Ekologizace energetického zdroje - III. Etapa

Ekologizace energetického zdroje - III. Etapa

Předmětem plnění této veřejné zakázky je Dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výměnou parní kondenzační turbíny s generátorem (turbogenerátoru) TG14 o výkonu 25 MWe se dvěma regulovanými odběry, nízkotlakou a vysokotlakou regenerací, v návaznosti na stávající technologie teplárny a parní systém.

CPV kódy:
42112100-8 Parní turbíny
45000000-7 Stavební práce
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2021 10:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Synthesia, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
380 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Synthesia, a.s.

Zadavatel IČ:
60108916

Zadavatel ulice:
Semtín 103

Zadavatel PSČ:
530 02

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslava Záborcová

Zadavatel telefon:
+420 733 759 288


Zadavatel web:
http://www.synthesia.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potrubní systémy ALVENIUS Kolín – ocelové potrubní systémy

Potrubní systémy ALVENIUS Kolín – ocelové potrubní systémy

LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín Hledáte spolehlivého dodavatele ocelových potrubních systémů? Kladete důraz na špičkovou kvalitu a dlouhou životnost? Potrubní systémy ALVENIUS splňují veškeré vaše požadavky díky dokonalé povrchové úpravě všech komponentů. Potrubní systémy ALVENIUS jsou dokonale lehké a zároveň velice odolné vysokému tlaku, dále vynikají antikorozivní ochranou a rychlou montáží. Povrchová úprava TP termoplast zaručuje vynikající odolnost proti korozi, působení chemikálií, kyselým i zásaditým látkám, bludným proudům apod. Navíc dokonale hladké stěny snižují tlakové ztráty v potrubí a výrazně prodlouží životnost. Neváhejte naši firmu LEGOS s.r.o. Nová Ves blízko Kolína kontaktovat.


Třebechovická strojírna, obrábění svařenců, výroba odlitků Hradec Králové, výroba forem, 3D modely

Třebechovická strojírna, obrábění svařenců, výroba odlitků Hradec Králové, výroba forem, 3D modely

Představujeme Vám soukromou slévárnu TSS, spol. s r. o. Hradec Králové, která dále disponuje modelárnou a strojírnou. Svou činnost jsme zaměřili na odlitky z šedé litiny, bronzu a hliníku, CNC obrábění, výrobky z železných i neželezných kovů. Služby strojírny: Zakázkovou výrobu strojních zařízení a přípravků Obrábění odlitků, svařenců a dílů strojů, přípravků a lisovacích nástrojů Výrobu forem a kontrolních přípravků z Al slitin a technického dřeva Podporu a realizaci CAD 3D modelu pro CNC obrábění Máme zkušenosti s výrobou kontrolních přípravků včetně vytvoření 3D dat Montáž lisovacích a tvářecích nástrojů do 500 Kg bez odzkoušení Pokud Vás naše strojírenská výroba a její produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Za tratí 496, Třebechovice pod Orebem, okres Hradec Králové.


Dodavatel technologických celků v kraji Vysočina

Dodavatel technologických celků v kraji Vysočina

Chcete budovat spolupráci s jedním z nejvýznamnějších strojírenských výrobců na českém trhu? Plánujete rekonstrukci strojního zařízení ve Vaší výrobě? Obraťte se na PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Naše společnost těží z více jak stoleté tradice české technologické výroby pro oblasti potravinářství, zemědělství, pivovarnictví, farmacie a energetiky. Jsme jedničkou ve svém oboru v České republice a máme velmi silné postavení v rámci evropského trhu. Naše tlakové nádoby, nerezové nádrže či filtrační zařízení naleznete v předních světových výrobních provozech a pivovarech. Naše portfolio je samozřejmě mnohem širší a nebojíme se ani nových výzev a individuální výroby na zakázku. Na prvním místě je pro nás vždy kvalita, své postupy neustále zlepšujeme a dodržujeme nejpřísnější světové výrobní a kontrolní postupy. Přijďte se přesvědčit o naší precizní práci na adresu Nádražní 697, Pacov, anebo se podívejte na naše reference na webu.


Finální dodávky kotelen a úpraven vod, servis kotelen

Finální dodávky kotelen a úpraven vod, servis kotelen

Naše firma FALKOM s.r.o. Kolín se zabývá montáží, opravami a revizemi průmyslových kotelen. Ke službám patří i projektová dokumentace, dále dokumentace pro stavební řízení a uvedení kotelen do provozu. Pokud budete potřebovat, tak pro vás zajistíme územní rozhodnutí a stavební povolení. Finální dodávky kotelen a úpraven vod teplovodní kotelny horkovodní kotelny parní kotelny průmyslové úpravny vod


Zakázková strojírenská výroba - broušení, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování

Zakázková strojírenská výroba - broušení, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování

Specialistou na výrobu obráběných a svařovaných dílů je firma Kovomont Přerov - spol. s r.o. Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou zákazníky z Brna i Prahy. Provádíme broušení na plocho i kulato, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování a vrtání dle výkresové dokumentace na zakázku. Také vyrábíme ozubení odvalovacím způsobem. Vyrábíme strojní díly dle dokumentace zákazníka. Jsme schopni obrábět širokou paletu materiálů. Zakázkovou strojírenskou výrobu zajistíme včetně veškerých povrchových úprav a tepelného zpracování pro zákazníky z Přerova, Olomouce, Prostějova i Ostravy. Neváhejte nás kontaktovat, jsme specialisté na zakázkové zpracování kovů dle požadavků a dokumentace zákazníka.


Průmyslové plynové infrazářiče Schulte - nejúčinější nízkoteplotní sálavé systémy pro vytápění hal

Průmyslové plynové infrazářiče Schulte - nejúčinější nízkoteplotní sálavé systémy pro vytápění hal

Rekonstrukce vytápění v průmyslových podnicích může přinést velké úspory na energiích. Jednou z možností je modernizace instalací plynových infrazářičů Schulte - tyto nízkoteplotní sálavé systémy jsou nejúčinější pro vytápění hal, dodává je společnost SCHULTE INFRA s.r.o. z Uherského Hradiště. Firma má zastoupení německé společnosti Schulte GmbH pro dodávku zařízení po celé ČR. Moderní topné technologie v podobě sálavých systémů jsou vhodné pro střední i velké průmyslové haly. Pokud chcete jít jinou cestou v rámci vytápění hal, než využitím plynových infrazářičů, dodáváme také elektrické infrazářice s programovatelným termostatem. Naše společnost v oblasti modernizace vytápění působí téměř 20 let, neváhejte se na nás obrátit.