Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Dezinfekčné a čistiace prostriedky

Dezinfekčné a čistiace prostriedky

Predmetom zákazky je dodávka dezinfekčných a čistiacich prostriedkov. Technická špecifikácia a množstvo jednotlivých dezinfekčných a čistiacich prostriedkov je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2021 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica Nitra

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
09.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica Nitra

Zadavatel IČ:
17336007

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24455000-8
Dezinfekčné prostriedky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Dlouhodobé dodávky drogerie a hygienických prostředků pro Vás zajistí společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Objednávky z eshopu vyřizujeme obratem. Pro klientelu z regionu Zlínský kraj je k dispozici velkoobchodní prodejna v Kroměříži. Doporučujeme registrací na eshopu, tím získáte VIP členství a využijete veškeré výhody při nákupu - individuální ceny, nákup na fakturu se splatností a také širší nabídku zboží, na speciální akce Vás s předstihem upozorníme. Pro konzultace i poradenství Vám bude k dispozici osobní obchodník. Sortiment drogerie: - čistící prostředky - prostředky na praní - papírový sortiment - zásobníky, dávkovače a koše - úklidové pomůcky - repelenty - osvěžovače a svíčky - kyseliny a louhy - autokosmetika. Sortiment osobní hygieny: - šampóny - mýdla - čistící pasty - krémy - kartáče a kartáčky - holící štětce - houby.


Čistící produkty s přírodními abrazivními složkami  bez obsahu mikroplastů

Čistící produkty s přírodními abrazivními složkami bez obsahu mikroplastů

Chcete přispět k ochraně přírody? Hledáte společnost, která vyrábí a prodává čistící prostředky, které neobsahují částice mikroplastů? Čistící pasty, mycí gely na ruce a další čistící prostředky nově bez obsahu částic mikroplastů nakoupíte u společnosti ZVG CZ. Naše společnost se rozhodla přistupovat aktivně k otázkám ochrany životního prostoru a již nyní zahájila změny ve výrobním procesu výše zmíněných výrobků. V nejbližších týdnech tak ZVG produkty, které naši klienti dobře znají pro svou vysokou kvalitu a účinnost, budou dostupné s pozměněnou recepturou, bez obsahu plastových mikročástic. Dosud nejpoužívanějších abrazivních částic polyuretanu jsou nahrazeny přírodními složkami, jako jsou rozemletá jádra oliv či moučka z kukuřičných klasů. Změna abrazivní složky z plastové na přírodní bude mít vliv na vizuální vzhled výrobků. Pasty a gely na ruce získají tmavší odstín a zároveň se ustoupí od přídavků barevných pigmentů do směsí. Příjemná a charakteristická vůně, konzistence i výsledný účinek produktů zůstanou srovnatelné s původní recepturou.


Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Zajímáte o povrchovou úpravu korkových a dřevěných podlah, sháníte čističe a odstraňovače na podlahy? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás firmu DEMA DEKOR CZ s.r.o. ze Znojma. U nás zakoupíte kvalitní čistící a ošetřovací prostředky. Rádi bychom doporučili CC-Čistič na parkety a korek. CC-Spraymax - jedná se o sprejový čistič vhodný pro laminát, lakované dřevěné a korkové podlahy je ideální na rychlé denní čištění. Můžete u nás zakoupit také CC-Intenzivní čistič na dřevo a korek. Čistič šetrně odstraní i silné znečištění a zbytky polymerních nátěrů. Výborný jako intenzivní čistič pro olejované a voskované parkety a korkové podlahy. CC-Elatex - odstraňuje skvrny rýh od gumových podpatků. Ideální pro výrobně lakované parkety a korkové podlahy. Dodáváme také přípravek na impregnaci spár, lesk a mat na parkety a korek. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Ochrana dřeva, impregnace, ošetření krovu, střechy napadené červotočem a jinými škůdci

Ochrana dřeva, impregnace, ošetření krovu, střechy napadené červotočem a jinými škůdci

Prevence ochrany dřeva proti napadení biotickými škůdci nelze podceňovat. Myslet na péči o dřevěné konstrukce, střechy a krovy je třeba nejen před umístěním dřevěných prvků do staveb, ale i průběžně po celou dobu užívání dřeva a musí se počítat s preventivními kontrolami a zásahy. Společnost BEST OSTRAVA s pobočkou v Teplicích se specializuje, v rámci činnosti Centra ochrany dřeva a zdiva, na ochranu dřeva a na impregnaci dřevěných konstrukcí, střech a krovů. Impregnaci dřeva provádíme preventivně jako ochranu před napadením dřevokaznými škůdci, především před červotoči, tesaříky, plísněmi, houbami, dřevomorkou atd. Impregnaci nanášíme nejčastěji na krovy a konstrukce střech pomocí impregnačních nátěrů a postřiků. Naši specializovaní pracovníci se postarají o ochranu Vašeho dřeva na profesionální úrovni v okolí Teplic a Litoměřic a v celém Ústeckém kraji. Jedině díky preventivní ochraně dřeva zajistíte Vaši stavbě, střeše a krovům dlouhou životnost.


Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno zatěžováním organismu špatným stravováním. Racionální, zdravá výživa je správnou cestou jak zůstat v kondici a zdravý. Velký výběr zboží najdete na prodejně Zdravé výživy u zámku v Kroměřiži. Nakoupíte u nás bylinné čaje, bylinky, zdravé, bezlepkové potraviny, ekodrogerii i konopnou, přírodní kosmetiku. Naše ochotné prodavačky Vám ve všem ochotně poradí. Pravidelně děláme ochutnávky různých produktů. Prodej: - celozrnné pečivo - kváskový chléb - bezlepkové potraviny - makrobiotika - chlazené výrobky - těstoviny, mouky - oleje, mošty - čaje, bylinkové tinktury - exotické koření - konopná kosmetika - přírodní kosmetika - ekodrogerie.


Dezinsekce - účinná likvidace, hubení štěnic dle norem HACCP

Dezinsekce - účinná likvidace, hubení štěnic dle norem HACCP

Pokud se u Vás objevily štěnice, budete potřebovat specializovanou firmu na dezinsekce. Likvidace štěnic je zdlouhavý proces, hubení musí proběhnout s odstupem několika týdnů opakovaně. V lokalitě Zlínský a Moravskoslezský kraj působí společnost BAVA servis s.r.o. Poskytuje kompletní DDD služby: - dezinsekce - likvidace obtížného hmyzu - dezinfekce - ničení choroboplodných mikroorganizmů - deratizace - likvidace hlodavců. Neváhejte se na nás obrátit. Specielně na štěnice je třeba si najmout odbornou firmu, která je schopna pohlídat všechny fáze při likvidaci a hubení tak dotáhne do konce, jinak hrozí, že se zasažené prostory znovu zamoří. U nás se můžete spolehnout, že likvidace bude účinná, pracujeme podle norem HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Point. Jsme členy sdružení pracovníků dezinfekce, desinsekce a deratizace ČR, k vykonávání služeb vlastníme osvědčení o odborné způsobilosti.