Pořízení decentrální vzduchotechniky do MěÚ Lysá nad Labem

Pořízení decentrální vzduchotechniky do MěÚ Lysá nad Labem

Pořízení decentrální vzduchotechniky:
5 samostatných VZT jednotek o jednotlivém objemovém průtoku vzduchu 3x max. 1500 m3/h a 2x max. 2505 m3/h s účinností min. 90 %. Osazení čidla CO2 s IR senzorem.
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2021 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Lysá nad Labem

Originální záznam:

Okres:
Nymburk

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 400 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Lysá nad Labem

Zadavatel IČ:
00239402

Zadavatel ulice:
Lysá nad Labem, Husovo náměstí 23/1

Zadavatel PSČ:
289 22

Zadavatel obec:
Město Lysá nad Labem

Kontaktní osoba:
Ing. Jitka Plíštilová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://mestolysa.cz/cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42512300-1
Zařízení pro topení, větrání a klimatizaci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nezávislé ochlazovače do aut

Nezávislé ochlazovače do aut

Jste majitelem staršího vozu bez klimatizace? Pokazila se vám nynější klimatizace ve vašem automobilu a potřebujete akutně v horkých dnech pomocníka na cesty? Kontaktujte TOP Servis – Holan s.r.o., doporučíme vám nejvhodnější řešení pro danou situaci. Nabídka se skládá z ochlazovačů pro autobusy, dodávky, kamiony, traktory, obytné vozy i karavany. Sortiment nabízí hned několik druhů klimatizátorů, které se liší funkcemi a použitím. K hlavním jednotkám prodáváme také příslušenství, jako jsou filtry, nádrže na vodu, dezinfekce, náhradní řídící jednotky a součástky. Ochlazovače jsou ve většině případů závislé na baterii vozu, takže fungují i při přestávkách a zastaveních. Jsou tiché, mají dálkové ovládání a snadnou údržbu. Chcete-li zjistit více podrobností o produktu, pošlete nám poptávku a mi vám obratem zašleme informace a cenovou nabídku. Nebo se podívejte rovnou na náš e-shop. Zastavte se za námi každý pracovní den od 7:00 do 15:30 na ulici Mladoboleslavská 790, Praha 9.


Chladící zařízení, klimatizace, vzduchotechnika České Budějovice, výčepní chladicí zařízení

Chladící zařízení, klimatizace, vzduchotechnika České Budějovice, výčepní chladicí zařízení

Představujeme Vám firmu Chlazení Machalouš, s.r.o. z okresu České Budějovice, která svoji činnost zaměřila na prodej, montáž a servis chladících zařízení. Svým zákazníkům montujeme kvalitní klimatizace a vzduchotechniku do bytů, rodinných domů, kanceláří, hotelů, restaurací a dalších objektů. Dále také dodáváme mobilní klimatizace a výčepní chladicí zařízení. Pokud Vás naše služby či chladící zařízení, klimatizace a vzduchotechnika zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ohrazení 53, Ledenice, okres České Budějovice.


Rekuperační větrání pro rodinné domy i komerční objekty - ochrana proti plísním

Rekuperační větrání pro rodinné domy i komerční objekty - ochrana proti plísním

Společnost bbklima99, s.r.o. nejen prodává a montuje klimatizace a vzduchotechnické zařízení, ale zabývá se také rekuperačním větráním. Prostřednictvím našich zařízení Vám zajistíme odvod teplého a znečištěného vzduchu z místnosti a přívod čerstvého studeného venkovního vzduchu, čímž se eliminuje množství bakterií a plísní v oběhu. Cenovou nabídku Vám vypracujeme zdarma a zároveň zajistíme odbornou montáž vyškolenými pracovníky. Rovněž provedeme záruční i pozáruční servis. Pro více informací o námi poskytovaných službách navštivte náš web nebo naši provozovnu ve Znojmě.


Klimatizační a vzduchová technika

Klimatizační a vzduchová technika

Trápí vás každoročně letní vedra? Máte doma nesnesitelné horko a už nějakou dobu přemýšlíte o investici do kvalitní klimatizační jednotky? My vám ji zprostředkujeme, v IPC Klima s.r.o. vyrábíme nejlepší klimatizaci a vzduchotechniku na trhu. Hlavní činností společnosti je realizace projektů v oblasti instalace vzduchotechniky v rámci velkých projektů, a to do průmyslových hal, školních a nemocničních zařízení, bytových domů, restauračních zařízení a dalších. Dodávku našeho zařízení zaštiťujeme i včetně projektu, který je navržen společně se zákazníkem, přes výrobu, montáž, až následný servis. Prodáváme vzduchové čističky, tepelná čerpadla, digestoře a jiná vzduchová zařízení. Pokud již máte jednu z těchto jednotek, provádíme i servis, rekonstrukce a revize všeho výše zmíněného zařízení. Stavíte-li dům a zajímá vás využití rekuperace, rádi vám v tomto odvětví poradíme a rekuperační jednotku navrhneme. Ozvěte se nám s požadavkem a přáním, my se pokusíme najít to nejvhodnější řešení. Najdete nás v Nýřanech, kde jsem denně od 6:00 do 15:30.


Průmyslová vzduchotechnika, odsávání, filtrace vzduchu pro průmysl

Průmyslová vzduchotechnika, odsávání, filtrace vzduchu pro průmysl

Efektivně vyřešená vzduchotechnika, odsávání, filtrace vzduchu v průmyslových, výrobních halách pomáhá snížit provozní náklady, prostoje a navýšit efektivitu výroby. Společnost KLMN, spol. s r.o. Otrokovice působí v regionu Zlínský kraj a specializuje se na průmyslovou vzduchotechniku. Naše klimacentrum obslouží zákazníky v regionu Zlínský kraj, Morava. Spolupracujeme s předními výrobci filtrů. Filtrační zařízení: - pomáhá eliminovat znečíštěný vzduch v průmyslovém provozu - odsávání prachu, olejové mlhy, odvod dýmu - vrací vyčištěný vzduch do pracovního prostoru a ten lze použít pro vytápění objektu.


Dodávka klimatizací pro firmu i domácnost - návrh, realizace a odborný servis

Dodávka klimatizací pro firmu i domácnost - návrh, realizace a odborný servis

Potřebujete navrhnout optimální řešení klimatizace pro vaše prostory? Společnost LEDO servis se sídlem u Znojma se specializuje na klimatizační techniku sortiment firem LG, Toshiba a Mitsubishi. Vyřešíme tepelnou pohodu vaší domácnosti nebo firmy. Návrhy, realizace a prodej klimatizací řešíme na míru. Zakázky realizujeme dle přání zákazníka a jeho požadavků. Jsme schopni realizovat jakoukoliv zakázku. Našimi zákazníky jsou firmy i majitelé rodinných domů a bytů. Obraťte se na nás a konzultujte s našimi kvalifikovanými pracovníky ideální zpracování a výběr klimatizačního zařízení.