Nákup elektromateriálu

Nákup elektromateriálu

Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky elektromateriálu. DNS je rozdělen do kategorií A až H. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích DNS jsou dodávky výrobků pod CPV kódy uvedenými v jednotlivých kategoriích DNS nebo pod CPV kódy, které jsou těmto CPV kódům podřízeny.
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2021 09:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technické služby Zlín, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 350 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické služby Zlín, s.r.o.

Zadavatel IČ:
60711086

Zadavatel ulice:
Záhumení V 321

Zadavatel PSČ:
763 02

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Ing. Tereza Odstrčilová

Zadavatel telefon:
+420 577 111 454

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tszlin.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212225-2
Sloupy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Konzoloviny NN, VN, VNN z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli

Konzoloviny NN, VN, VNN z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli

Výrobou, prodejem a poradenstvím při výběru konzoloviny pro NN, VN a VNN se zabývá firma ESTA, spol. s.r.o., která sídlí v Ivančicích. Dodáváme konzoloviny, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli. Sortiment námi vyráběné ocelové konzoloviny NN, VN, VNN zahrnuje: - třmenové objímky s hákem - objímky kotevní - hák s podpěrou - hák dvojitý, natočený, očkový - šroub s otevřeným okem


Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení  - výroba, prodej

Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení - výroba, prodej

Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení vyrábí a prodává česká firma ESTA, spol s.r.o., která sídlí v Ivančicích. Vyrábíme proudové svorky pro holé a izolované vedení na spojování ocelohliníkových lan, pro hliníkové i měděné vodiče a napojování domovních přípojek Svorky dodáváme firmám, které se provádějí elektromontáže a elektroinstalace. Vybrat si můžete ze dvou druhů: - pro holé vedení - svorky pro holé - proudové svorky, lanové svorky, napínáky - pro izolované vedení - propichovací, polopropichovací svorky Naše spojky poskytují dokonalý kontakt.


Dodávka vysokonapěťových a nízkonapěťových zařízení pro energetiku

Dodávka vysokonapěťových a nízkonapěťových zařízení pro energetiku

Hledáte firmu na kompletní dodavatele kioskové trafostanice? Pka jste našli správně firmu S.G. CZ, spol. s r.o. Brno. Dodávka kioskových zděných trafostanic na klíč. Od návrhu nejvhodnějšího řešení pro danou konkrétní zakázku přes zpracování projektové dokumentace. A samozřejmě její odsouhlasení distribuční společností (ČEZ, E.ON). Vlastní dodávka, uvedení do provozu a revize. Děláme i rychlý záruční i pozáruční servis. Toto zařízení je vhodné pro výrobní závody, průmyslové zóny, obytné lokality, tak i pro vyvedení výkonu z různých výroben elektrické energie. Fotovoltaické, větrné a malé vodní elektrárny, bioplynové stanice. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Úpice,Trutnov, Hostinné Velkoobchod, maloobchod elektroinstalačním materiálem Z našeho sortimentu: - vodiče, kabely a kabelové soubory - úložný materiál - přístroje pro domovní elektro instalace - rozvaděčové komponenty - rozváděče - spojový a úchytný materiál - světelné zdroje - hromosvodářský materiál - topidla, topné kabely, topná tělesa - vzduchotechnika Jsem spolehlivým dodavatelem kompletního sortimentu elektro materiálu a součástek pro elektrikáře či obchody.


Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Potřebujete vhodné profesionální regulátory jalové energie? Obraťte se na firmu DK-ELVIS s.r.o. v Ostravě – specialisté na elektroinstalační a elektrotechnický materiál. DK-ELVIS se zaměřuje na prodej, e-shop, ale i na poradenství a servis. Některá elektrická zařízení v normálních provozech nespotřebovávají ze sítě pouze činnou energii, ale i jalovou energii. Ta je nezbytná pro zajištění správné funkce zařízení, ale součet obou energií zatěžují přenosové sítě. Správně navržený kondenzátor dodává jalovou energii přímo spotřebiči a tím se sníží velikost jalové energie přenášené po síti. Kompenzace účiníku – kompenzace jalové energie: Regulátor účiníku NOVAR – plně automatické přístroje umožňující optimální řízení kompenzace jalového výkonu. Stykač – určeny pro optimalizované spínání kondenzátorů, čímž prodlužuje životnost a bezpečnost kondenzátorů a celého kompenzačního zařízení. Kompenzační kondenzátor – vhodné pro provoz v náročných podmínkách, kde je možné očekávat vysoké hodnoty přetížení – napětí, proud, teplota. Ideální řešení pro tzv. hrazené kompenzační rozváděče s tlumivkami.


Plastové staveništní a zásuvkové rozváděče pro napájení elektrických spotřebičů

Plastové staveništní a zásuvkové rozváděče pro napájení elektrických spotřebičů

Potřebujete na stavbě zapojit stavební stroje nebo elektrické nářadí? Pak použijte plastové staveništní rozvaděče a zásuvkové skříně od společnosti ESTA, spol s.r.o. Staveništní rozvaděče a zásuvkové skříně se používají pro napájení elektrických spotřebičů. Elektrické zásuvkové stavební skříně jsou vyrobeny v celoplastovém provedení z termosetu z SMC. Jsou odolné proti povětrnostním vlivům, vodě a UV zářením a nepodléhají korozi. Staveništní rozvaděč STR x/NC je konstrukčně umístěn na stojanu z pozinkované oceli. Vyrábíme skříně a rozváděče také na zakázku dle projektu. Po upřesnění technických požadavků jsme schopni vyrobit skříň s atypickou náplní.