Rekreační a léčebné pobyty v horských lázních Karlova Studánka Jeseníky

Horské lázně Karlova Studánka

Rekreační a léčebné pobyty v horských lázních Karlova Studánka Jeseníky

Lázeňské a wellness procedury, rekreační pobyty s horskou turistikou v malebném prostředí Jeseníků nabízí horské lázně Karlova Studánka. V horském prostředí s čistým vzduchem Vás čekají příjemné léčebné pobyty a rekreace k načerpání nových fyzických i duševních sil.

SMARTmuzeum: modernizace depozitářů, technického a technologického zázemí Muzea východních Čech

SMARTmuzeum: modernizace depozitářů, technického a technologického zázemí Muzea východních Čech

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku a ostatního vnitřního vybavení do budovy Muzea východních Čech v Hradci Králové v objektu Gayerových kasáren. Součástí plnění je i doprava zboží do místa plnění, jeho montáž a instalace na místě určení dle pokynů kupujícího. Zadavatel preferuje dodávku nábytku, při jehož výrobě byly využity materiály šetrné k životnímu prostředí.
Veřejná zakázka vložena:
28.05.2021 10:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Královéhradecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 645 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Královéhradecký kraj

Zadavatel IČ:
70889546

Zadavatel ulice:
Pivovarské náměstí 1245

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Mgr. Jitka Bučková

Zadavatel telefon:
+420 495 817 512


Zadavatel web:
http://www.kr-kralovehradecky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39122100-4
Skříně

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Atypický nábytek, interiéry na klíč Praha, vybavení komerčních i bytových interiérů

Atypický nábytek, interiéry na klíč Praha, vybavení komerčních i bytových interiérů

Představujeme Vám firmu TUNNEL s.r.o. Praha, která svou činnost zaměřila na malosériovou výrobu atypického nábytku, interiéry na klíč včetně designových prosklených doplňků jako jsou prosklené příčky. Naše služby na klíč: - malosériová výroba atypického nábytku a doplňků - výroba a realizace zakázkových interiérů - skleněné bezrámové příčky - zámečnické konstrukce - prosklené příčky Hledáte spolehlivou firmu, která Vám svým přístupem vytvoří originální nebo nadčasový nábytek či navrhne nový interiér? Chcete se ve své kanceláři cítit opravdu dobře díky moderním proskleným příčkám? Pak oslovte naší firmu TUNNEL s.r.o., která sídlí na adrese Dělnická 503/47, Praha.


Truhlářské práce na míru, zakázková výroba nábytku a dřevěných schodišť

Truhlářské práce na míru, zakázková výroba nábytku a dřevěných schodišť

Nábytek pro byty i kanceláře, dřevěná schodiště nebo jiné truhlářské práce na míru jsou doménou společnosti Trio interiér s.r.o. Vyrábí nábytek a schodiště podle Vašeho vkusu, představ, přání a finančních možností. Zkušenosti má z celou řadou kvalitních materiálů a vzorů, z nichž si vybere skutečně každý! Vyrobený nábytek se tak hodí pro jakoukoliv místnost, ať už se jedná o obývací či dětský pokoj, kuchyň, ložnici, pracovnu či kancelář. Ve vícepatrových prostorech zase oceníte schodiště na míru. Veškerá řešení jsou na míru, v případě složitějších řešení je samozřejmostí spolupráce s bytovými architekty. Proč si vybrat za dodavatele nábytku Trio interiér Mělník? - Firma má více než 20 let zkušeností - Cenová kalkulace je zdarma - Nábytek vyrábí kompletně vlastními silami - K výrobě využívá kvalitní a léty prověřené materiály s vynikajícím poměrem ceny a kvality - Po Mělníku je doprava zdarma - Dodaný nábytek je připraven k použití vč. závěrečného úklidu. Pokud tedy potřebujete vyrobit nábytek nebo schodiště či jiné truhlářské práce na míru pro Váš dům, byt či kancelář, kontaktujte společnost Trio interiér Mělník!


E-shop nábytku s rozvozem zboží zdarma - komody, knihovny a šatní skříně

E-shop nábytku s rozvozem zboží zdarma - komody, knihovny a šatní skříně

Chcete si vybavit ložnici? Jsme studio Ráj spánku z Jihlavy a provozujeme e-shop s bohatým výběrem nábytku, který je téměř ihned k odběru. Během uzavření prodejny rozvážíme objednané zboží na Vysočině zcela zdarma. Skladem máme komody (lamino, rýhované, masivní), vitríny, šatní skříně (vestavěné, z dýhy, masivu, s posuvnými dveřmi, noční a TV stolky, knihovny, regály, postele, přídavné police, zásuvkové vložky, kancelářské, jídelní židle a stoly, zkrátka kompletní vybavení pro dětské i dospělé interiéry. Jsme přizpůsobeni aktuální situaci, a proto Vám se vším ochotně poradíme také formou on-line konzultace.


Výroba dětského nábytku na míru - moderní dětské pokoje pro malé i školáky

Výroba dětského nábytku na míru - moderní dětské pokoje pro malé i školáky

Chcete moderní dětský pokoj, který si vaše děti zamilují? S tím vám pomůže firma LAMÉ z Břeclavi. Zajišťujeme výrobu na míru dětského nábytku pro malé i školáky. Zařiďte dětský pokoj podle představ vás i vaší ratolesti. Realizujeme výrobu nábytku na míru do dětských a studentských pokojů. Dodáváme dětský nábytek do škol, mateřských školek, vybavujeme také dětské ordinace a další zařízení pro děti. Nábytek z firmy Lamé – to je praktický a kvalitní dětský nábytek pro děvčata a chlapce všech věkových kategorií a skvělé ceny k tomu.


Moderní i klasické obývací a předsíňové stěny vyráběné na míru

Moderní i klasické obývací a předsíňové stěny vyráběné na míru

Potřebujete vestavěnou předsíňovou stěnu? Hledáte truhlářství, kde Vám vyrobí nábytek do obývacího pokoje v tradičním stylu? Pak kontaktujte kuchyňské studio Jan Forman v Moravském Krumlově. Vyrábíme na zakázku nábytek do předsíní či do obývacího pokoje v různých stylech podle přání zákazníka. Jsme schopni zhotovit obývací nebo předsíňovou stěnu pro moderní interiéry i venkovské chalupy. Najdeme ideální řešení pro každý prostor. Návrh včetně 3D vizualizace pro Vás vytvoříme zdarma


Dětský nábytek na míru, dětské pokoje - grafický návrh zdarma

Dětský nábytek na míru, dětské pokoje - grafický návrh zdarma

Pokud si chcete nechat v oblasti Moravského Krumlova vyrobit dětský nábytek na míru, pak neváhejte a kontaktujte naše Truhlářství Radim Sladký z Ivančic. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru. Děti využívají svůj dětský pokoj velice často, jak už ke spaní, ke hrám či učení. Proto se snažíme tvořit praktický, zajímavý a kvalitní nábytek. Používáme materiál vysoké kvality, vyhotovíme Vám grafický návrh zdarma a vyberete si barevné kombinace dle Vašich představ. Vyrobený nábytek Vám přivezeme a provedeme montáž. U nás máte možnost splátkového prodeje. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.