Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Poptávám do vozu Seat Alhambra II 2.0 TDi  nezávislé topení

Poptávám do vozu Seat Alhambra II 2.0 TDi nezávislé topení

Poptávám prosím do svého vozu Seat Alhambra II 2.0 TDi rok výroby 2014 nezávislé topení. Zvažuji i variantu vytápění motoru a interiéru ze zásuvky od Webasta, případně jinou variantu. Moc zkušeností s tímto nemám, proto se obracím na Vás s požadavkem nějakého vhodného doporučení co by bylo pro daný typ vozu nejlepší. Bydlím v rodinném domě, proto není problém vytápět vůz elektřinou.
Zajímala by mne tedy i cenová nabídka včetně montáže.

Děkuji za nabídku,
s pozdravem a přáním hezkého dne,
Radim Carbol.
Poptávka byla vložena dne:
04.06.2021 09:42

Platnost poptávky:
04.07.2021 07:25

Kontaktní osoba:
Radim Carbol

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 244 589

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce a prodejce válcové techniky – výroba i renovace

Výrobce a prodejce válcové techniky – výroba i renovace

Jste vlastníkem motocyklu a potřebujete zrenovovat válec nebo dokonce vyrobit nový? Bydlíte v okrese Frýdek-Místek a nemůžete v této oblasti sehnat takového odborníka? V naší firmě, Radim Pobuda, s kovovýrobou, se specializujeme výhradně na výbrus a výrobu válců. Pro naše zákazníky nabízíme zejména kovoobráběné válce a dále jejich výbrusy. Další službou, kterou zahrnujeme do našeho portfolia, jsou opravy klikových hřídelí. Součástí nabídky je i zajištění veškerého vstupního materiálu. Pokud máte problém s jakoukoliv z těchto součástek, neváhejte nás kontaktovat, v našem oboru jsme odborníky a máme dlouholetou praxi, takže nás jen tak nějaký problém nezaskočí. Noví klienti nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese nebo telefonním čísle. Sídlo společnosti se nachází na adrese Kunčičky u Bašky 93.


TPMS systém sledování tlaku v pneumatikách - prodej, montáž

TPMS systém sledování tlaku v pneumatikách - prodej, montáž

Co vše TPMS umí a jeho výhody: - měří a zobrazuje tlak a teplotu v pneumatikách - včas varuje před únikem tlaku vzduchu z pneu - senzory v kolech vozu - nový symbol n palubní desce - vyšší bezpečnost vozidla včetně lepších jízdních vlastností - snížení provozních nákladů. Tento systém sledování tlaku v pneumatikách se již stává povinnou výbavou u všech nových vozidel, které byly vyrobeny po 1. listopadu 2014. Pro více informací neváhejte kontaktovat náš pneuservis.


Nezávislé topení vytopí vaše auto za každého počasí - Praha

Nezávislé topení vytopí vaše auto za každého počasí - Praha

Zimní měsíce znamenají komplikace nejen pro motorová vozidla, ale i pro jejich řidiče. Zdlouhavé škrábání ranní námrazy a omrzlé prsty za volantem teď mohou být díky nezávislému topení minulostí. Nezávislé topení pro osobní a nákladní vozidla od firmy TOP Servis – Holan totiž ohřeje vaše vozidlo ještě dříve, než ráno stihnete vstát z postele. Námraza na oknech a nízká teplota v autě jsou nejen nepříjemné, ale především velmi nebezpečné. V naší firmě proto nabízíme spolehlivá nezávislá topení od světově úspěšných firem Eberspächer, Webasto a Ateso. Sami si tak můžete určit kdy a na kolik stupňů se má vaše auto pomocí nezávislého topení zahřát. Nezávislé topení můžete ovládat také pomocí malé vysílačky nebo mobilního telefonu. Ještě než ráno vstanete z postele tak budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř vašeho auta. Firma TOP Servis – Holan se snaží nabídnout to nejlepší řidiči každého vozidla. Nabízíme proto nezávislé topení do aut benzínových, naftových i poháněných zemním plynem. Vybrat si můžete jednodušší teplovzudšné topení, nebo komfortní teplovodní model, který navíc ohřívá i motor a chrání vaše auto před studenými starty. Nezávislé topení ocení nejen řidiči osobních aut. Tento druh topení můžete skvěle využít v kabinách náklaďáků, ve stavebních i zemědělských strojích, lodích nebo například k vytápění velkých skladovacích prostor. Nezávislé topení vám zkrátka zajistí teplo kdekoli i za nejhoršího počasí.


Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Autoservis Došlík patří mezi certifikovaná pracoviště pro montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy. Zájemci z regionu Kroměříž, Přerov se mohou objednat telefonicky - 775299532. Veškerá tažná zařízení, která jsou u nás na prodej, jsou homologovaná, nepřijdete tedy o záruku na Váš vůz. Současně s montáží za Vás vyřídíme i zapsání do technického průkazu. V našem autoservisu opravujeme vozy všech značek, stálým zákazníkům poskytujeme slevy. Zakoupit u nás můžete náhradní díly na veškeré vozy za bezkonkurenční cenu.


Profesionální servis - tandemový vlek Panav, přívěs za motorová vozidla

Profesionální servis - tandemový vlek Panav, přívěs za motorová vozidla

Potřebujete zajistit servis pro tandemový vlek Panav? Naše společnost pro vás zajistí profesionální služby, díky kterým bude váš přívěs zase jako nový! Kromě tandemových vleků Panav servisujeme také přívěsy a přípojná vozidla značky Panav, Schmitz i Kogel. Díky našim dlouholetým zkušenostem a kvalitně odváděné práci u nás máte jistotu, že svůj tandemový vlek dáváte do těch správných rukou a bude o něj opravdu profesionálně postaráno. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na naši spolupráci!


Hadice sání vzduchu - tuzemské i zahraniční značky vozidel - prodej e-shop

Hadice sání vzduchu - tuzemské i zahraniční značky vozidel - prodej e-shop

Firma AUTOLA provozuje e - shop s náhradními díly a autodíly, na kterém seženete hadice sání vzduchu pro všechny typy vozidel všech tuzemských i zahraničních značek. Prodáváme hadice sání vzduchu motoru pro evropské, asijské i americké automobilové značky. Pokud nenaleznete potřebný typ hadice sání vzduchu, nezoufejte - zavolejte nám a naši prodejci hadici sání vzduchu pro daný typ vozu pro Vás vyhledají a zároveň Vám jej nacení.