Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

Pro napravení křivých zubů, pro korekci vad horní i dolní čelisti jsou nejúčinnější pomůckou fixní aparátky (rovnátka) v kovovém nebo keramickém provedení, které ve své ortodontické praxi doporučuje pro děti i dospělé ze Zlínského kraje odborná lékařka MUDr. Helena Dvořáková.

Výběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví obcí Kamenice, Sulice

Výběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví obcí Kamenice, Sulice

Předmětem koncesního řízení je zajištění bezpečného a plynulého provozování vodohospodářského majetku ve vlastnictví zadavatelů, a to v souladu s národní legislativou, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2021 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Kamenice

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
302 854 078 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kamenice

Zadavatel IČ:
00240273

Zadavatel ulice:
Ringhofferovo náměstí 434, 251 68 Kamenice

Zadavatel PSČ:
251 68

Zadavatel obec:
Kamenice

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Čermák, starosta

Zadavatel telefon:
+420 323 673 105

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obeckamenice.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

65130000-3
Provoz vodovodů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní zásobování pitnou vodou Kladno – dovoz nebo pronájem cisteren

Náhradní zásobování pitnou vodou Kladno – dovoz nebo pronájem cisteren

Nejen plánované odstávky vody, opravy vodovodní sítě nebo nečekané havárie jsou nejčastější příčinou zastavení přísunu pitné vody, která je neustále potřeba. Pitnou vodu je třeba také pro plnění bazénů, studní a nádrží. Středočeské vodárny a.s. se sídlem v Kladně jsou technicky vybavené pro rychlé řešení těchto situací a zajistí náhradní zásobování pitnou vodou díky cisternám o objemu až 7 m2. Vyřešte nedostatek pitné vody náhradním zásobováním a kontaktujte Středočeské vodárny a.s.


Středočeské vodárny a.s. Kladno – provozovatel vodovodů a kanalizací

Středočeské vodárny a.s. Kladno – provozovatel vodovodů a kanalizací

Výrobu a distribuci pitné vody, ale také odvod odpadních vod a jejich následné čištění zajišťuje ve vybraných částech České republiky společnost Středočeské vodárny a.s. se sídlem v Kladně. Společnost Středočeské vodárny a.s. se stará o řešení havárií vodovodních a kanalizačních sítí v majetku obcí a měst například v bývalých okresech Mělník, Rakovník, Kladno, Mladá Boleslev a části Prahy. Koncovým zákazníkům je nabízena také řada dalších služeb jako průzkum a měření ve stokové síti, efektivní vyhledávání skrytých poruch, na vyžádání laboratorní analýzy, účinné deratizace a další služby.


Výroba a dodávka pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod, akreditovaná laboratoř Kroměříž

Výroba a dodávka pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod, akreditovaná laboratoř Kroměříž

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. Zajišťujeme plynulé dodávky pitnou vodou, odvádění a čištění odpadních vod, vodovodní přípojky, napojení na kanalizaci, čistění kanalizací atd. Dále mezi naše služby patří rozbory vod v akreditované laboratoři a také autodoprava. Odvádění, čištění odpadních vod a pitnou vodu dodáváme do měst Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Chropyně, Morkovice, Nezamyslice. Nabízené služby firmy Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.: vodovodní síť kanalizační síť konzultace staveb kontrola vody laboratoř doprava Neváhejte nás kontaktovat, Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s., jsme tu pro Vás.


Zajištění kvality dodávané vody, čištění a odvádění odpadních vod

Zajištění kvality dodávané vody, čištění a odvádění odpadních vod

Svazek vodovodů a kanalizací měst a obcí je dobrovolné sdružení 76 obcí na Boskovicku. Spojení těchto obcí vzniklo v roce 1993 s účelem zajistit kvalitní zásobu pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod, rozšíření a zdokonalování vodovodních sítí, kanalizací a čističek odpadních vod. Uživatelům dodáváme pitnou vodu, kterou čerpáme ze 199 jímacích objektů vod na 84 vodních zdrojích a dále upravujeme v pěti úpravných a třech odkyselovacích stanicích vod. Ve správě máme 14 ČOV do kterých přitéká a čistí se odpadní voda z cca 277 km kanalizačního potrubí. V naší činnosti je dále pak zahrnuto stanovování vodného a stočného v daném období a koncepce rozvoje.


Dovoz vody do studny Praha - aktuální rychlé řešení -  termín dovozu i ze dne na den!

Dovoz vody do studny Praha - aktuální rychlé řešení - termín dovozu i ze dne na den!

Co teď? Okamžité krátkodobé řešení, jehož úspěšnost silně závisí na místních geologických poměrech, je naplnit studnu dovezenou vodou z cisterny. Dosavadní zkušenosti ukazují, že úspěšnost tohoto řešení je velice variabilní, ale i v nejhorších případech lze hovořit i o týdnech, než po závozu zase hladina klesne pod přijatelnou mez. Extrémem jsou případy v písčitých nížinných oblastech (Polabí atd.), tam je dovoz vody do studny bezpředmětný, voda zmizí v řádu hodin. Ale v naší praxi máme i stálé zákazníky, kteří toto provizorium používají již několik let a naučili se šetřit s nadějí, že se spodní voda zase zlepší. Při srovnání nákladů na občasný závoz vody do studny a jiným dlouhodobým řešením vychází občasný závoz podstatně levněji a hydrogeologické poměry se těžko předpovídají. Samozřejmě, prohloubení studny, vrtu nebo připojení na místní vodovod je řešení perspektivní, ale pokud Vás nečekaně zaskočí nedostatek vody, je dovoz vody cisternou okamžitá záchrana. Vozíme pražskou pitnou vodu, pokud není třeskutý mráz a jste „na dostřel“ od Prahy (35 km) můžeme Vám pomoci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme!


Služby SčVK v regionech Ústeckého a Libereckého kraje

Služby SčVK v regionech Ústeckého a Libereckého kraje

Řešíte problém s dodávkou vody či s kanalizací? Potřebujete rozbor pitné nebo odpadní vody? Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., provozuje vodárenskou a kanalizační infrastrukturu v severních Čechách. Poskytujeme široké spektrum kvalitních služeb spočívajících ve výrobě a dodávce pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod, v opravách a čištění kanalizací, revizích, vyvážení a likvidaci tekutých odpadů. Provozujeme také silniční motorovou dopravu, montáž měřidel vody a montáže a opravy elektrických zařízení. Zajišťujeme poradenství ve vodohospodářské činnosti i investorsko-inženýrskou činnost. Jsme certifikováni systémem ISO 9001, 14001, 50001 a OHSAS 18001.