Stavby dřevěných rodinných domů realizace výstavba nízkoenergetické rodinné domy na klíč

Stavby Nisa, s.r.o.

Stavby dřevěných rodinných domů realizace výstavba nízkoenergetické rodinné domy na klíč

Stavební firma Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Řešení Vašeho bydlení od A do Z. Zajišťujeme a provádíme kompletní výstavbu domů, bytů a komplexní servis včetně inženýringu. V rámci staveb realizujeme: - výstavby a rekonstrukce rodinných domů - výstavby a rekonstrukce pasivních domů - výstavby a rekonstrukce nízkoenergetických domů - výstavby a rekonstrukce dřevostaveb - výstavby bytových domů - výstavby nových bytů - zateplování budov - sádrové omítky - anhydritové podlahy Stavby rodinných domů provádíme na klíč a nebo jen dílčí dodávkou - hrubá stavba. Elektrické instalace, střešní krytiny, výplně otvorů, podlahové krytiny, dlažby a obklady, Vám rádi zajistí a poradí naši proškolení pracovníci. V rámci našich služeb vám pomůžeme získat dotaci v programu Zelená úsporám. Neváhejte se na Nás kdykoliv obrátit!

Dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí 2021-2022

Dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí 2021-2022

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí pro organizační složky zadavatele v předpokládaném období od 09/2021 po následujících 12 měsíců v předpokládaném celkovém množství 4 803 tun na základě provozní potřeby zadavatele. Podrobněji viz zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2021 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží L. Svobody 1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Eva Nekvasilová

Zadavatel telefon:
+420 722 993 463

Fax:
+420 972 233 739

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Představujeme Vám firmu UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. Votice, která svým zákazníkům nabízí prodej a dopravu kvalitního uhlí, koksu, uhelných briket, písku, štěrku, kačírku atd. Dále zajišťujeme skládání uhlí pásovým dopravníkem, nákladní autodopravu, přepravu nadrozměrných nákladů. Působíme v oblastech Votice, Svinky, Benešov a Tábor. Naše služby, prodej: - černé, hnědé uhlí - koks - uhelné brikety - písky - drcené kamenivo - kačírek Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dopravní 847, Votice.


E-shop černé a hnědé uhlí, koks a palivové dříví - objednávejte z pohodlí domova

E-shop černé a hnědé uhlí, koks a palivové dříví - objednávejte z pohodlí domova

Dochází Vám naštípané dříví? Potřebujete doplnit zásoby uhlí nebo briket? Navštivte webové stránky firmy BOŠ – palivovedrivi-znojmo.cz, kde si můžete dřevo nebo tuhá paliva jednoduše objednat. Stačí, když si požadované produkty – palivové dříví, uhlí, koks, hnědé nebo černé uhlí či brikety - vyberete na našem e-shopu. Vaši objednávku telefonicky potvrdíme a dovezeme Vám ji na dohodnutou adresu. Kalkulaci dopravy vyčíslíme na základě zadané adresy pro doručení. Za zboží zaplatíte řidiči při jeho doručení – o termínu dodání Vás vždy předem telefonicky informujeme.


Výhodný prodej hnědého a černého uhlí, koksů, palivového dřeva

Výhodný prodej hnědého a černého uhlí, koksů, palivového dřeva

Naše firma Petr Pábl Uhelné sklady a kovošrot Náchod skladuje a prodává hnědé a černé uhlí v našich uhelných skladech v Jaroměři, dále u nás najdete i koks, kovářské uhlí a palivové dřevo. V našem uhelném skladě v Jaroměři prodáváme tyto paliva: Hnědé uhlí - Ledvické (doly Bílina), Ořech Ia, Ořech IIa, Kostka Černé uhlí - Kovářské (Ostrava - důl Lazy), Černé ořech (Ostrava) Koksy - Koks otopová směs (Ostrava), Koks ořech 2 (Ostrava) Kovářské uhlí pro kovárny Uhlí Vám dovezeme až na místo určení. Dle požadavků zákazníka zajišťujeme skládání uhlí pásem o délce 3m a šíře 40cm až na místo určení. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Prodej pytlovaného uhlí, uhelné a dřevěné brikety, dřevo Praha, regionální rozvoz paliva až domů

Prodej pytlovaného uhlí, uhelné a dřevěné brikety, dřevo Praha, regionální rozvoz paliva až domů

Představujeme Vám firmu MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic z Prahy, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem pevných paliv. Především se jedná o prodej uhlí a dřeva v pytlích, tvrdé palivové dřevo v bednách nebo volně ložené uhlí. Naše firma MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic Vám vybrané palivo doveze až přímo k Vám domů. Zaregistruj se a získej extra bonus 250 Kč k množstevní slevě na nákup paliva! Velkoobchodní a maloobchodní prodej paliva: - pytlované uhlí - volně ložené uhlí - uhelné brikety - dřevěné pelety - dřevěné brikety - tvrdé palivové dřevo v bednách Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Francouzská 172, Praha.


Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

Ať už potřebujete černé nebo hnědé uhlí, koks či brikety balené na paletách nebo volně ložené, obraťte se na spolehlivého dodavatele kvalitních pevných paliv EMTB Trade s.r.o. v Ostravě. Velkoobchodní prodej – kvalitní paliva za rozumné ceny: - černé uhlí – z produkce OKD a.s. a polských kombinátů - hnědé uhlí – z produkce Severní energetické a.s. a ze Severočeských dolů - koks – slévárenský a otopový koks z produkce českých producentů a polských koksoven - brikety – Rekord a UNION od německých firem volně ložené nebo v původních obalech - dřevěné pelety a brikety – průmyslové s větším obsahem kůry, pro bytové potřeby – čistě dřevěné pelety, dřevěné brikety pini key pro vytápění v krbu a na grilování Prodej baleného paliva v prodyšných pytlích na paletách – hnědé uhlí, černé uhlí, koks, brikety a pelety. Pytle jsou na paletě upevněny fólii a stahovacími páskami, palety jsou nevratné.


prodej - hnědé a černé uhlí, brikety a dřevo, zastřešený sklad

prodej - hnědé a černé uhlí, brikety a dřevo, zastřešený sklad

Sháníte kvalitní materiál na topení? Naše firma Andrla CZ s.r.o. Vám zajistí hnědé a černé uhlí, brikety a dřevo. A to vše suché, protože hnědé i černé uhlí a hnědouhelné brikety skladujeme v zastřešeném skladu. Zajištění dopravy až k vám domů je samozřejmostí. UHELNÉ SKLADY, PRODEJNÍ SKLAD UHLÍ: - provozní doba - letní sezona 16.3.-30.11 PO-PÁ 6-17 hod., SO 7-12 hodin - zimní sezona 1.12.-15.3. PO-PÁ 7-15.30 hodin Prodej: - černé uhlí - hnědé uhlí - hnědouhelné brikety - palivové dřevo.