Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Monitoring zložiek životného prostredia diaľnice D1 Lietavská Lúčka – Višňové – Dubná Skala

Monitoring zložiek životného prostredia diaľnice D1 Lietavská Lúčka – Višňové – Dubná Skala

Predmetom zákazky je monitoring zložiek životného prostredia (ovzdušie, hluk, kmitanie a otrasy, povrchové a odpadové vody, podzemné vody, pôda, biota) pred obnovením stavebných prác, počas výstavby a po uvedení diaľnice do prevádzky, v úseku D1 Lietavská Lúčka - Višňové - Dubná Skala.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2021 12:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2021 09:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71313450-4
Monitorovanie životného prostredia v súvislosti so stavbami

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

Chcete vědět víc o svém aktuálním zdravotním stavu? Provádíme testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce! Výsledky znáte do 48 hodin. Naše společnost AeskuLab, a.s. má v České republice 97 odběrových míst. Provádíme kvalitní sérologický test odběrem z žilní krve. K tomu nám slouží nejen prvotřídní vybavení, ale i naši špičkoví zaměstnanci. Pokud máte podezření, že jste prodělali nákazu COVID-19 nebo chcete mít jistotu, že jste zdraví, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky či e-mailem. Rádi a ochotně Vám poradíme i v případě, že máte nějaké dotazy ohledně COVID-19. Přesná diagnostika je základním pilířem pro naši společnost AeskuLab, a.s., která Vám nabízí testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce po celé ČR.


Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Uvádíte na trh nový výrobek nebo jste renovovali starší produkt? Potřebujete mít jistotu, že je kvalitně proveden bez vad materiálu a konstrukce? Tak neváhejte a nechejte si jej otestovat u společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Díky testování produktu bude Vámi uváděná novinka na trh bezpečná a vyhovující potřebným normám. Provádíme různé druhy kontroly výrobků. Otestujeme elektrickou bezpečnost odolnosti vysokého napětí i elektrickou izolaci, radiové kmitočty vysílače i přijímače. Dále pak vyhodnocujeme životnost v závislosti na enviromentálních podmínkách, které provádíme jako klimatické, teplotní, vlhkostní zkoušky či testování rázu a vibrací. Realizujeme také nedestruktivní zkoušky svarových spojů a kovových materiálů. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Rádi a ochotně Vám vždy poradíme a pomůžeme.


Program na ochranu ovzduší – vypracování rozptylové studie a odborného posudku

Program na ochranu ovzduší – vypracování rozptylové studie a odborného posudku

Společnost E-expert, spol. s.r.o. v Praze se již dlouhodobě specializuje na zpracování rozptylových studií a na zpracování odborných posudků. Máme tedy bohaté zkušenosti v oblasti ochrany ovzduší. Naše specializace: Odborné posudky – studie přikládající se k žádosti o povolení stavby, umístění nebo provozu zdroje znečišťování ovzduší - podrobné hodnocení návrhu technického řešení stavby, návrhy emisních limitů, - - porovnávání parametrů - doporučení zda vydat nebo nevydat požadované povolení Rozptylové studie pro různé typy zdrojů emisí: zdroje emisí: - malé samostatně stojící bodové zdroje (kotelna) - liniové zdroje (vliv automobilové dopravy) - plošné zdroje emisí (terénní úpravy) Vyhodnocujeme jak lokální vlivy posuzovaného zdroje v rámci území do stovek metrů, ale zpracujeme i rozptylové studie pro větší území, například území statutárního města nebo kraje. Dále zpracováváme: - Provozní řád zdroje znečišťování ovzduší pro průmyslová odvětví - Monitorovací plány - Programy snižování emisí a zlepšení kvality ovzduší


Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Jste provozovatel zdravotnického zařízení, soukromý nebo státní lékařský ústav? V AeskuLab, a.s. Praha s několika laboratořemi a stovky odběrových míst po celé České republice, nabízíme biochemická a hematologická vyšetření nejnovějšími technologiemi s vysokou efektivitou. Odběrové vzorky svážíme z vašich zařízení do specializovaných akreditovaných laboratoří. Výsledky jak klasických, tak speciálních vyšetření poskytujeme v tištěné i elektronické formě s možností konzultace s našimi odborníky. V rámci biochemického vyšetření určujeme klasické ukazatele cholesterolu, glukózy a kyseliny močové v krvi. Hematologické vyšetření je vázáno na požadavek lékaře, provádíme mnoho druhů analýzy krve.


Testujeme na protilátky Covid-19, Bioptická laboratoř Plzeň, online objednání na odběr

Testujeme na protilátky Covid-19, Bioptická laboratoř Plzeň, online objednání na odběr

Představujeme Vám firmu Bioptická laboratoř s.r.o. Plzeň, která je největší cytologická a bioptická laboratoř v České republice. Provádíme diagnostiku vzorků koronaviru SARS-CoV-2 způsobujícího onemocnění COVID-19. Zjišťujeme mutace viru a zařazujeme vzorky do popsaných linií. Máte podezření na Covid-19? Jedete pracovně do zahraničí a potřebujete potvrzení o negativním testu na Covid-19? Objednejte se online na odběr. Naleznete nás na adrese Rejskova 10, Plzeň. Otevřeno máme denně a to včetně sobot, nedělí a svátků, otevírací dobu operativně prodlužujeme podle poptávky. Odběry provádíme pro pojištěnce s elektronickou žádankou i pro samoplátce.


Profesionální rozbor prachu - analýza kvality spalování v palivové laboratoři

Profesionální rozbor prachu - analýza kvality spalování v palivové laboratoři

Potřebujete provést rozbor popílku (prachu) a nevíte na koho se můžete obrátit? Nejlepším řešením je naše společnost Ekotechnika, zabývající se ekologickými službami, ekologizací provozů a snižováním emisí. Součástí naší práce jsou i laboratorní rozbory, mezi které patří také rozbor popílku, který stanoví jeho vlastnosti. Díky těmto vlastnostem jsme pak schopni zjistit přesnou kvalitu spalování. Zjišťujeme jak přesně je ovlivňována kvalita odlučování: - hmotnost (setřesná, měrná, sypná), - granulometrie, - nedopal, - chemické složení, - měrný elektrický odpor. Obraťte se na nás a nechte si zpracovat kvalitní rozbor prachu.