Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.

Poptávám motýlí keř

Poptávám motýlí keř

Poptávám tvz.motýlí keř.
Poptávka byla vložena dne:
31.05.2021 11:04

Platnost poptávky:
30.06.2021 10:52

Kontaktní osoba:
Renata Licková

Kontaktní email:

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Květinové vazby a kytice k různým příležitostem – narozeninové, gratulační, romantické, pro radost

Květinové vazby a kytice k různým příležitostem – narozeninové, gratulační, romantické, pro radost

Chcete blízké osobě udělat radost v podobě krásné květinové vazby? Potřebujete uvázat gratulační nebo narozeninovou kytici? Navštivte Květinářství Prostějov Ivana Slavovová, kde Vám uváží kytici podle vašich představ. Z naší široké nabídky denně čerstvých řezaných květin Vám uvážeme květinovou vazbu pro různé příležitosti. Ať už se jedná o gratulační kytici, kytici k narozeninám nebo jen tak pro radost, květinovou vazbu k životnímu jubileu nebo výročí, naaranžujeme květinovou vazbu tak, aby odpovídala vašemu vkusu a obdarovanému udělala radost.


Prodej substrátů na výsev, zahradnické potřeby, mulčovací kůra a rašelina

Prodej substrátů na výsev, zahradnické potřeby, mulčovací kůra a rašelina

Díky dlouholeté tradici naší DROGERIE Petr Poruba v Rožnově pod Radhoštěm vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější substráty pro rostliny a vaši zahradu. Zaměřujeme se nejen na prodej substrátů, ale také si u nás vyberete ze širokého sortimentu zahrádkářských potřeb. V naší sezónní nabídce si nyní vyberete: - substráty na výsev nebo na pokojové rostliny - zahradnické nebo supresivní substráty - mulčovací kůru - rašelinu - travní semena - hnojiva - postřiky - lepové desky a pásy. Vždy vám pomůžeme s výběrem vhodného substrátu, který bude vhodných pro pěstování i těch nejnáročnějších druhů rostlin.


Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Prodejní výstavu fuchsií každoročně pořádá Zahradnictví Petro Mělník a srdečně Vás zve také na letošní ročník! Fuchsie si na výstavě můžete prohlédnout, inspirovat se, ale také zakoupit. Zahradnictví Petro se na tyto krásné květiny specializuje, proto Vám personál může také na místě poradit s jejich pěstováním. Výstavu můžete navštívit od 19.června 2021 po celé léto. Na co se můžete na výstavě fuchsií těšit? Zahradnictví Petro Mělník dnes vlastní téměř 1000 druhů rozkvetlých fuchsií. Každým rokem zařazuje do sortimentu novinky, např. řadu Jollies od firmy Brankap z Německa, která má vlastní tým šlechtitelů nebo fuchsie od dalšího významného německého pěstitele Wernera Kesslera. Letos rozšiřuje sbírku o 60 novinek! Ve sbírce najdete také 50 fuchsií mrazuvzdorných, které dokážou přezimovat. Fuchsie, které se Vám zalíbí, si na místě můžete zakoupit. Tato výstava fuchsií je totiž prodejní a zahradnictví má pro tuto příležitost připraveno množství vzrostlých závěsů a větších rostlin. Součástí výstavy je také prohlídka bylinkové zahrady s možností nákupu až 100 druhů bylinek, vše za skvělé ceny Pokud si tedy chcete prohlédnout nebo nakoupit kvalitní, s láskou pěstované fuchsie, pelargonie, surfínie, Million Bells, Mandevily, bylinky nebo jiné zahradní a pokojové květiny a rostliny nebo se přijít pouze pokochat, navštivte Zahradnictví Petro Mělník a jeho tradiční výstavu fuchsií! Návštěvu výstavy můžete spojit s prohlídkou nedalekého mělnického zámku.


E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

Výhradní distributor a prodejce půdních kondicionérů TerraCottem pro výživu rostlin, keřů, trávníku a stromů je firma TERRACOTTEM CZ s.r.o. Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Kondicionéry do půdy TerraCottem dodávají rostlinám, keřům, stromům, trávníkům, květinovým záhonům, plodinám v zahradnictví a zemědělství jen to nejlepší. Zakupte půdní kondicionéry pro rostliny TerraCottem pohodlně na našem e-shopu pudnikondicioner.cz V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem.


Zemina, hnojivo, zeleninové sazenice - sadba zeleniny, okurek, rajčat, papriky ze zahradnictví

Zemina, hnojivo, zeleninové sazenice - sadba zeleniny, okurek, rajčat, papriky ze zahradnictví

V Talašově zahradnictví můžete pořídit sadbu zeleniny, hnojivo či kvalitní zeminu. Na prodej budou zeleninové sazenice plodové zeleniny i sadba hlívy ústřičné a žampionů. Naše zahradnictví se specializuje i na pěstování brambor, zelí, česneku. Působíme na Zlínsku. Navštívit nás můžete na kterékoliv prodejně: - Tlumačov Dolní 566 - Otrokovice, nám.3.května - Zlín, Třída Tomáše Bati 1545. Maloobchod, prodej: - zeleninové sazenice - sadba okurek, rajčat, papriky, melounů - sadba žampionů, hlívy ústřičné - pokojové květiny - minerální hnojiva, pesticidy - kravský hnůj - zahradnické substráty - zemina zahradní i květinová - zahradní rašelina, mulčovací kůra - ovocné stromky.


Choroby a škůdci jahodníku, zahradnictví Velim, rady pro zahrádkáře, prodej chemických postřiků

Choroby a škůdci jahodníku, zahradnictví Velim, rady pro zahrádkáře, prodej chemických postřiků

Jiří Hruška - zahradnictví Velim Naše zahradní centrum disponuje velkoobchodním a maloobchodním prodejem stromků, keřů, květin, ale také jahodníků. Ty však jako další plodiny napadají různé choroby a škůdci. Na našem webu pro Vás máme pěstitelské rady a doporučení. Nabízíme také vhodné chemické postřiky. Jahodníky mohou napadnout houbová onemocnění, bílá skvrnitost, krčková hniloba, plíseň šedá, květopas jahodníkový. Proti těmto chorobám a škůdcům nabízíme Zato 50 WG, Dithane DG Neo-Tec, Champion 50 WG, Ortiva a další dle problému. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.