Výběr provozovatele zimního stadionu v Nejdku

Výběr provozovatele zimního stadionu v Nejdku

Cílem zadavatele v rámci tohoto zadávacího řízení je vybrat odborného správce a provozovatele zimního stadionu v katastrálním území města Nejdek. Předmětem koncese je zajištění provozu zimního stadionu v Nejdku. S vybraným dodavatelem uzavře zadavatel pachtovní smlouvu, jejímž předmětem je pacht zimního stadionu, tedy právo pachtýře (vybraného dodavatele) užívat a požívat zimní stadion, a dále povinnost pachtýře zimní stadion zpřístupnit veřejnosti, provozovat ho a spravovat jej.

Na základě uzavřené smlouvy dojde k převodu práv a povinností na vybraného dodavatele vyplývajících z pracovněprávních vztahů vůči zaměstnancům propachtovatele vykonávajícím činnost, kterou má dle návrhu pachtovní smlouvy vykonávat vybraný dodavatel (pachtýř) ve smyslu ust. § 338 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů.
Veřejná zakázka vložena:
03.06.2021 09:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Nejdek

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Nejdek

Zadavatel ulice:
náměstí Karla IV. 239

Zadavatel PSČ:
362 21

Zadavatel obec:
Nejdek

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Hrstka (KVB advokátní kancelář s.r.o.)

Zadavatel telefon:
+420 226 259 401

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nejdek.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92610000-0
Provoz sportovních zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skatepark Ústí nad Orlicí - provoz v letních i zimních měsících

Skatepark Ústí nad Orlicí - provoz v letních i zimních měsících

Máte rádi pohyb? Přijímáte zajímavé sportovní výzvy? Pak právě Vám nabízíme skatepark s celoročním vyžitím. Navštivte největší skate halu v ČR pro skateboarding, in-line, BMX a freestyle koloběžky s celoročním provozem, možností pronájmu celé haly pro vlastní účely a školou skateboardingu www.caskate.cz. Koncerty, výstavy, občerstvení. Provozovatelem haly je Česká asociace skateboardingu: www.caskate.cz/asociace


Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Sportovní hala Datart Zlín je víceúčelová - je možnost domluvit si u nás pronájem prostor pro pořádání akcí všeho druhu: - koncerty - výstavy, veletrhy - prostory pro taneční a jiná vystoupení - turnaje - charitativní akce a pořady pro děti - kolektivní i individuální sporty.


Pro vášnivé horolezce je k dispozici venkovní i vnitřní lezecká stěna

Pro vášnivé horolezce je k dispozici venkovní i vnitřní lezecká stěna

Láká Vás horolezectví? Chtěli by jste zažít adrenalin při lezení ve výškách? Přijďte si zalézt na vnitřní nebo venkovní lezeckou stěnu do sportovního centra v Ostravě, který zřizuje spolek CDU SPORT – VOLNÝ ČAS. Lezecká stěna: - venkovní - vysoká 11,7 m pro 10 lan, k dispozici jsou 4 lana pro horní jištění – otevřená pro sportovce je denně od 14 – 21 hodiny - vnitřní – vysoká 9,6 m a k dispozici je 6 lan pro horní jištění – otevřená je od pondělí do pátku od 8 – 11 hodiny a od 14 – 21 hodiny, o víkendech a ve svátcích je od 8 – 21 hodiny. U vnitřní lezecké stěny je zákaz nošení venkovní obuvi. Můžete si u nás zapůjčit sedák, karabinu se zámkem s pojistkou a jistítko, expresky, lano a šatní skříňku. Vše půjčujeme za předem určený poplatek. Z důvodu konání kroužků platí na lezeckých stěnách omezení pro veřejnost. Přesný rozpis omezení naleznete na webových stránkách či nás neváhejte kontaktovat telefonicky.


Prostory pro pořádání veletrhů, výstav - víceúčelová hala Zlín

Prostory pro pořádání veletrhů, výstav - víceúčelová hala Zlín

Sháníte prostory, kde byste mohli pořádat veletrhy a výstavy? Pak jste na správném místě! Naše víceúčelová hala je pro tyto akce jako stvořená. Neváhejte a kontaktujte nás, společně vymyslíme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašim představám. Těšíme se na naši spolupráci!


Hraní Ricochetu Hradec Králové - kvalitní ricochetové kurty

Hraní Ricochetu Hradec Králové - kvalitní ricochetové kurty

Nevíte co s volným časem? Chcete si rozhýbat tělo a zároveň se dobře pobavit? Přijďte si zahrát rychlou hru Ricochet. A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové disponuje dvěma kvalitními ricochetovými kurty.   Rádi vám zapůjčíme kompletní vybavení - raketu a míčky. Dále nabízíme při hře využít dámskou a pánskou šatnu s WC a sprchou. Pitný režim je zajištěn zdarma.   Platnost permanentek je 12 měsíců  od zakoupení.


Lezecká stěna a badmintonové kurty s extrémně vysokým stropem pro důležité údery

Lezecká stěna a badmintonové kurty s extrémně vysokým stropem pro důležité údery

Potřebujete oddech od každodenních starostí a chcete se odreagovat badmintonem nebo lezením na stěnu? Zajděte do našeho sportovního centra CDU SPORT a využijte našich badmintonových kurtů s extrémně vysokým stropem pro velmi důležité údery. Badminton: - výška stropu 9,5 m (obvykle bývá 6 m) - kurty jsou umístěny za sebou, umožňují lepší koncentraci na hru - nová podlaha, která je velmi pružná a šetří Váš pohybový aparát - umožňujeme 5 minut zdarma na kurtu, aby jste se mohli rozcvičit. Lezecká stěna: - bezplatná instruktáž - bezpečnost při lezení a jištění - v hale se používá pouze tekuté magnézium - z důvodu snížení prašnosti - k dipozici také posilovací hrazda, peg board a slackline - každé pondělí a pátek od 16-18 hodin Diamantová stezka pro lezectví a kopanou dětí a mládeže. U nás najdete ideální místo pro Vaše sportovní aktivity!