Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

Poptávám potisk smuteční stuhy

Poptávám potisk smuteční stuhy

Poptávám potisk smuteční stuhy. Stuha tmavě modrá (pán byl výpravčí), cca 11cm široká. má představa je, že bych uprostřed uvázala mašli, za které by šly dvě "stuhy"(cca 90cm). Na jedné nápis ŽST Hostivice, na druhé části SUCHOU STEZKU NA NEBESKĚM VANDRU.
Děkuji za zprávu, zda to je možné, přibližnou dobu dodání a kalkulaci.
Pokud jsem špatně popsala, jak to má vypadat, můžu poslat nákres.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
28.06.2021 10:06

Platnost poptávky:
28.07.2021 06:54

Kontaktní osoba:
Irena Klamertová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 802 079

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky různého druhu Vám dodá firma KODIAK print. Přijímáme zakázky ve Zlíně a v Holešově. Produktové portfolio - velkoplošné plakáty, letáky, vizitky, katalogy, brožury, skládačky, kalendáře, časopisy, knihy, mapy, formuláře, doklady, hlavičkové papíry, dopisní papíry, pohlednice, leporela, etikety, samolepky, visačky, lepené bloky, obaly, obálky. Tiskneme pro firmy i fyzické osoby. Rádi zpracujeme i výtvarné návrhy. Druhy tisku - velkoplošný digitální tisk, barevný ofsetový tisk, merkantilní tisk . V nedávné době jsme modernizovali naše tiskařské stroje a další techniku pro zpracování tiskovin. Moderní stroje k dispozici: -čtyřbarvový ofsetový stroj MAN Roland 504LV -dvoubarevný ofsetový stroj MAN Roland 202 -protláčecí automat Busch pro výrobu tvarových etiket a tiskovin -automatický výsekový automat KAMA TS 74 pro děrování, násek různých materiálů i skládání na požadovaného formátu -řezačka papíru POLAR 115 -falcovačka StahlFolder KH 56 -laminovací stroj Komfi Delta.


Kvalitní zpracování firemních katalogů za výhodné ceny – poradenství, grafický návrh, tisk

Kvalitní zpracování firemních katalogů za výhodné ceny – poradenství, grafický návrh, tisk

Přejete si pro své firemní produkty efektivní reklamu? Potřebujete zviditelnit služby, které poskytujete svým klientům? Tím nejlepším řešením pro reklamu je katalog. Se zpracováním firemních katalogů Vám rádi poradí v Tiskárně Kleinwächter ve Frýdku-Místku. Katalog se řadí mezi nejúčinnější reklamní nástroje, ale je potřeba dodržovat několik pravidel při jeho tvorbě: - dobrá strukturovanost, čitelnost a přehlednost - nápaditá grafika - garance kvalitního tisku - vhodně zvolená vazba Poradíme Vám a zrealizujeme grafické zpracování, kvalitní tisk a knihařské zpracování. Vytvoříme Vám firemní katalog tak, aby vzbuzoval u potencionálních klientů důvěru v dobrou značku a spolehlivou firmu. Neváhejte se na nás obrátit.


Eco produkty - ekologické reklamní předměty E-shop

Eco produkty - ekologické reklamní předměty E-shop

V nabídce máme ekologické bambusové nebo recyklované tužky, desky a papírové bločky. Na výlety a do temných prostor se bude hodit baterka na dynamo či USB nabíjení. Na tampónový tisk máme připravenou dřevěnou propisovací tužku. Eco blok může být v pevných deskách i v kroužkové vazbě s doplňujícími adhezivními papírky. Další drobnosti můžete uložit v ekologických taškách z netkané látky, papíru, PE a polypropylenu. Všechny produkty je možné si prohlédnout v našem e-shopu. Zajisté si vyberete dárek, kterým potěšíte své zaměstnance a dodavatele, obdarujete stávající zákazníky a udržíte si ty nové.


DTP centrum, grafické studio Svitavy, digitální, ofsetový a velkoplošný tisk, výroba razítek

DTP centrum, grafické studio Svitavy, digitální, ofsetový a velkoplošný tisk, výroba razítek

Představujeme Vám firmu DTP centrum, v.o.s. ze Svitav, která poskytuje kompletní služby grafického studia, digitální a ofsetový tisk a výrobu razítek. Všem svým zákazníkům nejen za Svitav rádi vypracujeme grafický návrh a veškeré podklady pro tisk. DTP centrum, služby: - grafické studio, grafické práce - digitální, ofsetový a velkoplošný tisk - knihařské zpracování - výroba razítek - kopírování, skenování barevné i černobílé - laserové glavírování. Pokud Vás naše služby grafického studia zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ruská 1930/2, Svitavy.


Tiskárna KATOS Přerov, grafické studio, tisk kalendářů, papírové tašky, tiskopisy, reklamní předměty

Tiskárna KATOS Přerov, grafické studio, tisk kalendářů, papírové tašky, tiskopisy, reklamní předměty

Tiskárna KATOS Přerov, grafické studio Předtiskové přípravy přes offsetový, rotační či digitální tisk, až po dokončovací práce a knihařské zpracování, to vše i mnohem víc Vám zajistí tiskárna KATOS v Přerově. Dále nabízíme online kalkulace tisku, nemusíte ztrácet čas psaním emailu a telefonováním, jednoduše a rychle získáte cenu zakázky. Tiskárna KATOS Přerov, naše služby: - DTP/CTP studio, grafické návrhy, zpracování grafiky - offsetový tisk - digitální, velkoplošný tisk - rotační tisk - zajištění výroby kalendářů, diářů, tiskopisů, reklamních materiálů. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Letecká 3436, Přerov.


Výroba technické, výrobní, přístrojové štítky - hliníkové, nerezové, ocelové

Výroba technické, výrobní, přístrojové štítky - hliníkové, nerezové, ocelové

Pro označení výrobků a strojů se používají technické, výrobní, přístrojové štítky. Požadavek na výrobu štítků můžete v lokalitě Zlín, Zlínský kraj zadat tiskárně V PRINT Tlumačov. Přístrojové štítky vyrábíme několika způsoby a proto je možná jak kusová tak sériová výrobu štítků. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv tvar a velikost štítku. Štítky jsou po vypálení odolné vůči běžným chemikáliím, finální úpravou těchto štítků je ochranné lakování. Provádíme značení výrobního čísla a ostatních měnných údajů gravírováním nebo mikroúderovým zařízení. Štítky lze použít v interiéru i v exteriéru. Materiály pro výrobu výrobních štítků: - kartáčovaný hliník - barevný komaxitovaný hliník - eloxovaný hliník - nerez - lesk i mat - měď - ocel - dvouvrstvý plast - jen gravírování.