Pohřební služba Pospa v Uherském Brodě zajistí důstojné smuteční rozloučení

Pohřební služba POSPA

Pohřební služba Pospa v Uherském Brodě zajistí důstojné smuteční rozloučení

Pohřební služba Pospa Uherský Brod nabízí profesionální pohřební služby. V době největšího smutku stojíme při vás a pomůžeme vám zajistit důstojný pohřeb, ať už s obřadem nebo bez obřadu. Přejete-li si pohřeb s uložením do hrobu, obstaráme vše potřebné od výkopu hrobu, zahrnutí, položení věnců až po hudební doprovod.

Analýzy zušlechťovaných ocelí na transmisním elektronovém mikroskopu 2021

Analýzy zušlechťovaných ocelí na transmisním elektronovém mikroskopu 2021

Analýzy zušlechťovaných ocelí na transmisním elektronovém mikroskopu v rozsahu specifikovaném zadávací dokumentací
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2021 10:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
COMTES FHT a.s.

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-jih

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
COMTES FHT a.s.

Zadavatel ulice:
Průmyslová 995

Zadavatel PSČ:
334 41

Zadavatel obec:
Dobřany

Kontaktní osoba:
Barbora Sýkorová

Zadavatel telefon:
+420 377 197 370

Fax:
+420 377 197 310


Zadavatel web:
http://www.comtesfht.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71621000-7
Technické testování a poradenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

Chcete vědět víc o svém aktuálním zdravotním stavu? Provádíme testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce! Výsledky znáte do 48 hodin. Naše společnost AeskuLab, a.s. má v České republice 97 odběrových míst. Provádíme kvalitní sérologický test odběrem z žilní krve. K tomu nám slouží nejen prvotřídní vybavení, ale i naši špičkoví zaměstnanci. Pokud máte podezření, že jste prodělali nákazu COVID-19 nebo chcete mít jistotu, že jste zdraví, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky či e-mailem. Rádi a ochotně Vám poradíme i v případě, že máte nějaké dotazy ohledně COVID-19. Přesná diagnostika je základním pilířem pro naši společnost AeskuLab, a.s., která Vám nabízí testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce po celé ČR.


Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Uvádíte na trh nový výrobek nebo jste renovovali starší produkt? Potřebujete mít jistotu, že je kvalitně proveden bez vad materiálu a konstrukce? Tak neváhejte a nechejte si jej otestovat u společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Díky testování produktu bude Vámi uváděná novinka na trh bezpečná a vyhovující potřebným normám. Provádíme různé druhy kontroly výrobků. Otestujeme elektrickou bezpečnost odolnosti vysokého napětí i elektrickou izolaci, radiové kmitočty vysílače i přijímače. Dále pak vyhodnocujeme životnost v závislosti na enviromentálních podmínkách, které provádíme jako klimatické, teplotní, vlhkostní zkoušky či testování rázu a vibrací. Realizujeme také nedestruktivní zkoušky svarových spojů a kovových materiálů. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Rádi a ochotně Vám vždy poradíme a pomůžeme.


Profesionální rozbor prachu - analýza kvality spalování v palivové laboratoři

Profesionální rozbor prachu - analýza kvality spalování v palivové laboratoři

Potřebujete provést rozbor popílku (prachu) a nevíte na koho se můžete obrátit? Nejlepším řešením je naše společnost Ekotechnika, zabývající se ekologickými službami, ekologizací provozů a snižováním emisí. Součástí naší práce jsou i laboratorní rozbory, mezi které patří také rozbor popílku, který stanoví jeho vlastnosti. Díky těmto vlastnostem jsme pak schopni zjistit přesnou kvalitu spalování. Zjišťujeme jak přesně je ovlivňována kvalita odlučování: - hmotnost (setřesná, měrná, sypná), - granulometrie, - nedopal, - chemické složení, - měrný elektrický odpor. Obraťte se na nás a nechte si zpracovat kvalitní rozbor prachu.


Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Jste provozovatel zdravotnického zařízení, soukromý nebo státní lékařský ústav? V AeskuLab, a.s. Praha s několika laboratořemi a stovky odběrových míst po celé České republice, nabízíme biochemická a hematologická vyšetření nejnovějšími technologiemi s vysokou efektivitou. Odběrové vzorky svážíme z vašich zařízení do specializovaných akreditovaných laboratoří. Výsledky jak klasických, tak speciálních vyšetření poskytujeme v tištěné i elektronické formě s možností konzultace s našimi odborníky. V rámci biochemického vyšetření určujeme klasické ukazatele cholesterolu, glukózy a kyseliny močové v krvi. Hematologické vyšetření je vázáno na požadavek lékaře, provádíme mnoho druhů analýzy krve.


Testujeme na protilátky Covid-19, Bioptická laboratoř Plzeň, online objednání na odběr

Testujeme na protilátky Covid-19, Bioptická laboratoř Plzeň, online objednání na odběr

Představujeme Vám firmu Bioptická laboratoř s.r.o. Plzeň, která je největší cytologická a bioptická laboratoř v České republice. Provádíme diagnostiku vzorků koronaviru SARS-CoV-2 způsobujícího onemocnění COVID-19. Zjišťujeme mutace viru a zařazujeme vzorky do popsaných linií. Máte podezření na Covid-19? Jedete pracovně do zahraničí a potřebujete potvrzení o negativním testu na Covid-19? Objednejte se online na odběr. Naleznete nás na adrese Rejskova 10, Plzeň. Otevřeno máme denně a to včetně sobot, nedělí a svátků, otevírací dobu operativně prodlužujeme podle poptávky. Odběry provádíme pro pojištěnce s elektronickou žádankou i pro samoplátce.


NTL Nezávislá tribotechnická laboratoř Karviná, rozbory průmyslových, motorových olejů a maziv

NTL Nezávislá tribotechnická laboratoř Karviná, rozbory průmyslových, motorových olejů a maziv

Představujeme Vám firmu NTL Nezávislá tribotechnická laboratoř z Karviné, která svůj obor činnosti zaměřila na laboratorní rozbory maziv, průmyslových a motorových olejů, motorové nafty a automobilového benzínu. Naše firma zjišťuje stupně degradace olejových náplní. Pomůžeme Vám předcházet opotřebení strojů, motorů a převodovek. Nezávislá tribotechnická laboratoř je členem: SČZL- Sdružení českých zkušeben a laboratoří 072 CTLA - Czech Testing Laboratories Association 072 Neváhejte naší firmu NTL Nezávislá tribotechnická laboratoř kontaktovat. Rádi pomůžeme se snížení nákladů na údržbu a opravy strojů.