Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.

Zabezpečenie observácie vykonávanej zdravotníckymi pracovníkmi po očkovaní

Zabezpečenie observácie vykonávanej zdravotníckymi pracovníkmi po očkovaní

Predmetom zákazky je zabezpečenie observácie vykonávanej zdravotníckymi pracovníkmi po očkovaní v očkovacích centrách a zabezpečenie výjazdovej očkovacej služby pre región BSK.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2021 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Matej Meľo

Zadavatel telefon:
+421 248 264 139

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85100000-0
Zdravotnícke služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Digitalizované radiodiagnostické centrum Rychnov nad Kněžnou, magnetická rezonance

Digitalizované radiodiagnostické centrum Rychnov nad Kněžnou, magnetická rezonance

Představujeme Vám moderní zdravotnické zařízení RDG centrum s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, které nabízí komplexní služby v oboru radiodiagnostiky včetně magnetické rezonance. Oddělení magnetické rezonance je vybaveno přístrojem SIGNA 1,5T MR/i Echospeed od firmy GE. Magnetická rezonance dokáže podrobně zobrazit strukturu tkání lidského těla a tím odhalit neurologická onemocnění, nemoci pohybového aparátu, cév, břicha, pánve a srdce. Na MR vyšetření je nutné se objednat telefonicky na tel.č.: 494 502 652. Pokud se necítíte ve své kůži, neváhejte a objednejte se i osobně na adrese Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou.


Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Na Zubní klinice Rafael Zlín i v Dentálním centru Otrokovice proběhne preventivní prohlídka Vašeho dítěte u zubaře v pohodové atmosféře a beze strachu. Dětský zubař nesmí budit strach, proto již prostředí čekárny na obou našich provozovnách navodí pohodu, najdete zde i dětský koutek. Děti v rámci prevence učíme jak správně pečovat o chrup, využíváme pohádky a hračky pro názorné ukázky. Team našich lékařů najdete na webových stránkách. Budete rádi, pokud nás v naší ordinaci ve Zlíně či Otrokovicích navštívíte. Doporučujeme přijít na 1.prohlídku k zubaři již s ročním dítětem.


Paracelsus, s.r.o. – číslo jedna ve zdravotní péči na Mostecku a Litvínovsku

Paracelsus, s.r.o. – číslo jedna ve zdravotní péči na Mostecku a Litvínovsku

Hledáte osvědčeného poskytovatele zdravotních služeb v regionu? Potřebujete zajistit preventivní zdravotní péči pro Vaše zaměstnance? Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete najít nového lékaře? Neváhejte se obracet na naši polikliniku Paracelsus se sídlem v Litvínově. Naše zdravotní zařízení poskytuje služby ambulantní zdravotní péče. Nestátní poliklinika Paracelsus byla založena již v roce 1996, což jen svědčí o tradici a vysoké kvalitě našich služeb. Naleznete u nás jak ordinace praktických lékařů či zubařů, tak také specializovaná pracoviště klinické biochemie, radiologie či rehabilitační a mnohá další oddělení. Naše poliklinika poskytuje také závodní preventivní péči, a to jak pro zaměstnance firem z blízkého okolí, tak také firmy z celého okresu. O Vaše zdraví se u nás stará na pět desítek vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou připraveni poskytovat nadstandardní péči. V případě potřeby se na nás neváhejte obracet skrze naše webové stránky, anebo nás navštivte na adrese Záluží 1, Litvínov.


Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Stává se Vám, že trpíte v oblasti konečníku nepříjemnou bolestí? Odhoďte stud a navštivte ON CLINIC, s.r.o. v Praze, kde se specializují na léčbu fissur neboli análních prasklin či trhlin. Tento problém zle vyřešit snadno, rychle a bezbolestně. Naši zkušení odborníci na základě konzultace vyberou co nejšetrnější způsob léčby, o kterém Vás podrobně informují a vysvětlí postup. Setkáte se s příjemným prostředím a diskrétním personálem. Netrapte se zbytečnou bolestí a žádejte léčbu fissur u ON CLINIC, s.r.o.


Estetická stomatologie-keramické korunky, fazety, náhrady zubu přístrojem CEREC 3D

Estetická stomatologie-keramické korunky, fazety, náhrady zubu přístrojem CEREC 3D

Rafael dentální klinika Zlín působí v oboru Estetická stomatologie, díky přístroji CEREC 3D Vám dokážeme během dvou hodin zhotovit keramické zubní korunky, fazety, plnohodnotné náhrady zubu. Tento počítačový systém sám virtuálně navrhne a vytvoří model celokeramické zubní korunky, plomby či fasety. V prvé řadě je nutné odstranění nefunkční náhrady či zubního kazu a naskenování zubu a jeho okolí speciální kamerou z několika úhlů, dále software navrhne optimální rekonstrukci, kterou lékař finálně doladí. Z keramického bločku během krátké doby vyrobí přístroj náhradu zubu, kterou lékař nasadí a dle potřeb upraví či doleští. Kompletní ošetření proběhne při jedné návštěvě ordinace. Nepotřebujete žádnou provizorní výplň nebo korunku. Keramické náhrady mají špičkovou kvalitu a dlouhou životnost.


Kvalitní zubní implantáty, implantace, náhrada chybějících zubů

Kvalitní zubní implantáty, implantace, náhrada chybějících zubů

Pokud chcete řešit problém s chybějícími zuby trvale, zvolte zubní implantáty a vyhněte se zubní korunce i snímacím náhradám. Řešení nabízí implantace zubů na Dentální klinice Rafael ve Zlíně, kde Vám zhotoví kvalitní zubní implantáty. Výhody implantátu: - funkčně i vzhledově je implantát plně srovnatelný s původním zubem - jsou velmi odolné a vydrží obvykle desítky let - péče o implantáty je stejná jako o přirozené zuby - není nutné zbroušení zdravých okolních zubů. Metoda implantace zubů je vhodná při řešení náhrady jednoho zubu i jako náhrada více zubů i pro celou bezzubou čelist. Zubní implantáty jsou vhodné pro dospělé osoby jakéhokoliv věku, kromě pacientů např. s diabetes a těžkých kuřáků. Konzultace a termín návštěvy je nutné domluvit předem na tel.:571117495.