Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Drvič kuchynského odpadu

Drvič kuchynského odpadu

Predmetom zákazky je dodanie technického vybavenia pre zvyšovanie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľného odpadu v meste Žilina . Predmetom zákazky je dodanie Drviča kuchynského odpadu. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch .
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2021 10:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Žilina

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2021 10:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Žilina

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a servis spotřebičů značek MORA a GORENJE České Budějovice, náhradní díly

Prodej a servis spotřebičů značek MORA a GORENJE České Budějovice, náhradní díly

Představujeme Vám firmu L+L elektro-plyn z Českých Budějovic, kde si přímo v prodejně můžete zakoupit spotřebiče značek MORA a GORENJE. Dále u těchto značek provádíme záruční i pozáruční servis po celém jihočeském kraji. Díky našemu prodeji náhradních dílů pro elektrospotřebiče už nemusíte vyhazovat každý spotřebič, který se Vám porouchá. Na naší kamenné prodejně v Českých Budějovicích si zakoupíte potřebný náhradní díl. V oboru působíme již řadu let a dokážeme poradit i se spotřebičem, který Vám slouží již řadu let a v běžných obchodech již o jeho historii ani netuší. Při zakoupení nového sporáku nabízíme zdarma odvoz a likvidaci starého. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dobrovodská 118/22, České Budějovice.


Centrální vysavače Beam Alliance pro byty a rodinné domy Olomouc

Centrální vysavače Beam Alliance pro byty a rodinné domy Olomouc

Ne každý má v oblibě domácí práce, mezi které patří také vysávání. Proto jsou pro vás tím pravým společníkem k vysávání centrální vysavače Beam Alliance od firmy EKOELEKTRO. Tyto centrální vysavače jsou především určeny pro byty a rodinné domy. Značka Beam určuje trendy ve vývoji centrálních vysavačů a neustále se zdokonalují pro spokojenost zákazníků. Proč výkonné centrální vysavače Beam Alliance: - odstraní 100% vysávaného prachu - vhodné nejen pro úklid koberců, ale také pro dřevěné podlahy, dlažby, rohože, schody a těžko přístupná místa - unikátní filtrační systém (bezúdržbový, snížení alergických obtíží) - šetrný k životnímu prostředí - tichý chod - záruka 10 let. Vyzkoušejte centrální vysavač Beam pro úklid vašeho bytu či rodinného domu a uvidíte, že budete nadmíru spokojeni!


Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

ABNER, a.s. Praha Nabízíme tabletový systém Thermoline pro nemocnice s aktivním ohřevem. U systému Thermoline je kontaktní ohřev a teplotní senzorika integrována do tabletu. Teplo proudí přes tepelné zóny a přes porcelánové nádobí přímo do jídel. Šetrná technologie ohřevu zaručuje nejen optimální teplotu ke konzumaci, ale zajišťuje rovněž, aby jídlo nebylo připáleno či vysušeno. K uvedenému systému dodáváme i nerezové transportní vozíky pro 16, 20, 24 nebo 30 tabletů.


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Potřebujete do kuchyně své restaurace či jídelny kvalitní gastro zařízení z nerezu? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, která se zabývá výrobou a broušením nerez materiálů. Výroba gastro zařízení: - nerez pracovní stoly a desky - digestoře - vozíky - police - regály - umyvadla a dřezy - a další výrobky Vše je vyráběno a svařováno s certifikací z kvalitních atestovaných nerez materiálů. Pro více informací o výrobě nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně. Využijte naších dlouholetých zkušeností s výrobou z nerez materiálů a nechte si u nás vyrobit gastro zařízení dle vašich požadavků.


Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně jsou základním gastronomickým vybavením jídelen, restaurací a vývařoven. Společnost GASTROART CZ spol. s r.o. z Prahy nabízí široký výběr těchto spotřebičů s různými objemy i rozměry od prověřených výrobců. Zachování čerstvosti potravin v mrazících skříních z naší nabídky je garantováno moderním systémem chlazení, intuitivním ovládáním, vnitřním rozdělením a kontrolkou poruchy. Profesionální vybavení pro gastronomii včetně mrazících skříní Vám dodá společnost GASTROART CZ spol. s r.o.


Gastrozařízení pro gastro provozy - konvektomaty, lednice, sporáky

Gastrozařízení pro gastro provozy - konvektomaty, lednice, sporáky

Gastrozařízení a vybavení gastro pro velkokapacitní i menší kuchyně v Opavě a okolí vám dodá firma CHLAZENÍ servis s.r.o. Dodáváme vysoce profesionální gastrozařízení do kuchyní, jídelen, restaurací, hospod, vinoték, hotelů apod. A to vše včetně projektů, konzultace a odborné montáže. Konzultace zdarma jsou při výběru a před realizací samozřejmostí. Máme rychlý a spolehlivý servis a poskytujeme komplexní servis v oboru gastro a gastrozařízení. Gastrozařízení: - varná technologie - konvektomaty, udržovací skříně, fritézy, sporáky, trouby, vodní lázně, grilovací desky, kotle apod. - nerezový nábytek - nerez stoly, pulty, regály, police, dřezy, výlevky - myčky nádobí - chladící technologie - lednice, chladničky, mražáky, chladící vitríny - šokové zchlazovače, výrobníky ledu - pizza pece a hnětače těsta - kuchyňští roboti Obraťte se na profesionální firmu, která má s gastrozařízením dlouholeté zkušenosti.