Kontejnerová doprava, dovoz stavebního materiálu, stěhování strojů

Kamenivo Zlín Rybníky

Kontejnerová doprava, dovoz stavebního materiálu, stěhování strojů

Naše společnost Igor Čejka - kontejnerová doprava vám nabízí dovoz stavebního materiálu do 3,5 tuny s využitím hydraulické ruky ve Zlíně a okolí. Zabýváme se také odvozem suti i stavebního odpadu nebo stěhováním a převozem strojů.

Materiál pro ZTI

Materiál pro ZTI

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky náhradních dílů a materiálu pro technický sklad ZTI Fakultní nemocnice Olomouc.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2021 10:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Olomouc

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Olomouc

Zadavatel IČ:
00098892

Zadavatel ulice:
I. P. Pavlova 185/6

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Dočkal

Zadavatel telefon:
+420 588 443 138

Fax:
+420 585 413 841

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.fnol.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní revize kotlů, krbových kamen a vložek na tuhá i pevná paliva

Kvalitní revize kotlů, krbových kamen a vložek na tuhá i pevná paliva

Používáte kotel a krbovou vložku na tuhá či pevná paliva a je zapotřebí jejich revize? Naše firma se v této oblasti specializuje a obstará vám tyto služby na velmi profesionální a kvalitní úrovni. Revizi provádíme u těchto typů kotlů: - Bef Home (kompletní sortiment s TV) - Banador (Olsberg s TV, Aquador sortiment s TV, Hoxter s TV) - Romotop (kompletní sortiment s TV). Mějte na mysli, že v současnosti je mít revizi povinnost a to do konce roku 2016 a každé dva roky je potřeba zajistit revizi novou. Máme k dispozici revizní pracovníky, kteří jsou velmi dobře proškoleni výrobcem zařízení. Připravte se na topnou sezónu včas a zajistěte si revizi u nás!


Topenářské teploměry a manometry prodej Praha – široký výběr kvalitních produktů

Topenářské teploměry a manometry prodej Praha – široký výběr kvalitních produktů

Součástí strategie na snížení provozních nákladů vaší společnosti může být i výběr kvalitní měřící techniky, jakou nabízí společnost Thermoquell CZ s.r.o. V nabídce naleznete nejen speciální topenářské teploměry, ale také široký výběr několika variant analogových nebo digitálních manometrů. Vybírat můžete s ohledem na předpokládané využití z manometrů s mosaznou pružinou, manometrů s oddělovací membránou, diferenčních manometrů, termomanometrů nebo nerezových manometrů určených převážně pro chemické provozy. Kompletní nabídku včetně veškerých technických údajů naleznete u společnosti Thermoquell CZ s.r.o.


Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Naše firma MATEP s.r.o. Hradec Králové spolehlivě zajišťujeme komplexní dodávky pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Voda, topení plyn je naší specialitou. Voda, topení plyn Vodoinstalační materiál Trubní rozvody Senzory Stěnové moduly Armatury, fitinky, upevňovací systémy Topenářský materiál Expanzomaty Topenářské armatury, ventily, kohouty, systémy Trubní a hutní materiál, rozdělovače, anuloidy Plyn Plynové trubky, regulátory, kohouty, hadice a spojky


Pronájem a servis mobilních toalet. Mobilní toalety potřebné na kulturních a společenských akcích

Pronájem a servis mobilních toalet. Mobilní toalety potřebné na kulturních a společenských akcích

Sháníte pronájem a servis mobilních toalet? Proto je tu pro Vás firma Autodoprava Bohdálek. Pronájem mobilní toalety ocení stavební firmy na stavbě, v případě opravy záchodů ve firmách, ale i při veřejných akcích. Poskytujeme krátkodobí i dlouhodobí pronájem. Vybavení mobilní toalety: -toaletní mísa, pisoár, odvětrávací roura, věšák, držák toaletního papíru. Nadstandardní vybavení mobilní toalety: -umyvadlo s čistou vodou, držák papírových ubrousků, papírové ubrousky, zámek. K pronájmu jistě oceníte i servis, který firma nabízí jak pro své toalety, ale i servis mobilních toalet vlastněné jiným majitelem. Servis zahrnuje: -odsátí fekálií -vyčištění toalety -doplnění 2ks toaletního papíru -doplnění vody do umyvadla -desinfekce. Jde sjednat i mimořádný servis v průběhu dlouhodobého i krátkodobého pronájmu. Pro konkrétní cenovou nabídku využijte prosím náš objednávkový formulář na našich webových stránkách.


Kvalitní sanitární keramika (sanita) do vaší koupelny - umyvadla, bidety i záchodové mísy

Kvalitní sanitární keramika (sanita) do vaší koupelny - umyvadla, bidety i záchodové mísy

Pokud si chcete vybavit svou koupelnu opravdu kvalitní sanitární technikou, pak vám ve firmě Kover rádi pomůžeme a vyberete tu nejvhodnější sanitu, umyvadlo, bidet i záchodové (wc) mísy, tak aby jste byli při jejich využívání co nejvíce spokojeni. Sanitární keramika (sanita) švýcarské značky Geberit je šetrná k životnímu prostředí - vyberete si z těchto výrobků: - wc, záchodové mísy, toalety - bidety, pisoáry - umyvadla - sprchy, vany. Sanitární výrobky značky Geberit vynikají nejen maximální kvalitou, ale také skvělou funkčností a zajímavým vzhledem.


Úpravny vody pro domácnosti pro pitnou vodu bez škodlivých látek

Úpravny vody pro domácnosti pro pitnou vodu bez škodlivých látek

Kohoutková voda se stává ve většině domácností jediným zdrojem tekutin pro dospělé i děti. Pokud však chcete mít naprostou jistotu o její nezávadnosti, stačí využít nabídky společnosti GORO, spol. s r.o. z Brandýsa nad Labem, českého výrobce úpraven vody pro domácnosti. Úpravny vody pro domácnosti se postarají o změkčení příliš tvrdé vody, o odstranění nežádoucích dusičnanů, železa a manganů i patogenních bakterií. Pokud váháte nad investicí do úpravny vody pro domácnosti, pak kontaktujte společnost GORO, spol. s r.o., kde Vám poradí s výběrem a poskytnou veškeré potřebné informace.