Půjčovna nářadí a stavební mechanizace, zvýšení efektivity práce a poradenství odborného personálu

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace, zvýšení efektivity práce a poradenství odborného personálu

Ať už doma či na zahradě potřebujete opravit cokoliv a nevyplatí se Vám kupovat veškeré nářadí a techniku, tak využijte služeb naší půjčovny! Víme, že plno lidí má na práci čas jen o víkendu, a proto naše společnost PROFI-TECHNIK s.r.o. při zápůjčce strojů a nářadí na víkend poskytuje slevu 30 %.

Zajištění veterinární péče pro Útulky pro opuštěná zvířata

Zajištění veterinární péče pro Útulky pro opuštěná zvířata

Předmětem veřejné zakázky je zajištění veterinární péče v místě dvou Útulků pro opuštěná zvířata na dva roky, pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy. Součástí předmětu plnění jsou i veškerá použitá léčiva a spotřební materiál.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2021 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Zadavatel telefon:
+420 222 025 213

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mppraha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85200000-1
Veterinární služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Veterinární klinika, ambulance, veterinář - komplexní veterinární péče

Veterinární klinika, ambulance, veterinář - komplexní veterinární péče

Máte doma nový zvířecí přírůstek v rodině a hledáte kvalitního veterináře v Ostravě a okolí? Pak navštivte Veterinární kliniku se sídlem v Ostravě-Porubě na ulici Ukrajinské, pro psy, kočky a malá zvířata, vybavenou špičkovými přístroji a zkušeným personálem. Specializujeme se na chirurgii, neurochirurgii, echokardiologii, traumatologii, ortopedii, dermatologii, sono vyšetření, rentgenové vyšetření. Provádíme komplexní vakcinace, čipování zvířat. U nás najdete komplexní péči o své zvířecí miláčky. Navštivte nás v době ordinačních hodin pondělí-pátek 8-18 hodin nebo volejte pohotovostní službu na tel. 603545022.


Čekárna pro kočky - přívětivé prostředí pro kočky se samostatnou čekárnou

Čekárna pro kočky - přívětivé prostředí pro kočky se samostatnou čekárnou

Chystáte se navštívit veterináře, ale nechcete aby Váš kočičí miláček zažil chvíle stresu z jiných zvířat a z neznámého prostředí? U veterináře MVDr. Radomíra Hynara se můžete bez obav spolehnout na to, že Vaší kočce žádný pes v čekárně společnost dělat nebude. Pro naše kočičí pacienty jsme zařídili speciální ordinaci a oddělenou hospitalizaci nemocných koček popř. koček po operačních výkonech. Kočky jsou svérázné a sebevědomé zvířata, ale také jsou více stresové a především společnost psích kamarádů jim nedělá příliš dobře. Kočka není malý pes, a náš profesionální tým o tom ví své a proto jsme Vám vytvořili pracoviště vhodné pro kočky i pro jejich majitele. Vyberte si pracoviště přívětivé ke kočkám, Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. představuje individuální přístup a profesionální nasazení všech pracovníků s oddanou láskou ke zvířatům.


Zajistěte si včas - Hromadné očkování psů proti vzteklině 2021 Česká Lípa a blízké obce

Zajistěte si včas - Hromadné očkování psů proti vzteklině 2021 Česká Lípa a blízké obce

