzátorů

Zakázková výroba vlnovcových, tkaninových, gumových kompenzátorů

Výrobce kompenzátorů pro jaderné i klasické elektrárny v ČR je firma MACROFLEX s.r.o. Otrokovice. Vyrábíme kovové vlnovcové, tkaninové, gumové kompenzátory - výroba, projektování a testování je dle norem a předpisů, v souladu s direktivou. Působíme v regionu Zlínský kraj, dodáváme v rámci celé ČR - Morava i Čechy. Dodáváme široké množství standardních kompenzátorů i nestandardních typů na zakázku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA - axiální, kloubové, kardanové laterální, univerzální -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové hadice z nerez oceli ROTH -gumové kompenzátory TRELLEBORG, TEGUFLEX -potrubní uložení a závěsy PIHASA.