Právní služby v oblasti práva obchodních korporací, Zlínský kraj

Mgr. Pavlína Řehová

Právní služby v oblasti práva obchodních korporací, Zlínský kraj

Advokátní kancelář Mgr. Pavlína Řehová se sídlem ve Zlíně nabízí právní služby v oblasti práva obchodních korporací. Právní úkony obchodním společnostem i družstvům v celém rozsahu – při založení obchodní společnosti, změnách v řízeních společnosti, sepisování smluv i při řešení sporů v obchodní sféře a zastupování před soudem či správním orgánem.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Plastové kanystry, Maďarsko

Plastové kanystry, Maďarsko

Rád bych vám nabídl vysoce kvalitní plastové kanystry 50, 10, 20L, kanystry na odpadní olej a další speciální plastové výrobky.
www.polipack.hu

Původní znění:
Inquiry
Hi! I''d like to offer You high quality 50, 10, 20L plastic cans, waste oil cans and other special plastic products. www.polipack.hu
Poptávka byla vložena dne:
02.06.2021 08:54

Platnost poptávky:
02.09.2021 08:42

Kontaktní osoba:
Polipack Ltd

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Země:
Hungary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní boční a dnové sváry technických pytlů

Kvalitní boční a dnové sváry technických pytlů

Firma BIPO, společnost s. r. o. Liberec vyrábí a dodává kvalitní polyetylénové pytle a sáčky podle požadavků zákazníka s bočním i s dnovým svárem. Rozměry a typy svárů obvykle značí šířka dna pytle a výška pytle. Typy svárů: Boční sváry: sváry jsou na na bocích pytle, dno je z plného materiálu vyrábí se z materiálu šíře odpovídající výšce pytle pytle s bočními sváry jsou určeny pro běžné zatížení Dnový svár: svár je pouze na dně pytle, boky jsou z plného materiálu vyrábí se z materiálu šíře odpovídající šířce dna pytle pytel s dnovým svárem jsou určeny pro velké zatížení, (např. pytle na lisování hadrů, pytle na dřevěné brikety)


Montáž autofolií s atestem | Liberec, redukce ostrého slunečního světla

Montáž autofolií s atestem | Liberec, redukce ostrého slunečního světla

Montáž autofolií s atestem, je jednou z našich činností, kterou provozujeme na naší centrále v Liberci. Montáží tak zajistíte redukci ostrého slunečního světla a zvýšíte si tím komfortnost Vaší jízdy. A autofolií bude VAše vozidlo vypadat nejen originálně a lépe, ale zajistí Vám i vyšší soukromí. Autofolie Vám pomáhá chránit také interiér automobilu. Nemusíte se tak bát, že Vám předčasně ztratí barvu Vaše potahy. Nepříjemné ostré sluneční světlo a riziko oslnění už pro Vás s naší folií budou minulostí. Ozvěte se nám! Rádi pomůžeme i Vám!


Polyetylénové sáčky z HDPE, LDPE - svačinové sáčky, se zipem, lepicí klopou

Polyetylénové sáčky z HDPE, LDPE - svačinové sáčky, se zipem, lepicí klopou

Pokud sháníte vhodné sáčky k balení výrobků a zboží, či k balení potravin zvolte polyetylénové sáčky z HDPE a LDPE od společnosti DAPAS, spol. s.r.o. se sídlem v Konici u Olomouce, která vyrábí a dodává polyetylénové sáčky různých rozměrů, v transparentním nebo barevném provedení. Sáčky LDPE a HDPE vhodné na potraviny a pro univerzální i voděodolné balení zboží: - zipové sáčky - barevné - klipové - svačinové - se samolepící klopou. LDPE a HDPE sáčky mají široké spektrum použití v domácnosti i průmyslu: - nebarvené polyetylénové sáčky pro přímý styk s potravinami, z ekologického hlediska jsou nezávadné a recyklovatelné - potištěné i nepotištěné polyetylénové sáčky - pro reklamní účely, v domácnostech a kancelářích - odpadkové sáčky z LDPE a HDPE - pro úklidové firmy Také vyrábíme speciální provedení polyetylénových sáčků se samolepicím proužkem, sáčky se zipem nebo lepicí klopou, speciální sáčky na zeleninu a ovoce. U nás si vyberete typ polyetylénových sáčků podle potřeby a v požadovaných rozměrech.


Výroba samolepicí ochranné fólie pro koberce, na plechy, sendvič panely, plastové desky, hliníkové profily

Výroba samolepicí ochranné fólie pro koberce, na plechy, sendvič panely, plastové desky, hliníkové profily

Ochrana výrobků při přepravě zákazníkovi je prioritou každé výrobní firmy, proto se využívá pro ochranu povrchů proti mechanickému poškození samolepící ochranné fólie. Společnost INNOFILM s.r.o. Zlín vyrábí ochranné fólie na plechy, sendvič panely, plastové desky, hliníkové profily i pro koberce. Ochranné samolepicí fólie jsou vyrobeny technologií nanášení vodou ředitelného akrylátového lepidla na polyolefinovou fólii. Jsou použitelné pro lesklé povrchy, metalízy, jemný i hrubý mat. Mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, především proti vlhkosti a vysokým teplotám. Jsou stabilizovány proti UV záření, doba expirace minimálně 6 měsíců po aplikaci. Výroba fólií: - bez potisku v maximální šíři 1550mm - s potiskem dle zadání v maximální šíři 1300 mm - maximální návin je 2500 m.


LDPE, HDPE fólie, sáčky, přířezy z vícevrstvé, bublinkové fólie-výroba do 2.dne

LDPE, HDPE fólie, sáčky, přířezy z vícevrstvé, bublinkové fólie-výroba do 2.dne

Společnost Centroplast nabízí výrobky z LDPE, HDPE fólie, z bublinkové fólie - sáčky, pytle, přířezy z vícevrstvé folie. Možnost volby standardní i antistatická bublinková folie - dvouvrstvá či třívrstvá, dle požadavků zákazníka vyrobíme sáčky i pytle s lepící klopou. Fólie LDPE lze potisknout. Jsme pružní, pokud si nevyberete ze stálé nabídky více jak 1000 typů produktů, do 2.dne jsme schopni dodat i různé variace našich výrobků. Poskytujeme poprodejní servis a poradenství.


Prodej obalového materiálu, bublinkových fólií, pytlů a tašek Olomouc

Prodej obalového materiálu, bublinkových fólií, pytlů a tašek Olomouc

Sháníte-li na Olomoucku společnost prodávající obalový materiál, tašky, pytle a bublinkové fólie, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Zásobování plastovými produkty a to včetně dopravy zákazníkovi. Dodáváme obalový materiál do průmyslových podniků, skladů, menším odběratelům a živnostníkům. Naše produkty: -LDPE fólie -hadice polohadice -pytle -sáčky -tašky -bublinkové fólie ad. Kompletní nabídku a více informací naleznete na našich webových stránkách.