Poptávám malířské práce

Poptávám malířské práce

Poptávám malířské služby, Uherské Hradiště. Panelákový byt, plocha cca 260 m. Drobná úprava zdí nutná.
Poptávka byla vložena dne:
28.06.2021 09:59

Platnost poptávky:
28.07.2021 06:52

Kontaktní osoba:
Jakub Kolomazník

Kontaktní email:

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nátěry fasád s využitím fasádních barev renomovaných výrobců zajistí firma Kapitán Praha!

Nátěry fasád s využitím fasádních barev renomovaných výrobců zajistí firma Kapitán Praha!

Je fasáda Vašeho domu omšelá, popraskaná nebo oprýskaná? Pak je čas oslovit odborníky na nátěry fasád z firmy Kapitán Praha s.r.o. Provedeme veškeré fasádní práce od přípravy až po samotný nátěr, ke kterému používáme výhradně prověřené a kvalitní barvy od renomovaných výrobců. Výsledkem je stálobarevná fasáda bez blednutí a prasklin na dlouhé roky. Vzorník barev fasádních nátěrů je velice obsáhlý a vyhoví každému přání. Z mnoha odstínů a podtónů si jistě vyberete i Vy. Pro krásnou fasádu žádejte pouze kvalitní barvy od renomovaných výrobců, jaké používá firma Kapitán Praha s.r.o.


Dodávka a realizace dekorativních tapet do interiérů

Dodávka a realizace dekorativních tapet do interiérů

Pokud máte chuť si zpříjemnit bydlení a interiér dekorativním prvkem jako jsou tapety, tak je zde pro vás firma Rega, která má dlouholetou zkušenost s dekorací interiérů. V dnešní době jsou tapety velice oblíbené pro jejich barevnost a zajímavé vzory. Zajistíme vám tyto služby: - dodávka a realizace dekorativních a obrazových tapet - prodej tapet - návrhy, realizace a dekorace interiérů - odborné poradenství (barva a vzor). Vytvořte si s námi tu správnou náladu ve vaši místnosti.


Malířské práce-dekorační, interiérové malby a nátěry, sádrové stěrky

Malířské práce-dekorační, interiérové malby a nátěry, sádrové stěrky

Malířské práce v interiéru přenechejte raději profesionálům . Malířství LUTONSKÝ - VIZOVICE s.r.o. aplikuje dekorační interiérové malby a nátěry, nástřiky i sádrové stěrky. Realizujeme zakázky především v regionu Zlínský kraj. Jsme schopni vyhovět požadavkům zákazníka a zrealizovat i netradiční aplikační techniky. Z dekoračních technik provádíme benátské štuky, lazury, dekorativní stěrky imitující různé povrchy. Vždy není cílem hladký povrch, ale naopak strukturovaný doplněný speciálními malířskými úpravami. Pokud potřebujete dokonale hladký povrch stěny např. před lepením tapet, jsou vhodné vyrovnávací stěrky. Sádra dobře reguluje vlhkost, proto je sádrová stěrka vhodná jako podklad. Standardně se sádrová stěrka používá pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu, opravy drobných prasklin a děr. Výběr barevných odstínů je snadný dle vzorníku. Míchání provádíme počítačovou technikou dle výběru. Používáme akrylátové, silikátové, vápenné a klihové typy malířských materiálů a barev. Konzultace je možné si domluvit na tel.: 602530117.


Malířství, výmalba malých i velkých interiérů, oprava nerovných zdí před malováním

Malířství, výmalba malých i velkých interiérů, oprava nerovných zdí před malováním

Malý obývací pokoj i rozsáhlá vstupní hala ve Vaší firmě – ať už chcete vymalovat prostor jakékoliv velikosti, svěřte se do rukou profesionálů ze společnosti Kapitán Praha s.r.o. Provádíme malířské práce malého i velkého rozsahu a ke své práci využíváme nejmodernějších malířských potřeb v kombinaci s klasickými i moderními technikami. Vybírat můžete z široké škály barevných odstínů, a to od tuzemských i zahraničních výrobců, na přání pak zvládneme i nejrůznější specifické požadavky, například náročné fresky či výmalbu v antickém stylu. Problémem pro nás není ani výmalba nerovných či jinak poškozených zdí – v rámci zednických prací se před samotným malováním postaráme o jejich opravu a vyrovnání povrchu tak, aby byl konečný výsledek vždy dokonalý a přesně podle Vašich představ.


Výmalba SDK v průmyslových halách

Výmalba SDK v průmyslových halách

Máte průmyslovou halu, kterou potřebujete vymalovat? Oslovte stavební firmu EKOČEK s.r.o., která působí po celém Jihomoravském kraji a má s výmalbou hal a výrobních areálů dlouholeté zkušenosti. Zvládmene vymalovat velké průmyslové haly, sklady, technické místnoti i schodiště. Vymalujeme sádrokartonové vestavby, příčky, podhledy a stropy. Práce ve výškách pro nás není problém. Vymalujeme rychle a s co nejmenším omezením provozu. Dbáme na kvalitu odvedené práce a použitých materiálů. Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Dekorativní plastické malby, reklamní malby a nápisy na fasády, domy

Dekorativní plastické malby, reklamní malby a nápisy na fasády, domy

Malířství a natěračství LUTONSKÝ - VIZOVICE s.r.o. nabízí v regionu Zlína malířské práce. Máme zkušenosti i s nanášením dekorativní plastické malby a reklamní malby a nápisů na fasády, domy. Plastická malba je vždy originální, imitujeme vzhled mramoru, kamene, cihel, betonu apod. Pro reklamní nápisy, malované reklamy na fasádu vždy využíváme kvalitní fasádní barvy s dlouhou životností. Výškové práce provádíme za použití horolezecké techniky. Výmalba: -byty, administrativní i výrobní prostory. Služby: -malování -lazurování -reklamní malby a nápisy -vícebarevné nástřiky - VARIOPAINT. Výběr barevných odstínů dle vzorníku RAL. Míchání počítačovou technikou dle výběru.