Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Moderní způsob vytápění v současnosti představují tepelná čerpadla, jejich dodání, instalaci a servis Vám zajistí profesionální firma v oboru klimatizace, vzduchotechniky, rekuperačního větrání, společnost bbklima99 s.r.o., která svoje kompletní služby realizuje nejen na Znojemsku, ale vyhoví i zájemcům o instalaci teplených čerpadel, vzduchotechniky i klimatizace z celé jižní Moravy.

Zníženie energetickej náročnosti budovy školy, telocvične a dielní - SOŠ, Nábrežie mládeže 1, Nitra

Zníženie energetickej náročnosti budovy školy, telocvične a dielní - SOŠ, Nábrežie mládeže 1, Nitra

Predmetom zákazky je znížiť energetickú hospodárnosť budovy odstránením defektov pôvodnej krytiny, fasády, fasádnych prvkov, zateplením strechy, fasádnych stien, vrátane zabudovania nových výplní otvorov obvodových konštrukcií budovy, využívanej pre praktickú výučbu študentov, so základným technickým a sociálnym vybavením. Viac informácií sa nachádza v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2021 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrea Kopasová

Zadavatel telefon:
+421 376 925 901

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zateplení stavby - izolace podkroví, střechy, fasády PUR pěnou

Zateplení stavby - izolace podkroví, střechy, fasády PUR pěnou

Při zateplování rodinných i panelových domů se stále častěji využívá stříkaná izolace PUR pěnou. Pokud potřebuje řešit izolaci podkroví, střechy, fasády, nebo zateplení celé stavby, můžete se obrátit na společnost EB - stav s.r.o., která působí na Moravě, především v regionu Zlín, Kroměříž. PUR pěna má široké možnosti využití. Druhy izolační pěny: - měkká je vhodná je na izolace v interiéru nepř. pro zateplení podkroví, stěn - zvětší objem až 120x - středně tvrdá se používá v interiéru i exteriéru při zateplení fasády, podkroví i na hydroizolaci základů - zvětší objem až 50x - tvrdá se využívá v exteriéru - u plochých střech.


Dodavatel stavebních a rekonstrukčních prací pro průmyslové a bytové prostory

Dodavatel stavebních a rekonstrukčních prací pro průmyslové a bytové prostory

Potřebujete provést rekonstrukce komerčních, průmyslových nebo bytových prostor? Či stavbu rodinných a bytových jednotek? Jsme dodavatel stavebních a projekčních služeb – SILBA-Elstav s.r.o. Vyberte si nás pro vaši vysněnou stavbu nebo rekonstrukci a nebudete litovat! Provádíme stavby od menších projektů rodinných domků, až po velké developerské výstavby, nebo také průmyslové komerční prostory. Dále zrekonstruujeme interiéry a menší plochy. Projekty stavíme od položení základů po finální kolaudaci, na všechny práce máme odborný personál. V nabídce máme provádění zateplení a fasád, terénní úpravy s položením venkovní dlažby, elektro, instalatérské a topenářské služby, kanalizační a plynové práce. Využíváme nejnovější technologie, nejkvalitnější materiály a řídíme se dle nových trendů ve stavebnictví, s námi budete o krok dále než druzí. Pro cenovou nabídku bude nejlepší osobní konzultace, s výměnou vlastních očekávání a stanovení priorit. To je to nejdůležitější pro začátek realizace nového projektu s našim klientem. Pro více referencí navštivte náš web.


