Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Dodávky kolejnicového materiálu pro tramvajové tratě

Dodávky kolejnicového materiálu pro tramvajové tratě

Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou dodávky materiálu - dodávky drobného kolejiva pro tramvajové tratě a dodávky kolejiva pro pružné upevnění a konstrukci pevné jízdní dráhy na tramvajových tratích, z důvodu nutnosti oprav, údržby, rekonstrukce a novostavby tramvajových tratí v Praze, v rozsahu modelových příkladů dle jednotlivých částí Veřejné zakázky dále stanovených v této zadávací dokumentaci, jež tvoří přílohu č. 1A a přílohu č. 1B této zadávací dokumentace, a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazných návrzích Rámcových smluv, které tvoří přílohu č. 2A a přílohu č. 2B této zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
04.06.2021 09:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34941600-1
Kolejové spojky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce průmyslových pružin - poradenství, technické řešení a podpora

Výrobce průmyslových pružin - poradenství, technické řešení a podpora

Hledáte spolehlivého výrobce pružin? Tak oslovte firmu Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna, která se zabývá vývojem a distribucí průmyslových prototypů z plastu či oceli. Mimo jiné také zajišťujeme poradenství, technické řešení a technickou podporu. Rádi se podílíme na kompletní zakázce od začátku až do konce. Její realizaci provádíme v co nejkratším termínu a za konkurenceschopných cen. Pružně reagujeme na specifické požadavky zákazníka a vyrábíme typické i atypické prototypy na zakázku. Každý průběh výroby vždy konzultujeme s techniky zákazníka. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Ocelová lana pro vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu Vamberk

Ocelová lana pro vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu Vamberk

Představujeme Vám firmu LANA VAMBERK s.r.o., která vyrábí a dodává ocelová lana a nerezová lana, která nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Nabízíme široký sortiment ocelových lan pro všestranné použití. Zejména se jedná o lana montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, jeřábová, nebo rypadlová. Dále se specializujeme na lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu. Výrobní sortiment společnosti sestává především z ocelových lan konstrukcí: STANDARD SEAL FILLER WARRINGTON HERKULES STABIL JEDNOPRAMENNÁ LANA Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Smetanovo nábřeží 172, Vamberk.


Armovna - výroba výztuže do betonu pro železobetonové konstrukce

Armovna - výroba výztuže do betonu pro železobetonové konstrukce

Vyrábíme betonářské výztuže pro železobetonové konstrukce dle dodané dokumentace a požadavků odběratele, a to ve vlastním armovna provozu. Ohýbání betonářských ocelí provádíme do průměru 32 mm, rozměry a tvar výztuže dle požadavku odběratele. Svařování sítí do betonu o průměru 6-25 mm různých roztečí. Součástí výroby je i možnost dopravy výztuže do betonu na stavbu, popřípadě zajistíme i montáž výztuže a dodání distančních prvků. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku společnosti FERRUM s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Materiál pro kvalitní výrobu zábradlí z kovu a eloxovaného hliníku

Materiál pro kvalitní výrobu zábradlí z kovu a eloxovaného hliníku

Uvažujete jaký zvolit materiál zábradlí ? S jeho výběrem vám pomůže naše společnost JSW Bohemia s.r.o. z Jihlavy, která vyrábí a dodává kvalitní kovové a eloxované hliníkové zábradlí pro soukromé i občanské stavby. Naleznete u nás kovové a hliníkové zábradlí, které: - má nízkou hmotnost, takže nijak výrazně nezatíží vaši stavbu - je z vysoce kvalitní slitiny hliníku AlMgSiO5 - je teplotně stabilní, takže nedochází k rozpínání - díky eloxaci nešpiní, neohmatává se a chrání povrch před vlivy počasí Naše zábradlí nemusíte leštit či jinak udržovat, protože ani déšť na něm nezanechává své kapky. Další výhodou je snadná montáž, kterou zvládnete s návodem i sami. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Speciální tlačné, tažné, tvarové a nástrojové pružiny - přímo od výrobce

Speciální tlačné, tažné, tvarové a nástrojové pružiny - přímo od výrobce

Poptáváte pružiny? Pořídit je můžete přímo u výrobce Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna, který je dodává pro různé sektory průmyslu. Pružiny jsou rozděleny podle účelu použití na tlačné, nástrojové, talířové, listové, tažné, torzní, vratové, z drátu a závlačky. Vyrábí se standardně či na zakázku na CNC strojích podle nákresu nebo modelu. K dostání jsou v malém či větším množství za konkurenceschopných cen. Většina standardních typů bývá vždy skladem a lze je objednat přes náš webový obchod.


Protipožární poklopy REW 90 pro zátěžové prostory - metro  Vysočina

Protipožární poklopy REW 90 pro zátěžové prostory - metro Vysočina

Hledáte společnost, která se zabývá výrobou protipožárních poklopů? Pak se obraťte na společnost ALFEKO s.r.o. se sídlem v Třebíči na Vysočině, která vyrábí a dodává protipožární poklopy skládající se z pevného rámu pro zabudování do stavební konstrukce a odklopného víka. Protipožární poklop je standardně z konstrukčních ocelí a opatřen syntetickým nátěrem v červené barvě. Modifikace protipožárního poklopu: -úprava na vyšší protipožání odolnosti -úprava na vyšší únosnost -úprava na jiné rozměry -úprava pro zadláždění -zdvojení poklopu pro vysoce zatěžované prostory (metro, nádraží, chodníky apod.) -možnost úpravy na nerezovou pochozí plochu.