Dodávka bezpečnostních přepážek pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Plzni II.

Dodávka bezpečnostních přepážek pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Plzni II.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž devíti kusů bezpečnostních přepážek pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Plzni. Veřejná zakázka bude realizována na základě Kupní smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem. Místem realizace jsou kontaktní pracoviště ÚP ČR v Plzni, v Rokycanech, ve Stodě, v Kralovicích a v Sušici.
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2021 10:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
359 991 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Staňková

Zadavatel telefon:
+420 950 148 777


Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce skleněného vybavení a komponentů

Výrobce skleněného vybavení a komponentů

V dnešní době, kdy vládne svěží moderní design a minimalismus, jsou skleněné komponenty v domácnostech, bytech a veřejných prostorách čím dál více oblíbených prvkem. Hledáte firmu, která vám dokáže skleněné vybavení zprostředkovat? SAŠ GLASS s.r.o. čeká na první kontakt. Specializujeme se jak na zakázkovou výrobu, tak i na výrobu drobnějšího sortimentu. V případě zakázkové výroby, začínáme spolupráci společnou konzultací a vyjasněním si představ, přes dodání návrhu a koncovou instalaci produktu. Mezi naše hlavní produkty patří výroba skleněných dveří, různých prostorových stěn, skleněného schodiště a zábradlí, do koupelen dodáváme sprchové stěny a kouty, obklady nebo zrcadla. Naší předností je dlouhodobá zkušenost a orientace v oboru. Z drobnějších prací jsme schopni realizovat rámování obrazů, zpracování skla a další. Kontakty, reference a bližší informace naleznete na webe společnosti.


Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Firma K plasty s.r.o. Nové Město nad Metují provádí zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů. Je to ideální řešení, jak si zvětšit váš prostor a ještě se zbavit negativních vlivů prostředí. Jistě oceníte, že díky zasklení lodžií zamezíte tepelným ztrátám, a že chytře ušetříte na energiích. Vybírat můžete z několika druhů a barev lodžií a vytvořit tak originální prvek šitý na míru přesně vašim potřebám i celé stavbě. Zasklívací systém lze použít pro: lodžie rovné lodžie rohové lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté


Profesionální rámování i paspartování Vašich obrazů, fotografií, diplomů či dětských kreseb

Profesionální rámování i paspartování Vašich obrazů, fotografií, diplomů či dětských kreseb

Máte rádi stěny pokryté fotografiemi či obrázky v krásných rámečcích? Máte obraz, který je atypické velikosti a chcete jej nechat zarámovat na mírtu? Líbí se Vám, když mají obrazy krom rámu i paspartu? Rámování i paspartování na míru Vám zajistí společnost Sklenářství Josef Müller se sídlem v Šumvaldu u Uničova, kde mají i pobočku. K dispozici máme velký výběr rámů v různých barevných provedení. Stačí si vybrat dle svého vkusu a přání. Máme jednoduché rámy, které se hodí i do moderních domácností, i ozdobné do klasického či retro interiéru. V případě zájmu Vám zhotovíme paspartu na míru tak, aby se hodila k danému obrazu a k rámu. Pasparta může být bílá, barevná i tmavá. Dále se zaměřujeme na veškeré sklenářské práce, jako je broušení, řezání a výroba izolačních dvojskel či montáž oken, dveří i skleněných fasád.


Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Chcete, aby byl Váš interiér reprezentativní? Skvělou volbou je v tomto případě obklad stěny smaltovaným sklem, který zvolili architekti pro Ferrari autosalon Scuderia v Praze. Kromě krásného vzhledu má skleněná stěna řadu dalších výhod. Proto se velmi často využívá také v kancelářských prostorech. Pro obklad smaltovaným sklem můžete vybrat jakoukoliv barvu, která se bude dokonale hodit do Vašeho interiéru. Zkušení sklenáři dokážou navíc obložit sklem stěny velkých rozměrů… Nejenže vzniknou moderní a reprezentativní prostory, ale také jejich údržba bude velmi snadná. Pokud se Vám stěny obložené smaltovaným sklem líbí, doporučuje obrátit se na profesionály, které najdete například v pražské společnosti ACERA SKLO, jež má v této oblasti bohaté zkušenosti a může se pochlubit mnoha referenčními zakázkami včetně již zmíněného Ferrari autosalonu Scuderia.


Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Provádíme různé typy skleněných střech a zároveň pro ně zajišťujeme dodávky skel a samotnou montáž. Skleněných střech a stěn je možné využít na vlakových, autobusových zastávkách, při nadstřešení podchodů či realizaci prosklených koridorů. Díky naší technice, která je speciálně vybavena přísavkou pro nás není problém dostat sklo i do míst, které jsou hůře přístupné. Navíc vytváříme i kvalitní protihlukové stěny. Stačí nás pouze kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a zároveň společně najdeme řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům!


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.