Stříkaná PUR pěna k tepelné i zvukové izolaci budov – Znojmo, Brno, Třebíč

IZO-PUR.cz

Stříkaná PUR pěna k tepelné i zvukové izolaci budov – Znojmo, Brno, Třebíč

Stříkaná polyuretanová pěna patří k moderním izolačním technologiím současnosti. Hodí se k tepelné i zvukové izolaci nejen novostaveb, ale i rekonstruovaných domů a objektů. Na profesionální aplikace stříkané pěny na Znojemsku, Brněnsku a Třebíčsku se specializuje společnost IZO-PUR.cz.

Tarifno-informačné zabezpečenie integrovaného dopravného systému

Tarifno-informačné zabezpečenie integrovaného dopravného systému

Predmet zákazky sa skladá z nasledovných logických celkov:

Logický celok 1: Palubný počítač PAD a MHD
Logický celok 2: Personalizačné pracovisko pre grafickú a elektronickú personalizáciu bezkontaktných čipových kariet
Logický celok 3: Aplikácia alebo HW zariadenie pre kontrolnú činnosť dopravcu - kontrola cestovných lístkov
Logický celok 4: Vozidlový kamerový systém PAD a MHD
Logický celok 5: Vozidlový panelový informačný systém PAD a MHD
Logický celok 6: Verejná WIFI sieť PAD a MHD vo vozidle
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2021 10:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
eurobus, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.07.2021 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
eurobus, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Čermáková

Zadavatel telefon:
+421 905 349 651

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/2508

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30200000-1
Počítačové zariadenia a spotrebný materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce a prodejce válcové techniky – výroba i renovace

Výrobce a prodejce válcové techniky – výroba i renovace

Jste vlastníkem motocyklu a potřebujete zrenovovat válec nebo dokonce vyrobit nový? Bydlíte v okrese Frýdek-Místek a nemůžete v této oblasti sehnat takového odborníka? V naší firmě, Radim Pobuda, s kovovýrobou, se specializujeme výhradně na výbrus a výrobu válců. Pro naše zákazníky nabízíme zejména kovoobráběné válce a dále jejich výbrusy. Další službou, kterou zahrnujeme do našeho portfolia, jsou opravy klikových hřídelí. Součástí nabídky je i zajištění veškerého vstupního materiálu. Pokud máte problém s jakoukoliv z těchto součástek, neváhejte nás kontaktovat, v našem oboru jsme odborníky a máme dlouholetou praxi, takže nás jen tak nějaký problém nezaskočí. Noví klienti nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese nebo telefonním čísle. Sídlo společnosti se nachází na adrese Kunčičky u Bašky 93.


Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

NESSY, spol. s r.o. Hradec Králové je předním dodavatelem pokladních a turniketových systémů pro sportovní a kulturní zařízení. Úspěšně zastupujeme rakouskou firmu SYSTEMS AG pro Českou a Slovenskou republiku. Dále se specializujeme na parkovací systémy pro plynulou obsluhu parkovišť a automatické závory. Parkovací systémy Součástí vstupenkového systému je i náš parkovací systém. Naprosto snadným a spolehlivým způsobem umožňuje plynule obsluhovat parkoviště jakékoli velikosti. Automatické závory Jsme schopni dodat závory pro všechny typy aplikací i včetně příslušenství. Automatické závory zvládnou jakoukoliv úroveň zatížení a fungují i v těžkých klimatických podmínkách.


Biometrické přístupové systémy - moderní způsob odemčení vstupních dveří

Biometrické přístupové systémy - moderní způsob odemčení vstupních dveří

Společnost PERITO s.r.o. dodává prostřednictvím partnerské sítě, spolu s výplněmi vchodových dveří, také napříkladbiometrické přístupové systémy. Díky biometrickým přístupovým systémům odemykáte vstupní dveře moderním způsobem. Dotykem prstu, pomocí bluetooth, čipové karty nebo třeba klávesnicí. Zajistěte si maximální pohodlí při každodenním odemykání vstupních dveří. Otevírejte si dveře otiskem prstu a už nikdy nemusíte hledat klíče. K designovým vchodovým dveřím PERITO se přímo nabízí moderní způsob otevírání pomocí spolehlivých a bezpečných biometrických přístupových systémů od výrobce e-key. Ty využívají k identifikaci například otisk prstu ve fasádě, v madle či zabudované přímo ve vchodových dveřích. Stále oblíbenější je otevírání také pomocí čipové karty, klávesnice či prostřednictvím bluetooth. Zvolte si umístění systémů otevírání vstupních dveří tak, jak vám bude nejvíce vyhovovat. Vybrali jste si vchodové dveře do vašeho domu a hledáte také kvalitní dveřní doplňky? Více informací o doplňcích z ušlechtilých materiálů jako jsou kliky, klepadla, vyosená či trendy kolmá madla, rozety, klasická i elektronická dveřní kukátka nebo dopisní vhozy naleznete u společnosti PERITO s.r.o.


Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Autoservis Došlík patří mezi certifikovaná pracoviště pro montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy. Zájemci z regionu Kroměříž, Přerov se mohou objednat telefonicky - 775299532. Veškerá tažná zařízení, která jsou u nás na prodej, jsou homologovaná, nepřijdete tedy o záruku na Váš vůz. Současně s montáží za Vás vyřídíme i zapsání do technického průkazu. V našem autoservisu opravujeme vozy všech značek, stálým zákazníkům poskytujeme slevy. Zakoupit u nás můžete náhradní díly na veškeré vozy za bezkonkurenční cenu.


TPMS systém sledování tlaku v pneumatikách - prodej, montáž

TPMS systém sledování tlaku v pneumatikách - prodej, montáž

Co vše TPMS umí a jeho výhody: - měří a zobrazuje tlak a teplotu v pneumatikách - včas varuje před únikem tlaku vzduchu z pneu - senzory v kolech vozu - nový symbol n palubní desce - vyšší bezpečnost vozidla včetně lepších jízdních vlastností - snížení provozních nákladů. Tento systém sledování tlaku v pneumatikách se již stává povinnou výbavou u všech nových vozidel, které byly vyrobeny po 1. listopadu 2014. Pro více informací neváhejte kontaktovat náš pneuservis.


Profesionální servis - tandemový vlek Panav, přívěs za motorová vozidla

Profesionální servis - tandemový vlek Panav, přívěs za motorová vozidla

Potřebujete zajistit servis pro tandemový vlek Panav? Naše společnost pro vás zajistí profesionální služby, díky kterým bude váš přívěs zase jako nový! Kromě tandemových vleků Panav servisujeme také přívěsy a přípojná vozidla značky Panav, Schmitz i Kogel. Díky našim dlouholetým zkušenostem a kvalitně odváděné práci u nás máte jistotu, že svůj tandemový vlek dáváte do těch správných rukou a bude o něj opravdu profesionálně postaráno. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na naši spolupráci!