Dodávka 5 ks kolových traktorů 2021

Dodávka 5 ks kolových traktorů 2021

Předmětem zakázky je dodávka 5 ks kolových traktorů.
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2021 09:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČR-Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, organizační složka státu

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
825 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČR-Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, organizační složka státu

Zadavatel IČ:
00020338

Zadavatel ulice:
Hroznová 63/2

Zadavatel PSČ:
656 06

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
JUDr. Vít Vlček

Zadavatel telefon:
+420 724 295 047

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ukzuz.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly, servis zemědělské techniky, strojů Gregoire Besson, Manitou

Náhradní díly, servis zemědělské techniky, strojů Gregoire Besson, Manitou

Společnost Agriola Polešovice je prodejce zemědělské techniky Gregoire Besson, Manitou, Monosem, Landini a dalších. Poskytujeme i servis a dodáme náhradní díly na zemědělské stroje. Servis v obci Polešovice č.157. Máme i servisní partnery v regionu Zlínský kraj. Sklad a prodej náhradních dílů v areálu firmy ZEAS Polešovice. Prodej: -opotřebitelné náhradní díly -oleje -filtry -nápravy -adaptéry.


Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Ve společnosti GreenMech víme, jak vám, práci usnadnit. Stačí si pořídit štípač dřeva od známé francouzské společnosti AMR. Štípače dřeva AMR jsou vhodné pro domácí použití i pro podnikatele, kteří se štípaným dřevem obchodují. Ať už potřebujete štípač dřeva na svůj statek nebo pro podnikání tak právě naše štípače dřeva jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, jsou spolehlivé a velmi výkonné. Ušetří vám čas i značnou námahu a zaručí bezpečné štípání dřeva všeho druhu. Nabízíme: - Štípače dřeva s pohonem na elektromotor - Štípače dřeva nesené za traktorem (s pohonem přes hydrauliku nebo vývodovou hřídel traktoru) - Mobilní štípače dřeva na podvozku s benzínovým nebo dieselovým agregátem.


Zatloukače kůlů také s teleskopickým vysouváním sloupu - možné použití na traktorech

Zatloukače kůlů také s teleskopickým vysouváním sloupu - možné použití na traktorech

Při budování nových ohrad či oplocení oceníte obrovský výkon a pomoc zatloukačů kůlů. Kvalitní a výkonné zatloukače seženete na eshopu a v prodejně společnosti B AGRO Březová s.r.o. sídlící poblíž Opavy. Zatloukače lze používat v kombinaci s traktorem. Ve standardní výbavě mají zatloukače mechanické otáčení a uchycení kůlu do třmenu. Pro lepší boční dosah máme v nabídce také zatloukače kůlů s teleskopickým vysouváním sloupu. Naše zatloukače si poradí i v kamenitých podmínkách, protože jsou opatřeny špicí, která připraví díru pro kůl - tím má kůl průchod a nepoškodíme ho. Parametry zatloukačů kůlů, stačí si vybrat: - hmotnost kladiva 200 Kg - max. výška kůlu 3 metry, 3,5 i 5,5 metrů - mechanické i hydraulické otáčení 180°.


Výrobce technologií na zpracování obilovin

Výrobce technologií na zpracování obilovin

Hledáte kvalitní technologii na zpracování obilovin? Pak se obraťte na společnost Haiva Tasovice, která je výrobcem spolehlivých strojů na zpracování obilovin. Pro předčištění obilí a kukuřice v posklizňových linkách a na sušárnách obilí, pro čištění v obilních silech a skladech, či k přípravě osiv obilovin v čistících stanicích osiv je vhodná čistička obilí ASP 750. Stroj se vyznačuje vysokým výkonem a výslednou čistotou produktů až 93%. Čištění obilí probíhá pomocí regulační klapky, která je během procesu uzavřena, ale zvětšujícím se množstvím obilí se zvětšuje tlak na klapku a ta se začne pozvolna otvírat. Tím docílíme rovnoměrného rozprostření obilí, čímž částečně upravíme i výkon stroje. Následně je obilí provětráváno a zbaveno lehkých nečistot a prachu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Kvalitní zemědělská technika, přívěsy zemědělských strojů, náhradní díly a prodej Olomouc

Kvalitní zemědělská technika, přívěsy zemědělských strojů, náhradní díly a prodej Olomouc

Sháníte spolehlivý zemědělský stroj či některý z náhradních dílů pro Váš traktor či přívěs? Agro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček je prodejcem kvalitní zemědělské techniky a náhradních dílů ve městě Olomouc a okolí. Máme bohatý sortiment nejen zemědělských strojů, ale také přívěsů, autopříslušenství i autobaterií. Naše stroje dodáváme pouze od významných výrobců zemědělských strojů, jako jsou Zetor, Kubota, Merlo, Valtra, Kverneland, Pronar, Kuhn a mnoho dalších. Vyberte si z široké nabídky našich traktorů, sklízecích strojů, mulčovačů, nakladačů, ale také příkopových ramen, rozmetadel a řezaček. Součástí našich služeb je rovněž poradenství, zaškolení a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Přijeďte si vybrat zemědělský stroj podle Vašich představ, sídlíme ve Štěpánově nedaleko Olomouce!


Štípací automaty TITAN, traktory Branson, navijáky Uniforest - lesnická, strojírenská a stavební technika

Štípací automaty TITAN, traktory Branson, navijáky Uniforest - lesnická, strojírenská a stavební technika

Firma B AGRO Březová s.r.o. z Opavy zajišťuje prodej, servis a opravy zemědělských strojů a techniky. Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme moderní stroje pro kvalitnější, rychlejší a pohodlnější pracovní výkon. Zemědělské stroje a zařízení: - štípací automaty TITAN - traktory, malotraktory Branson - rozdružovače balíků slámy Kidd - zatloukače kůlů KIDD - plošné mulčovače KIDD Lesní stroje: - lanové navijáky UNIFOREST - mechanické, elektrohydraulické, dálkově ovládané - modely od 3 až po 12 tun - modely pro pevnou instalaci Stroje a zařízení vlastní výroby: - mokré mořičky osiv MM40, MM20 - přepravníky PKS 14 - rozvoz krmných směsí - hydraulická ruka AR 700 (Agroruka) - určena za traktor do tříbodového závěsu, využití v zemědělství, lesnictví. Zajišťujeme dodávání náhradních dílů! Poskytujeme odborné poradenství!