Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované  pogumované válce

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované pogumované válce

Válce pogumované černou pryží, válce pogumované světlou pryží, válce drážkované, přítlačné válce pogumované pěnovou pryží jsou jednou ze stěžejních výrobních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která se stala díky dlouholetým zkušenostem a kvalitě svých výrobků vyhledávaným dodavatelem z oblasti gumárenského průmyslu nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Chlazení kancelářských prostor, serverovny a UPS na Ústředí VoZP ČR a na pobočce VoZP ČR Olomouc II

Chlazení kancelářských prostor, serverovny a UPS na Ústředí VoZP ČR a na pobočce VoZP ČR Olomouc II

Předmětem plnění této veřejné zakázky je výměna, instalace a doplnění chladících zařízení v kancelářích, serverovny a UPS ve vybraných objektech VoZP ČR.
Předmětem plnění je také poskytování servisu předaného díla po dobu záruční doby včetně zajištění veškerých prohlídek a revizí, které jsou vyžadovány příslušnými právními předpisy.
Veřejná zakázka vložena:
03.06.2021 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Zadavatel IČ:
47114975

Zadavatel PSČ:
190 03

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42500000-1
Chlazení a ventilace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Potřebujete instalovat do Vašich kanceláří novou klimatizační techniku? Nebo hledáte spolehlivého dodavatele klimatizačního zařízení pro Váš obchod? Klimatizační techniku šitou na míru pro kanceláře, obchody nebo sklady zajistí v okolí Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Moravského Krumlova specialista na klimatizační techniku a chladící zařízení - firma Karel Kašpar LEDO servis, která sídlí v Tasovicích. V oblasti klimatizační techniky se specializujeme na sortiment firem LG, Toshiba a Mitsubishi. Vypracujeme Vám návrh vhodného klimatizačního zařízení pro kanceláře, prodejny potravin, obchody, sklady a další komerční prostory. Klimatizační techniku Vám následně nainstalujeme. Navíc zajišťuje i záruční a pozáruční servis.


Rekuperace vzduchu pro RD, solární panely včetně dotací

Rekuperace vzduchu pro RD, solární panely včetně dotací

Pokud chcete vytápět ekologicky a moderním způsobem, obraťte se na společnost SEFEN spol. s r.o. z Frýdku-Místku, která je specialistou v oblasti ekologického vytápění a ohřevu vody. Solární panely, rekuperační zařízení pro rekuperace vzduchu pro RD, klimatizace, tepelná čerpadla k topení i přípravě teplé vody. Tato zařízení, které zajišťují energii z obnovitelných zdrojů vám nejen dodáme, ale zařídíme pro vás i vše potřebné pro získání dotací. Ventilátorové přístroje s rekuperací tepla STIEBEL ELTRON: - kompletní dodání vytápěcích systémů pro Váš rodinný dům, včetně projektů vzduchotechnického a rekuperačního zařízení, které zpětně získává teplo z odpadního vzduchu Solární tepelné panely STIEBEL ELTRON a REGULUS včetně příslušenství: - solární panely zajistí v domácnosti dostatek teplé vody za velmi výhodné ceny. Zařídíme kompletní dodání a montáž od solárních kolektorů včetně příslušenství, regulátorů pro solární systémy, až po solární zásobníky teplé vody Tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON k ekologickému vytápění a ohřevu vody: - výkonná tepelná čerpadla zajistí kompletní řešení pro ekologické vytápení a ohřev teplé vody. K dispozici jsou tepelná čerpadla vzduch/voda nebo čerpadla země/voda Poskytujeme dodávku vytápěcích systémů na klíč, včetně návrhů systému vytápění a projektů elektroinstalace a vzduchotechniky.


Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Karel Ušela - Ventilátory Zlín nabízí na prodejně Zlín-Lužkovice topná tělesa, vytápění, klimatizace i vzduchotechniku. Vzduchotechnika: - ventilátory - axiální, radiální, nástěnné, potrubní, koupelnové, krbové atd. - vzduchovody - systémy potrubí Europlast, hadice, trubky, tvarobky - mřížky, ventily, žaluzie, trysky, difuzory - vzduchové clony - dveřní clony Rekuperační jednotky - Soler@Palau, Vallox, Atrea Vytápění: - elektrické - podlahové topení, konvektory, akumulační kamna, sálavé panely, vytápěcí jednotky - vodní - GOBI, SAVANA - plynové - vytápěcí jednotka s plynovým ohřevem. Topná tělesa různých typů. Při objednání zboží z našeho e-shopu v hodnotě nad 3000,-Kč doprava zdarma.


Dodávky vzduchotechnika, klimatizace Chrudim, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Dodávky vzduchotechnika, klimatizace Chrudim, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Představujeme Vám firmu Vlastimil Svoboda z okresu Chrudim, která svou činnost zaměřila na dodávky, montáže i servis vzduchotechniky a klimatizace. Už nechcete v bytě zažívat pokaždé to letní otravné parno? Klesá s každým letním obdobím pracovní tempo Vašich zaměstnanců? Vlastníte firmu a je ve Vašich průmyslových prostorách k nevydržení? Od toho je tu firma Vlastimil Svoboda z okresu Chrudim. Dodáváme kvalitní vzduchotechniku a klimatizace vhodné pro byty, kanceláře i průmyslové prostory. Otestujte klimatizace nebo vzduchotechniku co nejdřív! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Bylany, okres Chrudim.


Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná pohoda je důležitá v domácnosti i na pracovišti. Výběr vhodné klimatizace, tepelného čerpadla se projeví v úsporách na energie. Obraťte se na společnost VOTONA s.r.o., která se zabývá prodejem i servisem klimatizace CHIGO a tepelných čerpadel Alpha Innotec, také prodává automatické kotle pod vlastní značkou Votona, které jsou vhodné na uhlí, dřevo i pelety. Působí převážně v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště. V oboru klimatizací zajišťujeme kompletní služby. Od návrhu systémů, montáže a uvedení klimatizace do provozu po následný servis a revize. Dodáváme klimatizace CHIGO do bytů, rodinných domů i kanceláří, skladů nebo pro velké haly a průmyslové provozy. Dodáváme kvalitní německá tepelná čerpadla Alpha innotec, která nejsou hlučná, mají vysoký topný faktor a vydrží dlouholetý provoz. Patří mezi nejspolehlivější, nejúspornější čerpadla typu země-voda. Naše automatické kotle VOTONA jsou spolehlivé a mají jednoduchou obsluhu. Jsou univerzální, lze je použít na uhlí, dřevo i pelety. Oceníte nízkou prodejní cenu těchto kotlů.


Klimatizace do rodinných domů Brno, klimatizace chladí a alergikům čistí vzduch, tichý provoz

Klimatizace do rodinných domů Brno, klimatizace chladí a alergikům čistí vzduch, tichý provoz

Představujeme Vám firmu DAIMOND - chlazení, spol. s r.o. Brno, která zajišťuje kompletní dodávky, montáže, projekce, realizace a servis klimatizací do rodinných domů. Klimatizace do rodinných domů se skládají ze dvou jednotek. Vnější se umisťuje venku, třeba na balkón či venkovní zeď. Vnitřní jednotku pak můžete umístit na strop nebo třeba na zeď. Klimatizace dokáží zajistit jak chlazení, tak vytápět. Lze jí využít i při odvlhčování nebo větrání. Alergikům díky antibakteriálním filtrům zajistí perfektně čistý vzduch. Výhodou je také velmi tichý provoz, a tak ji můžete umístit kdekoliv v domě. Otestujte klimatizaci co nejdřív! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Vídeňská 56a, Brno.