Kryogenní skladování a transport biologického materiálu

Kryogenní skladování a transport biologického materiálu

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění evidence, skladování a příprava pro transport lidských tkání a buněk v prostředí kapalného dusíku (LIN) nebo v parách tekutého dusíku v kryogenních monitorovaných kontejnerech s prokazatelně nižší teplotou než -150°C a chladícím mediem - kapalný dusík o čistotě 5.0, a to v předpokládaném množství a dle technické specifikace předmětu plnění veřejné zakázky uvedené v příloze č. 5a zadávací dokumentace. Dále je předmětem veřejné zakázky poskytování přepravních služeb kryogenně skladovaného biologického materiálu, který je předmětem této veřejné zakázky. Podrobná specifikace přepravních služeb je uvedena v příloze č. 5b zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2021 10:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE V PRAZE

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE V PRAZE

Zadavatel IČ:
00023736

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 2094/1

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Klozová, MPA

Zadavatel telefon:
+420 221 977 643

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uhkt.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

63121000-3
Skladovací a vyhledávací služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dovoz sypkého materiálu - štěrk, písek, oblázky a beton a dalšího stavebního materiálu

Dovoz sypkého materiálu - štěrk, písek, oblázky a beton a dalšího stavebního materiálu

Hledáte firmu, která vám dopraví oblázky a další okrasné kameny na vaši zahradu? Potřebujete dovést stavební materiál, jako je štěrk, písek nebo beton? Obraťte se na firmu DS partner, která díky plně vybavenému vozovému parku zajistí dopravu veškerého stavebního materiálu. Na místo určení dopravíme jakýkoliv stavební materiál, ať už se jedná o beton, ale také i sypké materiály, jako je štěrk nebo písek. Stavební a sypký materiál dopravíme v širokém okolí Brna a Blanska.


Stavební a zemní práce, kontejnerová a nákladní doprava od První hornoslezská stavební spol. s.r.o.

Stavební a zemní práce, kontejnerová a nákladní doprava od První hornoslezská stavební spol. s.r.o.

Hledáte spolehlivou stavební firmu, která se nebojí práce a odvede ji vždy kvalitně? Pokud ano a jste z okresu Opava, pak se můžete obrátit na společnost První hornoslezská stavební spol. s.r.o., která Vám ráda pomůže. Společnost První hornoslezská stavební spol. s.r.o. se nachází v Dolním Benešově a zaměřuje se na stavební a zemní práce, ale nejsou ji cizí ani demolice. Jestli chcete pomoci s řezáním betonu nebo asfaltu, pak stačí říci. Mezi její další činnosti patří například i zajištění kontejnerové dopravy a vnitrostátní nákladní dopravy. Pro více informací neváhejte společnost kontaktovat a domluvit se na podrobnějších informacích. Najdete je v Dolním Benešově na adrese Hájecká 238.


Mezinárodní a zahraniční autodoprava Děčín - rychlost a spolehlivost zaručena

Mezinárodní a zahraniční autodoprava Děčín - rychlost a spolehlivost zaručena

V dnešní době je spousta přepravních společností, ale co si budeme povídat ne všechny jsou spolehlivé. Některé nedodržují termíny, s jinými zase vázne komunikace. Tohle Vám s naší společností určitě nehrozí, na rychlosti a spolehlivosti si naše firma zakládá. Naše povolená hmotnost k přepravě zboží nepřesahuje 3, 5 tuny. V mezinárodní a zahraniční autodopravě máme bohaté zkušenosti. Kontaktujte nás telefonním čísle a vše spolu pečlivě probereme.


Autodoprava - přeprava mraženého a chlazeného zboží od VHV Transport s.r.o.

Autodoprava - přeprava mraženého a chlazeného zboží od VHV Transport s.r.o.

V přepravě mraženého a chlazeného zboží jde hlavně o rychlost a přepravu speciálními vozy s mrazící a chladící jednotkou. Pokud takové nemáte, ale potřebuje něco mraženého nebo chlazeného převézt, pak se obraťte na společnost VHV Transport s.r.o.. Společnost VHV Transport s.r.o. sídlí v Velvary v okrese Kladno a její hlavní činnosti je autodoprava. Zaměřuje se především na přepravu chlazeného a mraženého zboží pomocí speciálních mrazících a chladících nákladních vozů. Mezi její další činnosti pak patří paletová přeprava. Přepravují po celé ČR. Pro více informací se obraťte na VHV Transport s.r.o., která Vám ochotně sdělí vše, co budete chtít vědět.


Přistavení kontejnerů na odvoz stavební suti a dalšího odpadu

Přistavení kontejnerů na odvoz stavební suti a dalšího odpadu

Potřebujete si pronajmout kontejner na stavební suť a další odpad? Hledáte firmu, která se postará o odvoz kontejneru a následnou likvidaci odpadu? Kontaktujte firmu DS Partner. Přistavíme Vám kontejner v termínu, který si předem domluvíme. Po jeho naplnění se postaráme o odvoz kontejneru pomocí vozila s nosičem kontejnerů. Kromě odvozu stavební suti se navíc postaráme i o její likvidaci. Přistavení kontejneru, odvoz a likvidaci stavební suti zajistíme pro i firmy i soukromé osoby v oblasti Brna a Blanska.


Pronájem nízkoobjemových a velkoobjemových kontejnerů na odpad a odvoz suti

Pronájem nízkoobjemových a velkoobjemových kontejnerů na odpad a odvoz suti

Chcete si pronajmout kontejner na odpad? Potřebujete velkoobjemový kontejner na stavební suť? Hledáte ve Znojmě firmu, která pronajímá kontejnery na odpad a zajistí i jejich odvoz? Kontaktujte společnost Autodoprava Bohdálek. Přistavíme kontejner dle Vašeho výběru – vlastníme nízkoobjemové a velkoobjemové kontejnery o objemu 9 a 12 metrů krychlových. Kontejnery lze využít na odpad při vyklízení objektů, ale také pro odvoz suti po demolici. Pronájem kontejneru je na první dva dny zdarma. Naplněné kontejnery odvážíme dle potřeby a postaráme se i o likvidaci odpadu v kontejneru.