Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

Korozivzdorné produkty – plechy, svitky, tyče, trubky válcované za tepla i za studena, z oceli žáruvzdorné, duplexní 1.4462, austenitické, feritické a martenzitické dodává společnost Italinox, s.r.o. s centrálním skladem v Praze, zajišťující velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního nerezového materiálu na tuzemském trhu.

Zabezpečenie kreatívy a produkcie reklamných spotov OPII a OPĽZ

Zabezpečenie kreatívy a produkcie reklamných spotov OPII a OPĽZ

Predmetom zákazky je poskytnutie služieb, tvorba a distribúcia diela Zabezpečenie kreatívy a produkcie reklamných spotov OPII a OPĽZ. Zákazka je rozdelená na dve časti 1. Zabezpečenie kreatívy a produkcie reklamných spotov OPII a 2. Zabezpečenie kreatívy a produkcie reklamných spotov OPĽZ. Predmetom zákazky v každej časti zákazky je vypracovanie minimálne 2 kreatívnych konceptov, každý bude pozostávať z 3 námetov a scenárov pre animované TV spoty a videospoty pre webové portály (online v prostredí internetu) a 3 námetov a scenárov pre rozhlasové spoty zhotoviteľom, na základe ktorých zhotoviteľ zabezpečí komplexnú produkciu/výrobu 3 animovaných TV spotov a 3 videospotov pre webové portály (online v prostredí internetu) a 3 rozhlasových spotov, ktoré budú primárne vysielané v celoplošných rozhlasoch a celoplošných televíziách a zároveň aplikované ako videospoty pre webové portály (online v prostredí internetu) a vysielané na outdoorových a indoorových obrazovkách.
Neoddeliteľnou súčasťou vypracovania scenárov a produkcie spotov je aj dodržanie všetkých náležitosti informovania a komunikácie pre EŠIF v súlade s Metodickým pokynom CKO č. 16 a Manuálom pre informovanie a komunikáciu OPĽZ. Výsledkom verejného obstarávania bude zmluva o dielo. Obsahom zmluvy je tiež licenčná zmluva na použitie diela.
Okruhy tém o výsledkoch pomoci a podpory z EŠIF definuje objednávateľ; prostredníctvom nich sa zviditeľnia výsledky projektov podporených z EŠIF 2014-2020 pre vypracovanie námetu a scenára zhotoviteľom, na základe ktorého zhotoviteľ zabezpečí produkciu spotov.
Každý scenár a spot bude obsahovať zviditeľnenie výsledkov pomoci a podpory EÚ z OPĽZ PO 1 Vzdelávanie v gescii MŠVVaŠ SR.
Bližšie informácie sú uvedené v prílohe Výzvy na predkladanie ponúk - Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2021 06:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00164381

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Chaban

Zadavatel telefon:
+421 259 374 494

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minedu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92110000-5
Výroba (tvorba) filmov a videozáznamov a príbuzné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reklama v autobusech Hradec, polep autobusů, reklama v MHD Hradec

Reklama v autobusech Hradec, polep autobusů, reklama v MHD Hradec

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. nabízí pronájem reklamních ploch. Naše portfolio reklamních ploch: -vnitřní reklamní plochy ve vozech MHD (zejména letáky A3 a A4 – včetně umístění letáků do závěsných reklamních oboustranných madel či do zadní části opěradel sedadel) -vnější reklamní plochy na vozech MHD (plošná reklama – celopolepy, částečné celopolepy – bez oken, pásové reklamy a různé formáty polepů jen určité části vozidla - bok, zadní část autobusu, zadní sklo trolejbusu, plocha nárazníku, atd.) -prosvětlené reklamní panely CLV /City Light Vitríny/ - terminál hromadné dopravy HK (nástupiště) a čekárny u OC Futurum -reklamní plakátovací panely - terminál hromadné dopravy HK (obě odbavovací haly) -reklamní spot v délce od 10 do 30 sekund bez zvuku LCD obrazovky (na 20-ti obrazovkách BUS TV v autobusech MHD) - spoty jdou v reklamně informativní smyčce -navigační, informační a reklamní tabule na sloupech trolejového vedení (lampostery) Tato naše široká nabídka umožňuje i účinnou kombinaci těchto reklamních prvků navzájem a může i vhodně doplňovat další Vámi dosud používané či plánované druhy reklamy.


Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů

Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů

Představujeme Vám firmu A studio group, spol. s r.o. z Kyjova, která svoji činnost zaměřila na reklamní, propagační a tiskové služby. Jsme schopni zajistit veškerou velkoplošnou reklamu, billboardy a jiné reklamní poutače. Svým zákazníkům zajistíme webové prezentace, obalový design, foto obrazy nebo reklamní polepy vozidel. Naše firma A studio group, spol. s r.o. vytváří efektivní reklamu, zakázky rychle zpracujeme, vytiskneme a přivezeme na místo určení. Pokud Vás naše reklamní či propagační služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nerudova 1339, Kyjov.


Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav Potřebujete dát o sobě vědět? Přemýšlíte jak svou firmu nebo služby zviditelnit? Je to jednoduché, stačí oslovit naší firmu ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav. Naše letité zkušenosti vás ohromí. Poskytujeme zákazníkům maximálně komplexní reklamní a propagační servis. Nabízíme jednotnou propagační prezentační firemní linii - firemní layout - se všemi prvky, které náš zákazník potřebuje - ucelené reklamní, mediální a public relations kampaně, dílčí reklamní a propagační služby včetně návrhů a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů.


Výroba firemních grafických návrhů až po konečné realizace

Výroba firemních grafických návrhů až po konečné realizace

Reklamní společnost ROMMY AGENCY Liberec vám pomůže uskutečnit vaší vizi firemní prezentace. Ucelené služby nabídnou pomoc při návrhu až po vlastní finální realizaci. Vytvoříme grafické návrhy firemního logotypu, obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze.  Komplexní reklamní servis hokejových klubů - ROMMY AGENCY Liberec Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav BK Kondoři Liberec HC Slovan Liberec


Spoty, šoty, TV reklamy, promo videa, virály natočí video studio POLAS

Spoty, šoty, TV reklamy, promo videa, virály natočí video studio POLAS

Studio POLAS je odborníkem na natáčení videa, spotů a dalších pořadů na klíč za velmi dostupných cenových podmínek. Referenční ukázky, poradenství a osobní konzultace zdarma. na trhu od roku 1993, stabilní tým odborníků, skvělé reference - to jsou důvody, proč se obrátit na videostudio POLAS. Komplexní služby videostudia zahrnují natáčení, střih, 3D, dabing, přepisy, digitalizace, transkodace PAL-SECAM-NTSC, filmy 8 a 16mm na video. Klíčovací studio, mediální tréninky a další speciální projekty na klíč. V oblasti natáčení spotů, šotů, TV reklam, promo videí, virálů, videí z virtuálního světa a dalších typů pořadů dokáže VYROBIT VŠE, NA CO SI VZPOMENETE.


Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

ROMMY AGENCY Liberec Komplexně vám zpracujeme veškeré návrhy až po vlastní konečné realizace. Naše reklamní agentura je schopna v krátkém čase vytvořit návrhy reklamního logotypu, obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze. Dále naše reklamní služby zahrnují prezentace na výstavách i veletrzích doma i v zahraničí, zajištění setkání a konferencí, PR servis, pestrá nabídka reklamních a dárkových předmětů, potištěného i vyšívaného textilu nebo sportovních dresů. ROMMY AGENCY Liberec je vám plně k dispozici.