Hromadné očkování psů proti vzteklině 2021 Prosíme o dodržení aktuálních vládních opatření týkajících se COVID-19 respirátor a 2 m rozestupy! Pes musí být předveden osobou starší 15 let a opatřen pevným vodítkem a náhubkem. Vakcinace se provádí na náklady majitele zvířete. Přineste s sebou očkovací průkaz. Na vyžádání může být provedeno očkování i proti ostatním nemocem psů a koček, případně odčervení. Poplatky: Vzteklina- 200 Kč Kombinace (vzteklina, psinka, parvoviróza, hepatitida, leptospiróza, parainfluenza)- 400 Kč Hromadné očkování psů a koček starších 3 měsíců proběhne v sobotu 29. května 2021 na těchto stanovištích : Místo: Čas: KOZLY – u Cikánů KOZLY – u horní zastávky 7.45 – 8.00 hod. 8.00 – 8.15 hod. KOLNÁ – u zastávky 8.20 – 8.30 hod. TANEČEK – křižovatka 8.35 – 8.45 hod. SEZIMKY – u Zárubů 9.00 – 9.10 hod. RANÉ - křižovatka 9.15 – 9.25 hod. JANOVICE – dolní křižovatka 9.30 – 9.40 hod. JANOVICE – horní křižovatka 9.45 – 9.55 hod. JANOVICE - Veliká 10.00 – 10.10 hod. KRAVAŘE - náměstí 10.30 – 11.10 hod. SKALKA – u obchodu 11.20 – 11.30 hod. BLÍŽEVEDLY - náves 11.45 – 12.20 hod. LITICE – u zastávky 12.30 – 12.40 hod.


Pohodlné cestování s mazlíčkem do zahraničí díky vlastnímu pasu

Pohodlné cestování s mazlíčkem do zahraničí díky vlastnímu pasu

Veterinární ordinace, ošetřovna MVDr.Baudyš Jablonec nad Nisou Dopřejte svému mazlíčkovi kompletní veterinární služby. Nabízíme prevenci, lékařské zakroky a čipování pro velká i malá zvířata. VETERINÁRNÍ ordinace a ošetřovna Baudyš Jablonec nad Nisou. Potřebujete vycestovat se svým zvířetem do zahraniční? Už nechcete při vaší dovolené nechávat zvířátko v náhradní péči někoho jiného? Pak je tu skvělé řešení – čipování. Nechte si vystavit pas a zvířátko očipovat!! Některé země vyžadují i některá další ošetření a vyšetření, proto se informujte raději předem. Rádi Vám u Nás se vším poradíme.


Váš domácí veterinář Nový Knín - práce v terénu pro hospodářská zvířata

Váš domácí veterinář Nový Knín - práce v terénu pro hospodářská zvířata

Chováte hospodářská zvířata a potřebujete pro ně kvalitní a komplexní veterinární péči? Jste z okresu Příbram? Naše Veterinární centrum Za Kocábou, spol. s.r.o. zajišťuje vysoce odborné služby pro chovatele přímo na farmě či ve velkých zemědělských podnicích. Provádíme vakcinaci i odčervení, kastraci býků, gynekologii, diagnostiku i terapii. Poskytneme Vám poradenskou činnost. Spolehnout se na nás můžete ve všech oblastech péče o hospodářská zvířata. V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat. Naše Veterinární centrum Za Kocábou, spol. s.r.o. z Nového Knínu zajistí pro Vaše hospodářská zvířata tu nejlepší péči.


Veterina Česká Lípa, Na co si dát pozor při pořízení štěněte, rady a doporučení k pořízení štěněte

Veterina Česká Lípa, Na co si dát pozor při pořízení štěněte, rady a doporučení k pořízení štěněte

Pár doporučení od Veterinární ordinace SLOVANKA Česká Lípa. Na co si dát pozor při pořízení štěněte Vždy je vhodné chovatele navštívit ještě před tím, než si nové štěně povezete domů. Budete mít jistotu, že pochází z dobrého prostředí a je mu poskytována dostatečná péče. Vždy žádejte písemnou smlouvu. Štěně by mělo jít k novému majiteli nejdříve ve věku 7 týdnů. V té době má mít za sebou první očkování a má být 3x odčerveno a musí být již čipované. Chovatel novému majiteli dá očkovací průkaz, kde bude očkování i aplikace čipu zaznamenáno i s termínem další vakcinace. Při pořízení štěněte je také dobré zjistit od chovatele čím a jak často krmí, aby štěně bylo stresováno co nejméně a jakékoliv změny byly prováděny pozvolna. Přejeme hodně štěstí s Vaším novým psím miláčkem - Vaše Veterinární ordinace SLOVANKA Česká Lípa.