Automatické svařovací a montážní linky na klíč dodá Chropyňská strojírna

Chropyňská strojírna, a.s.

Automatické svařovací a montážní linky na klíč dodá Chropyňská strojírna

Dodání automatických svařovacích a montážních linek na klíč zajišťuje Chropyňská strojírna. Vyrábíme svařovací linky zejména pro automobilový průmysl i pro ostatní OEM výrobce. Postaráme se o návrh, zpracování konstrukce v 2D a 3D, kompletní dokumentaci včetně návodů na obsluhu a údržbu, dodání a uvedení do provozu, zaškolení obsluhujících pracovníků.

Rozšírenie kapacity materskej školy v obci Kráľ

Rozšírenie kapacity materskej školy v obci Kráľ

Predmetom zákazky je výber zhotoviteľa diela pre realizáciu projektu: Rozšírenie kapacity materskej školy v obci Kráľ.

Projekt rieši čiastočnú rekonštrukciu MŠ a prístavbu novej učebne s príslušenstvom z dôvodu rozšírenia kapacity MŠ. Zastavaná plocha prístavby tvorí 33, 33% z celkovej pôvodnej zastavanej plochy objektu. Budova, v ktorom sa nachádza okrem MŠ aj ZŠ s vyučovacím jazykom slovenským je situovaná v centre obce Kráľ na parcele č.10/8. Pozemok je vo vlastníctve investora.

Presný rozsah stavebných prác je uvedený v projektovej dokumentácii, ktorá tvorí prílohu č. 1 týchto súťažných podkladov, v časti súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky a vo Výkaze výmer, ktorý tvorí prílohu č. 2 týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2021 09:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kráľ

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kráľ

Zadavatel IČ:
00318876

Kontaktní osoba:
JUDr. Stanislav Mráz

Zadavatel telefon:
+421 905 783 303

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Hledáte spolehlivého dodavatele stavebních prací za rozumnou cenu? Naše společnost General Vision spol. s r.o. Vám poskytne kompletní stavební práce od A do Z. Výstavba rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Rekonstrukce bytů, zateplení budov, ale i další zednické práce Vám zajistí naše společnost General Vision spol. s r.o., která sídlí v Praze. Pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme také stavební truhlařinu, podbití krovů a výstavbu pergol. Zkušenosti, profesionalita a kvalitně odvedená práce. Bydlete podle svých snů. Spokojenost klienta a dodržení termínů je naší prioritou.


Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Máte potíže s hledáním stavební firmy ve Středočeském kraji? Dnešní doba zvýšila poptávku dodavatelů stavebních služeb a je čím dál tím složitější najít spolehlivou společnost, která odvede dobrou práci za přívětivou cenu. A výjimkou jsme právě my, stavební firma Miroslav Šindelář působící v okrese Benešov. Provádíme stavby domů na klíč, celkové rekonstrukce starších domů a bytů, ale i samostatné stavební činnosti, jako jsou realizace fasád, terénních úprav kolem domů, pokládky dlažeb, pokrývačství a podlahářství či pokládka obkladů. V celé nabídce máme ještě mnohem více služeb, stačí nás zkontaktovat s individuální poptávkou a my vám nabídneme, co je v našich silách. Sídlíme na adrese Všechlapy 69. Pro prvotní kontakt využijte našeho telefonního nebo e-mailového kontaktu.


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.


Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Naše společnost VAMIRO s.r.o. se specializuje na prodej a dodávku modulových domů čtyř typů. V naší nabídce naleznete dvojdomek MIRO a MIKA každý o ploše 162 m2. Dále pak rodinný dům VAKA a chatu z kontejneru. Všechny modulové domy lze postavit bez základové desky, jsou mobilní a s rychlou výstavbou. Domy jsou vybaveny kotli, radiátory, elektrickou rozvodnou, sporákem, dřezem a koupelnou. Tyto stavby jsou variabilní a lze je sestavit podle přání klienta. Bydlete nebo mějte sídlo podnikání snad a rychle zbudované bez zbytečných prodlev. Neváhejte a oslovte naši společnost. Vzorové domy si můžete prohlédnou v Mostě a vybrat si ten pravý přímo pro Vás.


Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Stavební firma nabízí kompletní stavební práce představující činnosti od projektu až po kolaudaci a to pro panelové, činžovní i rodinné domy. Provádíme regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Nabízíme pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další naší specializací je rekonstrukce a opravy střech, včetně půjčovny lešení. Navrhneme vám nejvhodnější řešení pro váš dům. Naše práce nás baví!


Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Co nabízíme: - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna oken a vchodových dveří - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna rozvodů topení a vody - výměna střešní krytiny - úprava interiérů a další. Firma RD KOMEX s.r.o. je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů a veškeré používané materiály jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií.