Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pohřební služba POSPA

Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pro poslední rozloučení se svým blízkým si můžete v Pohřební službě POSPA v Uherském Brodu vybrat kremační služby, které zahrnují převoz zesnulého ke kremaci, úprava zesnulého, zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, kterou vyzdobíme smutečními věnci a květinami. Pomůžeme s výběrem rakve a tiskem smutečního oznámení.

Obnova a nadstavba - MŠ Bratislava - Jarovce

Obnova a nadstavba - MŠ Bratislava - Jarovce

Transformácia nevyužívaného objektu detských jaslí na 6 triednu materskú školu. V prízemí objektu sú plánované 2 herne s integrovanými spálňami vrátane hygienického zázemia, výdajňa jedla a jedáleň s kapacitou 44 mies, denná miestnosť pre zamestnancov so šatňou a hygienou, miestnosť pre upratovačku a priestory pre tvorivé dielne so samostatným vchodom. Bezbariérový prístup na úroveň poschodia bude zabezpečený výťahom. V nadzemnom podlaží sú plánované 4 herne s integrovanými spálňami. Každú herňa má samostatnú šatňu a hygienu. Na poschodí je tiež umiestnená šatňa a hygiena pre zamestnancov, kancelária riaditeľa/riaditeľky MŠ, a multifunkčná miestnosť pre zabezpečenie výchovných a záujmových činností detí.
Pre zabezpečenie bezbariérovosti je predmetom prác aj dodávka a inštalácia výťahu.
Súčasťou realizovaných prác je aj úprava areálu MŠ, osadenie cyklostojanov a drobnej architektúry.
Komplexná Obnova a nadstavba - Materskej školy Jarovce je riešená v súlade s požiadavkami kladenými pre stavby užívané osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu. Rešpektuje princípy univerzálneho navrhovania pre tento typ stavieb.
Veřejná zakázka vložena:
01.06.2021 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Jarovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Jarovce

Zadavatel IČ:
00304603

Kontaktní osoba:
Gabriela Šedová

Zadavatel telefon:
+421 908 767 595


Zadavatel web:
http://www.jarovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214100-1
Stavebné práce na stavbe budov materských škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zvedací či schodišťové plošiny usnadní přístup do všech budov handicapovaným lidem

Zvedací či schodišťové plošiny usnadní přístup do všech budov handicapovaným lidem

Žijete v domě se schody a potřebujete zajistit pro své blízké bezbariérový přístup? Rádi by jste usnadnili přístup do své firmy i vozíčkářům? Stávají se schody Vaším nepřítelem, ale nemáte jinou možnost, jak se dostat do bytu? Specialistou na bezbariérové přístupy do bytových i nebytových budov je firma MANUS Prostějov s.r.o., která se postará o výrobu i montáž plošin pro imobilní osoby také na Slovensku. Zaměřujeme se na plošiny vertikální, šikmé, hydraulické nůžkové, schodišťové i zvedací. Vhodné nejen pro vozíčkáře, ale i pro osoby se špatnou pohyblivostí. Plošiny lze umístit v interiéru, ale i z venku. Postaráme se i o servis plošin, a to i po záruční opravy na námi vyrobené plošiny. Máte-li jakýkoliv problém s plošinou, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme.


Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou stavební firmu, která realizuje široké spektrum stavebních prací? Potřebujete provést rekonstrukci domu? Pak kontaktujte firmu Kobliha stavitelství. Naše firma se zabývá stavebnictvím od roku 1990 – máme tak velké zkušenosti s prováděním rozličných stavebních prací na rodinných a bytových domech, tak i na budovách občanské vybavenosti. Jsme schopni realizovat: -rekonstrukce domů, bytů, bytových domů -půdní vestavby -fasády, regenerace bytových domů -výstavbu, rekonstrukce sklepů -občanská vybavenost – kanceláře, haly, skladovací prostory -zahradní architektura – zahradní domky, stání pro auta apod.


Dodavatel stavebních a rekonstrukčních prací pro průmyslové a bytové prostory

Dodavatel stavebních a rekonstrukčních prací pro průmyslové a bytové prostory

Potřebujete provést rekonstrukce komerčních, průmyslových nebo bytových prostor? Či stavbu rodinných a bytových jednotek? Jsme dodavatel stavebních a projekčních služeb – SILBA-Elstav s.r.o. Vyberte si nás pro vaši vysněnou stavbu nebo rekonstrukci a nebudete litovat! Provádíme stavby od menších projektů rodinných domků, až po velké developerské výstavby, nebo také průmyslové komerční prostory. Dále zrekonstruujeme interiéry a menší plochy. Projekty stavíme od položení základů po finální kolaudaci, na všechny práce máme odborný personál. V nabídce máme provádění zateplení a fasád, terénní úpravy s položením venkovní dlažby, elektro, instalatérské a topenářské služby, kanalizační a plynové práce. Využíváme nejnovější technologie, nejkvalitnější materiály a řídíme se dle nových trendů ve stavebnictví, s námi budete o krok dále než druzí. Pro cenovou nabídku bude nejlepší osobní konzultace, s výměnou vlastních očekávání a stanovení priorit. To je to nejdůležitější pro začátek realizace nového projektu s našim klientem. Pro více referencí navštivte náš web.


Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Potřebujete vysokozdvižný vozík pro manipulaci s dlouhými břemeny? Nebo naopak sháníte VZV pro provoz na nezpevněných plochách? Veškeré typy VZV zakoupíte v prodejně manipulační techniky DAMATECH, kterou naleznete v Dačicích. Boční vysokozdvižný vozík je ideální pro manipulaci s dlouhými břemeny. Vozík terénní je vhodný pro použití na nezpevněných plochách a může být navíc vybaven i pohonem všech kol. Vozíky čelní jsou pak standardní vozíky.


Rekonstrukce, modernizace a revitalizace domů OKAL

Rekonstrukce, modernizace a revitalizace domů OKAL

Česká stavební firma RD Komex se specializuje nejen na rekonstrukce, opravy, modernizace a revitalizace domů OKAL, ale také provádí stavby nových montovaných domů s realizací po celé České republice. Naše služby: - rekonstrukce, opravy, modernizace a revitalizace domů - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna střešní krytiny - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna oken a vchodových dveří - výměna rozvodů topení a vody - úprava interiérů a další. Pokud plánujete měnit okna nebo zateplovat svůj dům, pomůžeme Vám vyřídit dotaci z programu Nová Zelená úsporám.


Pronájem montážních plošin Brno, pracovní plošiny až do výšky 30 metrů, bezpečné pracovní plošiny

Pronájem montážních plošin Brno, pracovní plošiny až do výšky 30 metrů, bezpečné pracovní plošiny

Představujeme Vám firmu Martin Velčovský z Brna, který svou činnost zaměřil na pronájem pracovní plošiny s celkovou hmotností do 7,5 t. Pracujeme i o víkendech, svátcích a v nočních hodinách. Plošiny pravidelně servisujeme, tak při práci nemusíte mít obavy. Pronájem plošiny Brno a ČR mobil 721 445 897! Přijedeme na dohodnuté místo. Plošiny se dostanou i do špatně dostupných míst. Po celou dobu pracovního výkonu – pronájmu plošiny budu osobně na místě. Po skončení práce odjedeme. Pokud Vás náš pronájem plošin zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vídeňská 157/120 Brno.