Výroba pozemních dopravníků, skladové dopravní techniky, závěsných dopravních systémů

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba pozemních dopravníků, skladové dopravní techniky, závěsných dopravních systémů

Společnostem nejen v automobilovém průmyslu, které přepravují karoserie, dveře vozu, bočnice a jiné velké celky nabízíme komplexní služby v oblasti výroby a instalace dopravní techniky. V Chropyňské strojírně máme mnohaleté zkušenosti s pozemními dopravníky, skladovou dopravní technikou a závěsnými dopravními systémy.

Materiálové využití odpadů - LUFRAMA Zemní práce s.r.o. - dodávka mobilní třídící jednotky

Materiálové využití odpadů - LUFRAMA Zemní práce s.r.o. - dodávka mobilní třídící jednotky

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilní třídící jednotky s magnetickým separátorem a kolového nakladače. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2021 09:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
LUFRAMA Zemní práce s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Uherské Hradiště

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 350 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LUFRAMA Zemní práce s.r.o.

Zadavatel IČ:
04065361

Zadavatel ulice:
č.p. 208

Zadavatel PSČ:
687 04

Zadavatel obec:
Košíky

Kontaktní osoba:
VIA Consult a.s., Mgr. Nikola Pařízková

Zadavatel telefon:
+420 733 745 148


Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profil/LUFRAMA

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42914000-6
Zařízení pro recyklaci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a pronájem – šikmé a sloupové stavební výtahy GEDA

Prodej a pronájem – šikmé a sloupové stavební výtahy GEDA

Máte v režii nějaký developerský projekt? Jste vlastníkem stavební společnosti nebo jen děláte stavební dozor? Řešíte koupi nebo pronájem stavebního výtahu a stále jste nenašli správného dodavatele! My, společnost ASTA, spol, s.r.o., jste tím nejvhodnějším řešením. Zakupte si jeden z šikmých či sloupových výtahů, který bude pomocníkem zejména při transportu stavebního materiálu. Využijete ho obzvlášť ve výškách, kde je špatná dostupnost a není jiný způsob přepravy, také při realizaci nebo rekonstrukci střech. Nosnost našich šikmých výtahů se pohybuje mezi 200–250 kg a dosahují do výšky 19 m. Zatímco sloupové mají nosnost až 300 kg a výšku 50 metrů. Na všechny produkty nabízíme záruční i pozáruční servis a dokážeme zrealizovat veškeré opravy. Pokud nemáte momentálně prostředky na koupi tohoto produktu, je možno jakýkoliv výtah pronajmout, vše je o domluvě.


Odvlhčovače vzduchu, vysoušeče, odstranění vlhkosti, prodej, e-shop, Brno

Odvlhčovače vzduchu, vysoušeče, odstranění vlhkosti, prodej, e-shop, Brno

Sháníte-li prodejce odvlhčovačů vzduchu a jste-li z Brna a okolí, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma F.M. PRACOS, spol. s r.o., mimo jiné dodává vysoušeče, odvlhčovače vzduchu. Pokud potřebujete odvlhčit stavební či obytné prostory, zakoupit odvlhčovač vzduchu je správné řešení. Rádi Vám poradíme s výběrem. Je to nejlepší řešení pro vysoušení staveb. Prodáváme odvlhčovače interiérové i průmyslové. Zakupte si odvlhčovač a zaručujeme Vám, že se urychlí proces vysoušení a také ušetříte 70% nákladů za energii. Jsou také skvělým pomocníkem při likvidaci po povodních. Odvlhčovače můžete použít na vysoušení při stavebních pracích, při vysoušení omítek, malování bytů, při vysoušení chat a chalup po zimě. Perfektně slouží i odstranění vlhkosti v kadeřnictví, ve fitcentrech a jiných prostorů. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Montáž, demontáž průmyslových technologií, výrobních linek

Montáž, demontáž průmyslových technologií, výrobních linek

Strojně montážní firma MONTEMA z regionu Zlínský kraj se zaměřuje na montáž, demontáž průmyslových technologií, výrobních linek a potrubních systémů po celé ČR. Montujeme technologie výroby a výrobní linky pro nejrůznější provozy ve strojírenství, stavebnictví, chemickém i potravinářském průmyslu. Provádíme demontáže a odstranění průmyslových technologií a technologických zařízení včetně likvidace konstrukcí. K dispozici máme tým zkušených techniků, kteří odvedou kvalitní a rychlé montážní práce. Obraťte se na nás, poskytujeme služby v rámci celé České republiky.


Prodej strojů pro vodorovné dopravní značení Liberec - vysoká kvalita nástřiku čáry

Prodej strojů pro vodorovné dopravní značení Liberec - vysoká kvalita nástřiku čáry

Media CZ s.r.o. Liberec Stroje jejich prodej zajišťujeme jsou konstrukčně připraveny pro aplikace vodouředitelných barev. Vyznačují se kvalitou nástřiku provedená metodou airless stříkání zařízeními LineLazer od firmy Graco. Nástřik je rovnoměrně a přesně provedený, ostře ohraničený čarami bez roztřepených okrajů a stejnou vrstvou barvy po celé délce. Stroj pracuje rychle, ekonomicky a především bezpečně. Zajímá Vás stroj pro vodorovné dopravní značení? Ozvěte se nám, stroj Vám nejen prodáme, ale rádi Vám se vším i poradíme.


Pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí Brno, vrtací kladiva, ruční nářadí, stroje

Pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí Brno, vrtací kladiva, ruční nářadí, stroje

Představujeme Vám firmu BESTRENT s.r.o. z Brna, která svou činnost zaměřila na pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí. Výhodný pronájem mechanizace na infolince 727 890 731. Půjčovna, pronájem, prodej: - stavební mechanizace, stroje - ruční nářadí - vibrátory - míchačky - brusky na beton - hydraulické agregáty - vrtací kladiva - kompresory - lešení, pracovní plošiny - vibrační desky a mnoho dalšího. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Podstránská 1094/1, Brno.


Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Potřebujete zakoupit či pronajmout stěnové bednění a nevíte, na koho byste se mohli obrátit? Kontaktujte společnost SCASERV a.s., která se zabývá prodejem i pronájmem stěnového bednění LOGIK 50 v rámci českého, polského a slovenského trhu. Bednící panelový systém stěnového bednění je navržen pro malé až středně velké projekty a lze ho použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Umožňuje vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, opěrné zdi, sloupy, pilíře, šachty a jímky. Maximální hmotnost největšího dílu je 82, 43 kg což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomoci klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce lze přemisťovat za pomocí jeřábu. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi, proto se na nás neváhejte obrátit!