Poptávám sloupové ovocné stromky

Poptávám sloupové ovocné stromky

Poptávám sloupové ovocné stromky.
Děkuji Luboš Lízal
Poptávka byla vložena dne:
31.05.2021 11:02

Platnost poptávky:
30.06.2021 10:53

Kontaktní osoba:
Luboš Lízal

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 154 882

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemina, hnojivo, zeleninové sazenice - sadba zeleniny, okurek, rajčat, papriky ze zahradnictví

Zemina, hnojivo, zeleninové sazenice - sadba zeleniny, okurek, rajčat, papriky ze zahradnictví

V Talašově zahradnictví můžete pořídit sadbu zeleniny, hnojivo či kvalitní zeminu. Na prodej budou zeleninové sazenice plodové zeleniny i sadba hlívy ústřičné a žampionů. Naše zahradnictví se specializuje i na pěstování brambor, zelí, česneku. Působíme na Zlínsku. Navštívit nás můžete na kterékoliv prodejně: - Tlumačov Dolní 566 - Otrokovice, nám.3.května - Zlín, Třída Tomáše Bati 1545. Maloobchod, prodej: - zeleninové sazenice - sadba okurek, rajčat, papriky, melounů - sadba žampionů, hlívy ústřičné - pokojové květiny - minerální hnojiva, pesticidy - kravský hnůj - zahradnické substráty - zemina zahradní i květinová - zahradní rašelina, mulčovací kůra - ovocné stromky.


Choroby a škůdci jahodníku, zahradnictví Velim, rady pro zahrádkáře, prodej chemických postřiků

Choroby a škůdci jahodníku, zahradnictví Velim, rady pro zahrádkáře, prodej chemických postřiků

Jiří Hruška - zahradnictví Velim Naše zahradní centrum disponuje velkoobchodním a maloobchodním prodejem stromků, keřů, květin, ale také jahodníků. Ty však jako další plodiny napadají různé choroby a škůdci. Na našem webu pro Vás máme pěstitelské rady a doporučení. Nabízíme také vhodné chemické postřiky. Jahodníky mohou napadnout houbová onemocnění, bílá skvrnitost, krčková hniloba, plíseň šedá, květopas jahodníkový. Proti těmto chorobám a škůdcům nabízíme Zato 50 WG, Dithane DG Neo-Tec, Champion 50 WG, Ortiva a další dle problému. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Zahradnické substráty, zeminy, květináče, dekorační mulčovací kůra - velký výběr

Zahradnické substráty, zeminy, květináče, dekorační mulčovací kůra - velký výběr

Chcete si upravit nebo zkrášlit zahradu? Navštivte firmu RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o. v Opavě, kde naleznete vše, co právě potřebujete. Prodáváme zahradnické substráty a zeminy pro lepší růst plodin i zabarvení květů. Skladem máme substráty pro výsev, množení a pěstování okurek, rajčat, paprik, borůvek, brusinek, ale také balkónových květin (muškáty, begonie, petúnie, fuchsie, verbeny) a pokojových rostlin (růže, bramboříky, voděnky, africké fialky). Praví zahrádkáři jistě ocení kvalitní kompost s vysokým podílem humusu a živin, přírodní rašelinu a substráty pro trvalky, letničky, vodní lekníny, kosatce, kaktusy, sukulenty, bonsaje, rododendrony, azalky, javory, jalovce ,túje, tisy, cypřišky, zkrátka všechny okrasné dřeviny, keře a rostliny. Zakoupit můžete také různé odstíny dekorační mulčovací kůry, květináče, a trávníkový substrát, který slouží pro výsadbu nového porostu i regeneraci poškozených míst.


Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Prodejní výstavu fuchsií každoročně pořádá Zahradnictví Petro Mělník a srdečně Vás zve také na letošní ročník! Fuchsie si na výstavě můžete prohlédnout, inspirovat se, ale také zakoupit. Zahradnictví Petro se na tyto krásné květiny specializuje, proto Vám personál může také na místě poradit s jejich pěstováním. Výstavu můžete navštívit od 19.června 2021 po celé léto. Na co se můžete na výstavě fuchsií těšit? Zahradnictví Petro Mělník dnes vlastní téměř 1000 druhů rozkvetlých fuchsií. Každým rokem zařazuje do sortimentu novinky, např. řadu Jollies od firmy Brankap z Německa, která má vlastní tým šlechtitelů nebo fuchsie od dalšího významného německého pěstitele Wernera Kesslera. Letos rozšiřuje sbírku o 60 novinek! Ve sbírce najdete také 50 fuchsií mrazuvzdorných, které dokážou přezimovat. Fuchsie, které se Vám zalíbí, si na místě můžete zakoupit. Tato výstava fuchsií je totiž prodejní a zahradnictví má pro tuto příležitost připraveno množství vzrostlých závěsů a větších rostlin. Součástí výstavy je také prohlídka bylinkové zahrady s možností nákupu až 100 druhů bylinek, vše za skvělé ceny Pokud si tedy chcete prohlédnout nebo nakoupit kvalitní, s láskou pěstované fuchsie, pelargonie, surfínie, Million Bells, Mandevily, bylinky nebo jiné zahradní a pokojové květiny a rostliny nebo se přijít pouze pokochat, navštivte Zahradnictví Petro Mělník a jeho tradiční výstavu fuchsií! Návštěvu výstavy můžete spojit s prohlídkou nedalekého mělnického zámku.


Prodej sadby hub - pěstování hřibů, bedel, kozáků, křemenáčů a čirůvek na zahradě

Prodej sadby hub - pěstování hřibů, bedel, kozáků, křemenáčů a čirůvek na zahradě

Máte v oblibě čerstvé houby? Nečekejte až vyrostou a vypěstujte si je sami na zahradě. Jsme společnost Drago spol.s .r.o. a prodáváme sadby hub v okolí Zlína, Uherského Hradiště, Olomouce a Přerova. Domácí pěstování je možné díky speciálnímu substrátu s naočkovaným myceliem konkrétního druhu. Budete-li dodržovat pokyny pro správné pěstování, brzy se dočkáte vlastní úrody. Houby se díky své nezaměnitelné chuti hodí pro vaření mnoha oblíbených pokrmů. Objednat lze odrůdy, jako je bedla vysoká, hřib (smrkový, borový, březový a dubový), čirůvka zelánka, hlíva ústřičná, klouzek obecný, kozák březový a červenohnědý, křemenáč březový a osikový, liška obecná, ryzec pravý nebo pýchavka obrovská. K zakoupení máme také substráty a živá podhoubí pro optimální výsev a množení.


Plastové kompostéry a zahradní dřevěné udírny z bytelných borovicových desek

Plastové kompostéry a zahradní dřevěné udírny z bytelných borovicových desek

Trávíte hodně času na zahradě? Jsme společnost Drago spol. s r.o. a dodáváme širokou škálu kvalitních zahradnických potřeb, které zakoupíte v e-shopu, a také v našich prodejnách v Přerově, Olomouci, Zlíně a Uherském Hradišti. Prodáváme hnojiva, postřiky, sadbové brambory, semena, sezónní ovoce a zeleninu, ale také dřevěné udírny z bytelných borovicových desek o různé výšce 170 až 200 cm, se zabudovaným kouřovodem v zemi, vše podle vašich potřeb a dispozic zahrady. Pořiďte si vlastní udírnu a připravujte zdravěji pokrmy bez zbytečných konzervačních látek. Navíc ušetříte za cenu produktů a strávíte čas na čerstvém vzduchu třeba s přáteli a rodinou. Nezapomeňte si přiobjednat také háčky pro zavěšení masa, které dodáváme v balení po 10 ks. Přemýšlíte kam umístit odpad přírodního původu? Pak vsaďte na naše standardní plastové (PP) kompostéry ECOSMART, COMPOGREEN, EVOGREEN a thermo kompostéry s kapacitou od 380 l - 850 l, které jsou dostupné v zelené a černé barvě. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám ochotně pomoci s výběrem a zodpovědět vaše dotazy.