Plastová okna pětikomorová i šestikomorová - dodávka a montáž od odborníků

Plastová okna pětikomorová i šestikomorová - dodávka a montáž od odborníků

Zvažujete výměnu stávajících oken za nová plastová? U společnosti Eko-Okna z Ostravy, kterou zastupuje společnost Sklenářství Kohoutek s.r.o., pořídíte plastová okna za příznivou cenu, která jsou vysoce kvalitní a mají velmi dobré izolační vlastnosti. Pětikomorová plastová okna: - splňují požadavky moderního stavebnictví - spojují pohodlné užívání, moderní technologie a přijatelnou cenu - moderní technologie konstrukce profilů se vyznačuje harmonickými a originálními vzory a širokou nabídkou doplňkových systémových řešení. Šestikomorová plastová okna o stavební hloubce 70mm: - systém s 2 těsněním, který zajišťuje, že jsou okna spolehlivá a těsná - možnost použití trojitého skla - zvukotěsné, protisluneční, ozdobné, bezpečnostní proti vloupání. Šestikomorová plastová okna o stavební hloubce 85mm: - systém s 3 těsněním - středové těsnění a šestikomorový profil - dochází ke zvyšování energetických úspor a vysoké neprůzvučnosti - neviditelné těsnění výrazně zvyšuje estetickou stránku okna. Okna si můžete vybrat v různých tvarech - trojúhelníky, oblouky, kruhy, lichoběžníky a další. Díky těmto plastovým oknům získá dům modernější vzhled a Vy úsporu tepla. Kromě dodávky plastových oken zajistíme i jejich montáž, kterou vykovávají naši profesionální pracovníci. V případě dotazů jsme Vám k dispozici, neváhejte se na nás obrátit!


Rekonstrukce, modernizace a revitalizace domů OKAL

Rekonstrukce, modernizace a revitalizace domů OKAL

Česká stavební firma RD Komex se specializuje nejen na rekonstrukce, opravy, modernizace a revitalizace domů OKAL, ale také provádí stavby nových montovaných domů s realizací po celé České republice. Naše služby: - rekonstrukce, opravy, modernizace a revitalizace domů - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna střešní krytiny - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna oken a vchodových dveří - výměna rozvodů topení a vody - úprava interiérů a další. Pokud plánujete měnit okna nebo zateplovat svůj dům, pomůžeme Vám vyřídit dotaci z programu Nová Zelená úsporám.


Realizace a montáž izolačních systémů v Pardubickém kraji

Realizace a montáž izolačních systémů v Pardubickém kraji

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete stávající bydlení a vybíráte si nejvhodnějšího dodavatele izolačního systému? Naší hlavní činností, ve firmě Stanislav Pávek, je hydroizolační zajištění střech a staveb. Střešní izolace zastává v naší činnosti největší podíl, ale provádíme i izolace teras, garáží nebo zahradních vodních ploch. K izolaci používáme kvalitní materiál, např. folie Protan nebo asfaltové pásy, které chrání před vnějšími vlivy. Uskutečnění projektu provede vyškolený tým pracovníků a na hotový produkt poskytujeme záruku i následný servis. Nemusíte se ovšem bát žádných komplikací, naši práci provádíme vždy odborně! V případě, že se rozhodnete spolupracovat s naší firmou, kontaktujte nás na telefonním čísle nebo e-mailové adrese. Sídlíme v obci Sloupnice, na adrese Dolní Sloupnice 40.


Odborná aplikace izolační měkké pěny EXY 09 a tvrdé pěny EXY 39 – sníží vznik vlhkosti a plísně

Odborná aplikace izolační měkké pěny EXY 09 a tvrdé pěny EXY 39 – sníží vznik vlhkosti a plísně

Přemýšlíte o vhodné tepelné izolaci pro Váš dům? Budete stavět nový rodinný dům, nebo se chystáte na rekonstrukci staršího domu? Hledáte spolehlivou firmu, která má zkušenosti s aplikací stříkaných izolačních polyuretanových pěn? Obraťte se na společnost IZO-PUR, která se zaměřuje na aplikaci stříkaných izolačních pěn EXY 09 a EXY39 v okolí Brna a v Brno-venkov. Měkká izolační pěna EXY 09 se nejčastěji používá k zaizolování střešních konstrukcí stěn domů, stropů, podkroví, mezi krokvemi a k izolaci stěn. Používá se i k zateplení dřevostaveb, roubenek či chat. Vyznačuje se otevřenou strukturou buněk a tím umožňuje stavební konstrukci dýchat a propouštět vodní páry. Tvrdá izolační pěna EXY 39 se aplikuje do základů staveb, podlah, stěn i stropů. Tato pěna po několika sekundách od aplikace stříkání zvětší až 50 krát svůj objem, čímž perfektně zaplní každou štěrbinu, prasklinu a vytvoří celistvou izolační vrstvu, která trvale drží na částech nosné konstrukce a nepotřebuje tedy ukotvení. Stříkané polyuretanové pěny mají skvělé tepelné izolační vlastnosti, ale i zvukové a snižují riziko vzniku plísní a vlhkosti.