Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics

Mechatronic, spol. s r.o.

Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics

Optimální řešení rozhraní mezi kabelem a konečným zařízením získáte prostřednictvím kontektorových systémů renomovaného výrobce Inotec Electronics. Mechanicky odolné, funkční, maximálně stabilní konektory Inotec nabízí v České republice přední distributor a výhradní obchodní zástupce Inotec Electronics – společnost MECHATRONIC z Prahy.

Spotřební materiál do frankovacích strojů FRAMA

Spotřební materiál do frankovacích strojů FRAMA

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu, a to zejména inkoustových kazet, etiket, termo pásek pro frankovací stroje pro jednotlivá pracoviště Úřadu práce ČR, jehož přesná specifikace je v Příloze č. 1 ZD (dále jen „zboží“), kde je kromě konkrétních druhů souborů etiket a inkoustových kazet zadavatelem provozovan frankovací stroje uveden i jeho předpokládaný objem.
Vybraný dodavatel bude povinen dodávat zboží specifikované v Příloze č. 1., přičemž zadavatel požaduje pouze nové a originální zboží vyrobené výrobcem tiskového zařízení, pro které je zboží určeno, nebo zboží tímto výrobcem schválené.
Podrobnosti jsou stanoveny v Závazném návrhu Rámcové dohody, které tvoří Přílohy č. 4 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2021 09:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 100 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Mgr. Marko Didek

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30192800-9
Samolepící štítky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka a realizace dekorativních tapet do interiérů

Dodávka a realizace dekorativních tapet do interiérů

Pokud máte chuť si zpříjemnit bydlení a interiér dekorativním prvkem jako jsou tapety, tak je zde pro vás firma Rega, která má dlouholetou zkušenost s dekorací interiérů. V dnešní době jsou tapety velice oblíbené pro jejich barevnost a zajímavé vzory. Zajistíme vám tyto služby: - dodávka a realizace dekorativních a obrazových tapet - prodej tapet - návrhy, realizace a dekorace interiérů - odborné poradenství (barva a vzor). Vytvořte si s námi tu správnou náladu ve vaši místnosti.


Oboustranné samolepicí pásky pro upevnění, spojování a pokládku koberců

Oboustranné samolepicí pásky pro upevnění, spojování a pokládku koberců

Pomocí oboustranných samolepicích pásek zrealizujete snadno a rychle kreativní nápady. Pokud sháníte kvalitní oboustranné lepící pásky oslovte firmu Steroll s.r.o., která se zaměřuje na výrobu lepících pásek. Naše oboustranné samolepicí pásky najdou své využití při zavěšování, připevňování či spojování různých předmětů nebo při pokládkách koberců a podlahových krytin. Lepení je rychlé, čisté, jednoduché, bezpečné a nevyžaduje další vybavení. Své uplatnění naleznou v každé domácnosti. Snadno, pevně a rychle uzavřete dárkový papír, nalepíte dekoraci či v koupelně připevníte zrcadlo. Možnosti jsou téměř neomezené. Naše oboustranné pásky jsme vyrobili tak, aby jejich lepící síla byla dostatečná nejen na hladkém, ale i savém povrchu.


Inkoustové, laserové tiskárny do kanceláře - poradenství při volbě

Inkoustové, laserové tiskárny do kanceláře - poradenství při volbě

Při pořízení tiskárny do kanceláře je důležité znát co nejpřesněji její budoucí využití. Společnost PREMO s.r.o. Vám poskytne při volbě laserové či inkoustové tiskárny odborné poradenství, navštivte naši prodejnu ve Starém Městě - Zlínský kraj. U nás zakoupíte tiskárny i multifunkční zařízení známých značek - HP, Canon, Brother, Lexmark, Samsung, OKI, Epson, Xerox, Ricoh a další. Při rozhodnutí, co se více hodí právě do Vaší kanceláře, je třeba si zodpovědět základní otázky: - zda budete tisknout černobíle, nebo i barevně - množství listů za měsíc - bude tiskárnu používat více osob - speciální požadavky - tisk fotografií, větších formátů, oboustranný tisk - další požadované funkce - kopírování, scanování.


Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Tisknete na tvrdý papír? Potřebujete výkresy pro zručné kreativce a mladé umělce? Různý materiál zakoupíte u naší společnosti Model Pack Shop, působící v Opavě, Ostravě a celé České republice. V našem sortimentu obalů a obalového materiálu nově naleznete kvalitní výkresové archy ve čtyřech rozměrech a třech gramážích: - 547 x 953 mm a 732 x 727 mm 275 g - 850 x 600 mm 255 g a 1010 x 760 mm 290 g V případě zájmu vám původní rozměry rozdělíme na menší čtvrtky. Papír se díky své pevnosti hodí především pro potisk, vystřihování a malování, což docení tiskárny, školy či zájmové kroužky pro kreativní tvorbu. Výkresové archy i s dodáním si pohodlně objednejte přes e-shop, nebo nás navštivte na jedné z poboček, kde vám s výběrem rádi pomůžeme.


Přepravní obaly Praha – zboží doručené bez poškození

Přepravní obaly Praha – zboží doručené bez poškození

Širokou nabídku přepravních obalů mnoha velikostí nabízí společnost ProTrade, s.r.o. z Prahy. Přepravní obaly mají za úkol ochránit obsah zásilky proti mechanickému poškození, ke kterému může dojít během manipulace přepravcem. Bublinkové obálky jsou oblíbenou formou přepravního obalu menších zásilek a jsou u naší společnosti k dostání v mnoha formátech od nejmenšího až po veliké. Detailní informace včetně vnějších a vnitřních rozměrů jednotlivých obalů naleznete na našich webových stránkách, případně prosím kontaktujte společnost ProTrade, s.r.o.


Krepovaný papír pro průmyslové balení výrobků Karlovy Vary, kotouče v hnědé a bílé barvě

Krepovaný papír pro průmyslové balení výrobků Karlovy Vary, kotouče v hnědé a bílé barvě

Představujeme Vám firmu G.T.MANDL, a.s. z okresu Karlovy Vary, která se specializuje na výrobu krepovaného papíru z jednostranně hlazeného sulfátového papíru. Dále se zabýváme výrobou recyklovaného krepovaného papíru. Krepový papír od naší firmy G.T.MANDL, a.s. nalezne uplatnění především v sektoru průmyslového balení výrobků. Krepovaný papír se vyrábí v přírodní hnědé a bílé barvě. Maximální šíře kotoučů je 150 cm a průměr kotoučů je 90-100 cm. Krepovaný papír z recyklovaných surovin vyrábíme přírodně hnědý nebo v barvě zelené a šedé. Podrobnosti o vyráběné gramáži naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pstruží 25, Merklín okres Karlovy Vary.