Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a servisem klimatizací, především značek Fujitsu a Toshiba, se již 8. rokem zabývá specialista na klimatizační zařízení firma bbklima99 servis s.r.o. ze Znojma. Instalujeme výkonná a spolehlivá klimatizační zařízení s tichým chodem, v mnoha variantách umístění – mezistropní klimatizace, nástěnné klimatizace, parapetní, kazetové a podstropní klimatizace, ale i kompaktní klimatizace se širokým rozptylem či mobilní klimatizační jednotky.

Montážní práce při nahodilé údržbě, revizích, běžných a generálních opravách parních turbín v EOP

Montážní práce při nahodilé údržbě, revizích, běžných a generálních opravách parních turbín v EOP

Jedná se o montážní práce při nahodilé údržbě, revizích, běžných a generálních opravách parních turbín v EOP, zejména VT a NT rotorů, rozváděcích kol a jejich nosičů, olejových a parních ucpávek, rychlozávěrných zpětných ventilů, regulačních ventilů, ložisek a spojek, zpětných klapek odběrů páry, ložiskového stojanu, natáčecího zařízení aj.
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2021 10:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Elektrárny Opatovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Elektrárny Opatovice, a.s.

Zadavatel IČ:
28800621

Zadavatel ulice:
Opatovice nad Labem

Zadavatel PSČ:
532 13

Zadavatel obec:
Pardubice 2

Kontaktní osoba:
Martina Horáčková

Zadavatel telefon:
+420 739 481 134

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.eop.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a výhradní servis výkonných motorů Lombardini a Kohler - benzínové, dieselové

Prodej a výhradní servis výkonných motorů Lombardini a Kohler - benzínové, dieselové

Poptáváte výkonné motory? Naše společnost Laski, s.r.o. ze Smržic je prodejcem a výhradním servisním střediskem motorů Lombardini a Kohler. Značka Lombardini zahrnuje přes 5 000 rozdílných variant motorů s vysokou výkonností 3,5 - 47 kW, které lze využít pro stavebnictví, zemědělství, výrobu lodí, automobilů a jiná odvětví průmyslu. Tyto dieselové motory se skvěle hodí pro malé harvestory při sklizních ovoce, mini bagry nebo vibrační válce. Pro víceúčelová vozidla volte spíše benzínové motory Kohler (chlazené vzduchem). Ty uplatníte pro travní sekačky, malotraktory, vibrační válce a desky. Jsme připraveni vám pomoci na více místech v České republice. Rádi přivítáme nové zákazníky, ale i nové partnery pro provoz nových středisek.


Automatické okenní pohony pro stínící techniku  – chytrá domácnost

Automatické okenní pohony pro stínící techniku – chytrá domácnost

Jsme společnost TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna zabývající se dodávkou automatických okenních pohonů pro stínící techniku a jiné moderní technologie pro vaši chytrou domácnost. Naše automatické okenní pohony pro rolety, žaluzie i markýzy jsou: - spolehlivé a odolné - zapojitelné s jedním či více tlačítky - ovládané dálkově či manuálně klikou - dostupné za velmi příznivé ceny - s mechanickými a elektronickými konci spínače Pohony splňují nejpřísnější normy EU, a pro případ výpadku je možné konkrétní pohon vybavit ručním odblokováním. Samozřejmostí je pro nás zpracování nabídky, spolehlivý přístup a kompletní dodávka zakázky včetně doplňků až do domu.


Benzínová elektrocentrála – generátory proudu na stavbách, v chatách, lodích i  na zahradě

Benzínová elektrocentrála – generátory proudu na stavbách, v chatách, lodích i na zahradě

Potřebujete k chatce nebo na zahrádku nový generátor? Hledáte v okolí Znojma prodejnu elektrocentrál? Široký sortiment elektrocentrál naleznete v prodejně Svařovací techniky Boris Vaculík ve Znojmě. Výpadky proudu už nebudou představovat problém – prodáváme elektrocentrály, které lze využít při kempování, na lodích, zahrádce nebo u chatky nebo dokonce na stavbě. Elektrocentrály lze využít jako zdroj při svařování v terénu. Prodáváme elektrocentrály: - jednofázové benzínové - třífázové benzínové


Stavebnicové servomotory MODACT Pečky, jednootáčkové, pákové, přímočaré, víceotáčkové

Stavebnicové servomotory MODACT Pečky, jednootáčkové, pákové, přímočaré, víceotáčkové

Představujeme Vám firmu ZPA Pečky, a.s. z okresu Kolín, která svou činnost zaměřila na výrobu servomotorů značky MODACT, komponentů servomotorů a armatur. Naší specialitou jsou servomotory MOA a MOA OC, určené k provozu v extrémních podmínkách jaderných elektráren. Servomotory MODACT snadno ovládají šoupata, ventily, klapky nebo kulové kohouty a to i v prostředí s nebezpečím výbuchu plynů a par. Naše společnost ZPA Pečky, a.s. ráda doloží získaný prestižní certifikát EN ISO 9001:2008 od společnosti TÜV NORD CERT GmbH. Pokud Vás naše stavebnicové servomotory zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tř. 5. května 166, Pečky.


Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Při poškození hydromotoru či hydraulického čerpadla se můžete v regionu Zlín obrátit na firmu PEDKOV Slušovice. Řešením je oprava na zakázku či výměna poškozeného zařízení za repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo. Oprava na zakázku: - zubových čerpadel a hydromotorů - pístových axiálních čerpadel a hydromotorů - pístových radiálních čerpadel a hydromotorů - lamelových čerpadel, hydromotorů - hydromotorů - orbitový pohon. Ceny za opravy se budou lišit, záleží na míře poškození. Některé typy čerpadel a hydromotorů máme dostupné a lze tedy opravu řešit výměnným způsobem - pokud nám dodáte poškozené zařízení, získáte ihned repasované. Repasovaný hydromotor i repasované čerpadlo má stejné vlastnosti jako nové zařízení, je tedy spolehlivý a má dlouhou životnost.


Průmyslové převodovky - široký výběr čelních, šnekových i speciálních převodovek

Průmyslové převodovky - široký výběr čelních, šnekových i speciálních převodovek

Průmyslové převodovky od brněnské firmy SPONA - ROL s.r.o. splňují veškeré požadavky pro různé aplikace. Mohou se využít také v provozu s velmi náročnými podmínkami a technickými nároky okolního prostředí. Navštivte naši firmu a vyberte si z těchto převodovek: - šnekové (řada R, U, W, PR, CR) - čelní (čada A/1, A, P, PL, PT, RXP 800, RXP 700 - kuželočelní (řada O, S, RXO/V 800, RXO/V 700 - planetové - kompaktní a velmi výkonné (řada (EX/EXB) - speciální (RXP-EST 800, RXP-E 800, RXO-O 800) - kuželové (řada Z, ZL). Naše robustní průmyslové převodovky jsou vždy přizpůsobeny provozním podmínkám s minimálními požadavky na údržbu a maximální životností. Naše převodovky využijete zejména v průmyslu, stavebnictví a zemědělství pro nejrůznější akce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme a také zašleme katalog našich produktů zdarma.