Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Nákup drogistického zboží pro Magistrát města Plzně a vybrané příspěvkové organizace

Nákup drogistického zboží pro Magistrát města Plzně a vybrané příspěvkové organizace

Předmětem plnění veřejné zakázky je průběžné dodávání drogistického zboží dle potřeb a v rozsahu specifikovaném jednotlivými členy sdružení zadavatelů, včetně dopravy a uložení na určené místo do místa sídla člena sdružení zadavatelů a následné likvidace z toho vzniklého odpadu.
Místo plnění dodávek bude sídlo nebo pobočky zástupce sdružení zadavatelů a jednotlivých členů sdružení zadavatelů, a to na území města Plzně.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2021 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
statutární město Plzeň

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
08.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
statutární město Plzeň

Zadavatel IČ:
00075370

Zadavatel ulice:
nám. Republiky 1

Zadavatel PSČ:
306 32

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno zatěžováním organismu špatným stravováním. Racionální, zdravá výživa je správnou cestou jak zůstat v kondici a zdravý. Velký výběr zboží najdete na prodejně Zdravé výživy u zámku v Kroměřiži. Nakoupíte u nás bylinné čaje, bylinky, zdravé, bezlepkové potraviny, ekodrogerii i konopnou, přírodní kosmetiku. Naše ochotné prodavačky Vám ve všem ochotně poradí. Pravidelně děláme ochutnávky různých produktů. Prodej: - celozrnné pečivo - kváskový chléb - bezlepkové potraviny - makrobiotika - chlazené výrobky - těstoviny, mouky - oleje, mošty - čaje, bylinkové tinktury - exotické koření - konopná kosmetika - přírodní kosmetika - ekodrogerie.


Čištění venkovních teras a venkovní dlažby a jejich následná péče

Čištění venkovních teras a venkovní dlažby a jejich následná péče

Setkali jste se už s opravdu kvalitními čistícími prostředky, které odstraní jakékoliv skvrny z Vaší terasy, či z jiné venkovní dlažby? Firma DEMA DEKOR Vám představuje výrobek Finalit - naši jedničku na českém trhu. Tento produkt dokáže odstranit všemožné skvrny, jako jsou rez, mechy, řasy, plísně, oleje a další. Základem je tedy hloubkové čištění atmosférických nečistot a pro delší výdrž pak doporučujeme následnou péči v podobě dlouhodobé penetrace a impregnace. Na základě doporučeného postupu Vám naše výrobky daný povrch nejen že skvěle vyčistí, ale také prodlouží jeho životnost a zvýší odolnost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Česká bio a přírodní kosmetika Bione Cosmetics pro krásu a zdraví - prodej

Česká bio a přírodní kosmetika Bione Cosmetics pro krásu a zdraví - prodej

Vysoce kvalitní, spolehlivá a účinná - taková je česká bio a přírodní kosmetika Bione Cosmetics. Na prodej této kosmetiky se zaměřuje DROGERIE Petr Poruba v Rožnově pod Radhoštěm. Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika Bione Cosmetics je šetrné jak k uživatelům, tak i k přírodě. Neobsahuje žádné ropné produkty, silikony, etoxyláty, parabeny, alkylfenoly, komplexony polyfosfáty, zvířecí produkty a jiné nežádoucí složky. Vůně (parfemace) je pomocí bez alergenních parfémů. Pro výrobu této bio a přírodní kosmetiky se využívá pozitivních vlastností rostlinných extraktů a silic pro dosažení požadovaného efektu. Do výrobků ochotně zavádíme ty nejnovější produkty biotechnologie. V DROGERII Petr Poruba v Rožnově si vybere například z této tělové a pleťové kosmetiky Bione Cosmetics: - sprchové gely, šampóny, kondicionéry, vlasové vody - krémy, tělová mléka - kokosový olej - balzámy na rty - přípravky pro problemtickou pleť - ústní vody. Pro zdraví a krásu vaši pleti a těla je kosmetika Bione Cosmetics skvělá volba.


Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Zajímáte o povrchovou úpravu korkových a dřevěných podlah, sháníte čističe a odstraňovače na podlahy? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás firmu DEMA DEKOR CZ s.r.o. ze Znojma. U nás zakoupíte kvalitní čistící a ošetřovací prostředky. Rádi bychom doporučili CC-Čistič na parkety a korek. CC-Spraymax - jedná se o sprejový čistič vhodný pro laminát, lakované dřevěné a korkové podlahy je ideální na rychlé denní čištění. Můžete u nás zakoupit také CC-Intenzivní čistič na dřevo a korek. Čistič šetrně odstraní i silné znečištění a zbytky polymerních nátěrů. Výborný jako intenzivní čistič pro olejované a voskované parkety a korkové podlahy. CC-Elatex - odstraňuje skvrny rýh od gumových podpatků. Ideální pro výrobně lakované parkety a korkové podlahy. Dodáváme také přípravek na impregnaci spár, lesk a mat na parkety a korek. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Přírodní kosmetika pro zdravou a čistou pokožku i vlasy, masážní masti, oleje i gely

Přírodní kosmetika pro zdravou a čistou pokožku i vlasy, masážní masti, oleje i gely

Přejete si krásnou a zdravou pleť? Dopřáváte si domácí masáže a hledáte masážní gely či masti s příjemnou relaxační vůni? Navštivte obchůdek ZELENÁ LÉKÁRNA – Lenka s.r.o. ve Vsetíně, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné přírodní kosmetiky, doporučíme masážní gely, oleje i masti či bylinné tinktury, zelené potraviny, bylinky a bylinné čaje, tinktury, doplňky stravy a rostlinné oleje a mnoho dalšího pro zdraví a krásu Vašeho těla. Veškeré naše masážní masti jsou založeny na sádelném základě. Najdete u nás lihové mazání a masážní gely pro potíže s pohybovým aparátem i kůži, pro úlevu od křečových žil i pomoci při boji s celulitidou. Najdete u nás Priessnitzovo mazání, konopné gely, Topvet, Kittlovu mast, Grešík, Popov a další. Pro čistou a zdravou pleť Vám můžeme doporučit pleťové vody, krémy, oleje, séra i peeling. Pro pokožku celého těla určitě oceníte i sprchové a koupelové gely. Z vlasové přírodní kosmetiky u nás najdete samozřejmě šampony, kondicionéry, vlasové vody a regenerační kůry. Máme i ručně vyráběná mýdla


Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky pro osobní hygienu těla bez použití vody a mýdla

Neparfémované jednorázové vlhčené mycí žínky pro osobní hygienu těla bez použití vody a mýdla

Dostali jste se někdy do situace, že jste si potřebovali očistit tělo a neměli jste k dispozici vodu ani mýdlo? Máme pro Vás řešení. Mějte vždy u sebe jednorázové vlhčené mycí žínky, které šetrně a pohodlně očistí celé Vaše tělo, odstraní pot a nepříjemné zápachy. Vlhčené mycí žínky jsou vyrobeny z netkané textilie, 30% viskózy, 70% polyesteru, obsahují čistící i hydratační látky a jsou neparfémované. Lze je použít pouze zevně na pokožku těla, ke které jsou velmi jemné. Veškeré informace získáte na www.abena.cz, tam si také můžete zboží objednat v našem e-shopu. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, rádi Vám poradíme!