Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

ZAKO Turčín, spol. s r.o.

Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

Na kvalitní služby v oblasti kovoobrábění se můžete spolehnout u společnosti ZAKO Tručín spol. s r.o., která se specializuje na obrábění kovů na CNC vertikálních a pětiosých strojích, CNC soustruzích, horizontální CNC obrábění, dále na frézování, broušení a klasické soustružení.

Rekonštrukcia tepelných rozvodov v okruhu kotolne K4 v Šamoríne

Rekonštrukcia tepelných rozvodov v okruhu kotolne K4 v Šamoríne

Kotolňa K4 v Šamoríne slúži ako zdroj tepla a teplej vody pre obytné budovy a Materskú školu.
Teplá voda na vykurovanie a teplá úžitková voda je privádzaná do jednotlivých objektov
podzemnými tepelnými rozvodmi.
Technický stav teplovodných potrubí vyžaduje ich kompletnú rekonštrukciu z dôvodu zabezpečenia
spoľahlivého bezporuchového zásobovania teplom pripojených objektov.
Nové teplovody budú pozvárané z izolovaných rúr BTV (bezkanálové tepelné vedenie). Potrubia
BTV pre ÚK ako aj pre TÚV budú dodané so signalizačnými vodičmi, tým budú pripravené na
pripojenie monitorovacieho systému na odhalenie prípadných porúch počas prevádzky.
Nové rozvodné potrubia budú uložené v pieskovom lôžku čiastočne v stávajúcich kanáloch,
čiastočne v nových výkopoch.
Trasa nových úsekov bola navrhnutá s ohľadom na zníženie nárokov na búranie spevnených plôch, a
zachovanie stromov vysadených v trase stávajúcich tepelných kanálov. I napriek tomu bude nutné
niektoré stromy odstrániť pri trase teplovodu.
Nivelita terénu nebude zmenená.

Bližšia charakteristika zákazky je špecifikovaná v súťažných podkladoch a projektovej dokumentácii.
Veřejná zakázka vložena:
28.05.2021 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MPBH ŠAMORÍN, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MPBH ŠAMORÍN, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36261611

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Lenická

Zadavatel telefon:
+421 917 381 833


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáže, servisní práce v oboru vodo-topo-plyn

Montáže, servisní práce v oboru vodo-topo-plyn

Veškeré montážní a servisní práce v oboru vodo-topo-plyn provede firma VTP Pelka s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Montáže provádíme po celé ČR. Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce realizujeme včetně dodávky materiálu a zboží. U námi instalovaných produktů zajišťujeme záruční a pozáruční servis, nehrozí Vám tak škody z prodlení v krizových situacích. Vodoinstalace: - nové vodovodní rozvody a přípojky i rekonstrukce stávajících - děláme kanalizace vnitřní i vnější - prodej sanitární keramiky - umyvadla, vany, sprchové kouty a další vybavení do koupelen - tepelná čerpadla - solární kolektory. Topenářství: - ústřední topení - podlahové topení - tepelná čerpadla značek MEC QENN, ALPHA INNOTEC - konvektory - nástěnné, podlahové - uzavírací, termostatické a směšovací armatury - kotelny nové i rekonstrukce topných systémů a výměny kotlů Dodáváme otopná tělesa, kotle, ústřední topení, ohřívače vody. Plynařství: - rozvody plynu, plynovody domovní i průmyslové - dodávka plynových spotřebičů, ohřívačů vody, bojlerů, karmy.


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.


Instalatérské práce Plzeň, služby v oboru voda, topení, plyn,  montáž ústředního topení, revize

Instalatérské práce Plzeň, služby v oboru voda, topení, plyn, montáž ústředního topení, revize

Představujeme Vám firmu Prekov, s.r.o. Plzeň, která poskytuje kompletní služby v oboru instalatérství. Specializujeme se na práce v oboru voda, topení a plyn. Zaměřujeme se na dodávky, montáže, výměny a revize. Naše služby: - instalatérské práce - služby v oboru voda, topení, plyn - montáže plynových zařízení včetně revizí - montáž ústředního topení a otopných těles - rozvody vody a kanalizace - výměny stoupaček - montáže radiátorů Pokud Vás naše služby voda, topení, plyn zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Revoluční 1193/12, Plzeň.


Přípojky kanalizace, rozvody vody, topení, plynu pro RD, průmyslové objekty

Přípojky kanalizace, rozvody vody, topení, plynu pro RD, průmyslové objekty

Veškeré instalatérské práce pro rodinné domy i průmyslové objekty realizuje společnost PK INSTALACE s.r.o. - rozvody vody a kanalizace v RD, domovní rozvody plynu i topení a také průmyslové rozvody v jakémkoliv rozsahu. Působíme po celé ČR. Provozovny máme v Sazovicích u Zlína a ve Slavičíně. Instalace pro RD - přípojky kanalizace HT, KG, PVC - domovní rozvody vodo-topo-plyn - rekuperace vzduchu. Rozvody pro průmyslové objekty: - topné systémy, vytápění hal - plynové rozvody, kotelny - rozvody pitné, odpadní, technologické vody - rekuperační jednotky pro firemní objekty, haly. - průmyslová kanalizace.


Instalatérské práce vodo topo plyn - rozvody vody, topení, plynu

Instalatérské práce vodo topo plyn - rozvody vody, topení, plynu

Instalatérské práce v oboru vodo topo plyn provádí v regionu Zlín Petr Jurásek z obce Napajedla. Realizujeme tyto domovní instalace: -vodoinstalatérské práce - rozvody teplé a studené vody v plastu, pozinku i mědi -topenářské práce - rozvody topení, vytápění podlahové, klasické, kombinované -plynařské práce - rozvody plynu, plynoinstalace. Zajistíme i projektovou dokumentaci a kompletní dodávky materiálu i servisní služby.


Plynaři, topenáři - opravy, revize kotlů, profesionální servis pro plyn a topení

Plynaři, topenáři - opravy, revize kotlů, profesionální servis pro plyn a topení

Sháníte spolehlivou firmu na kontrolu plynového kotle? Plynaři a topenáři ze společnosti K-TOP s.r.o. jsou Vám k dispozici. Poskytujeme komplexní a profesionální plynařské a topenářské práce, opravy, servis, revize kotlů a vše, co potřebujete v oblasti voda, topení a plyn. Zaměřujeme se na topenářství, vodoinstalatérství, kanalizace a plynoinstalatérství. Topenářské práce: - provádíme montáž a demontáž topných systémů, všem druhů kotlů. Dodáváme solární systémy, podlahové vytápění, tepelná čerpadla. Poskytneme služby pro majitele rodinných domů, bytů, komerčních objektů a výrobních objektů. Topenářské práce zajišťujeme kompletně na klíč. Plynařské práce: - demontujeme, montujeme a servisujeme plynové zařízení, zařízení pro rozvod plynu, domovní plynovody, kotle a spotřebiče na zemní plyn. Provádíme údržbu, záruční a pozáruční servis kotelny, plynových kotlů, karmy. Při roční kontrole plynového kotle spotřebič řádně zkontrolujeme a uděláme revizi. Společnost K-TOP s.r.o. je spolehlivý dodavatel řemesel v oblasti voda, topení a plyn. Působíme v okresech Třebíč, Velké Meziříčí a Jihlava.