Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pohřební služba POSPA

Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pro poslední rozloučení se svým blízkým si můžete v Pohřební službě POSPA v Uherském Brodu vybrat kremační služby, které zahrnují převoz zesnulého ke kremaci, úprava zesnulého, zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, kterou vyzdobíme smutečními věnci a květinami. Pomůžeme s výběrem rakve a tiskem smutečního oznámení.

Poptáváme zprovoznění výtahů

Poptáváme zprovoznění výtahů

Poptáváme zprovoznění výtahů (jedná se o sklad, lokalita Přelouč).
Poptávka byla vložena dne:
27.05.2021 10:14

Platnost poptávky:
27.06.2021 09:58

Kontaktní osoba:
Zdeněk Beránek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 660 410

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem montážních plošin Brno, pracovní plošiny až do výšky 30 metrů, bezpečné pracovní plošiny

Pronájem montážních plošin Brno, pracovní plošiny až do výšky 30 metrů, bezpečné pracovní plošiny

Představujeme Vám firmu Martin Velčovský z Brna, který svou činnost zaměřil na pronájem pracovní plošiny s celkovou hmotností do 7,5 t. Pracujeme i o víkendech, svátcích a v nočních hodinách. Plošiny pravidelně servisujeme, tak při práci nemusíte mít obavy. Pronájem plošiny Brno a ČR mobil 721 445 897! Přijedeme na dohodnuté místo. Plošiny se dostanou i do špatně dostupných míst. Po celou dobu pracovního výkonu – pronájmu plošiny budu osobně na místě. Po skončení práce odjedeme. Pokud Vás náš pronájem plošin zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vídeňská 157/120 Brno.


Vysokozdvižné vozíky akumulátorové a na pohon LPG - právě nyní za akční cenu

Vysokozdvižné vozíky akumulátorové a na pohon LPG - právě nyní za akční cenu

Vysokozdvižný vozík je nepostradatelným pomocníkem v každé menší i větší firmě. Jednou za čas je ale potřeba, udělat si radost a pořídit do firmy novým VZV, který Vám zaručeně ulehčí práci. Firma Moravia Manipul s.r.o. sídlící nedaleko Brna si pro Vás připravila akční nabídku na vysokozdvižné vozíky. Za výhodnou cenu si tak můžete od firmy pořídit dva typy VZV, a to: Čelní VZV HYSTER H 30 Teleskop, který pracuje na plynový pohon LPG, má nosnost 3 000 kg, maximální zdvih 3 300 mm a nosné vidlice 1 100 mm. Vozík je opatřen kompletní kabinou, pneumatikami SE a prošel technickou kontrolou ČSN 26 8805. Čelní akumulační VZV STILL se stožárem Triplex a nosností 1 500 kg. VZV má maximální zdvih 5 400 mm a volný zdiv 1 270 mm. Napájen je baterií 24 V 660 Ah s AQ a prošel technickou kontrolou ČSN 26 8805. Oba dva VZV byly přezkoušeny v odborné dílně a nyní jen čekají, až budou moct posloužit novému majiteli. Tak neváhejte a navštivte firmu Moravia Manipul s.r.o., která je odborníkem na VZV a manipulační techniku, a kde Vás vždy rádi uvítají.


Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Vlastníte zdvihací zařízení a chcete, aby dlouho a spolehlivě fungovalo? Pak se neváhejte včas obrátit na naši firmu Giga montáže s.r.o., která se postará nejen o samotné zdvihací zařízení a jeho servis, ale také o elektrické rozvaděče, které musí být v perfektním stavu! Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je velmi důležitá, proto nenechávejte nic na náhodě a zajistěte i pro své průmyslové stroje profesionální služby, díky kterým je udržíte v chodu dlouhodobě a navíc budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost sebe a svých zaměstnanců udělali maximum. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit, rádi vám poradíme a pomůžeme v oblasti průmyslových strojů!


Permanentní zvedací magnety, elektromagnety pro snadnou a bezpečnou manipulaci

Permanentní zvedací magnety, elektromagnety pro snadnou a bezpečnou manipulaci

Hledáte manipulační zařízení, které vám usnadní práci a bude zároveň dostatečně kvalitní a bezpečné? Pak jsou pro vás zvedací magnety tím pravým řešením! Zvedací magnety jsou vhodné pro práci s těžkými břemeny a díky bezpečnostnímu mechanismu se nemusíte bát žádné nehody, jejich obsluha je navíc velmi snadná. Navíc můžete zvedat jakékoli tvary břemen. Vybírat můžete z magnetů: - permanentních břemenových, - elektro-permanentních. Zajistěte pro vaše pracovníky manipulační zařízení, díky kterému jim půjde práce od ruky. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat!


Komponenty pro jeřábové dráhy, svěrky, podložky pod kolejnice

Komponenty pro jeřábové dráhy, svěrky, podložky pod kolejnice

Na skladě společnosti Gantry Rail s.r.o. najdete nové typy svěrek pro upevnění jeřábových drah. Šrouby a matky jsou žárově pozinkované. Dále nabízíme nové podložky pod kolejnice pro kontinuální uložení - až 3 typy podle profilu kolejnice. Svěrky i podložky jsou využitelné pro nové projekty i na opravy starých jeřábových drah. Výhody systému GANTREX: - aplikovatelný na všechny druhy a profily kolejnic - pro novou výstavbu i při rekonstrukci kolejových drah - umožňuje rektifikaci kolejnic v horizontálním i vertikálním směru - zamezí bodovému zatížení a únavě kolejnic - při bočním nárazu zachycuje samosvěrný účinek - jednoduchá montáž či demontáž kolejnic - nulové nároky na údržbu - prodlužuje životnost pojezdové dráhy, šetří elektroniku jeřábu. Další produkty a činnosti firmy Gantry Rail: - železniční, tramvajové a důlní kolejnice - jeřáby a komponenty k jeřábům, nárazníky - břemenové elektromagnety - ocelové konstrukce - zálivkové hmoty - rádiové dálkové ovládání Kompletní servis zdvihacích zařízení.


Práce autojeřábem-pronájem teleskopické, mobilní jeřáby Liebherr

Práce autojeřábem-pronájem teleskopické, mobilní jeřáby Liebherr

Firma Autojeřáby Miroslav Harsa Březolupy nabízí veškeré práce autojeřábem v regionu Zlínský kraj i jiných částech ČR. Vlastníme mobilní jeřáby značky Liebherr a nabízíme jejich pronájem s obsluhou, kterou zajišťuje jeřábník proškolený v oboru. Půjčovna má k pronájmu: -dvounápravový mobilní teleskopický jeřáb LTM 1030/2 s nosností 35 tun, pracovní výška do 45 m -teleskopický mobilní jeřáb se dvěma nápravami na terénním podvozku LTM 1040-2.1 o nosnosti 40t, max. pracovní výška 45 m -čtyřnápravový mobilní teleskopický jeřáb s dvojitou sklápěcí špičkou LTM 1070-4.1 s nosností 70 tun, max. pracovní výška do 66 m. Nejčastěji působíme v okresech Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín, okolí měst Uherský Brod, Otrokovice, Kroměříž, Holešov.