Optická a akustická signalizace Pfannenberg a Schneider Electric

EMS ELEKTRO s.r.o.

Optická a akustická signalizace Pfannenberg a Schneider Electric

Výrobky vizuální a akustické signalizace výrobců Pfannenberg a Schneider Electric distribuuje na českém trhu společnost EMS ELEKTRO s.r.o. ze Zlínského kraje. Nabídkový sortiment zahrnuje zvukové a světelné signalizační moduly, houkačky se zábleskovým majákem, majáky zábleskové, bezpečnostní majáky, světelné sloupky.

Poptáváme opravu střechy

Poptáváme opravu střechy

Poptáváme opravu střechy, jedná se o lokalitu Přelouč (asfaltová plochá střecha, kam v současné době zatéká) a zajímala by nás cena a časové provedení práce.
Poptávka byla vložena dne:
27.05.2021 10:10

Platnost poptávky:
27.06.2021 09:59

Kontaktní osoba:
Beránek Zdeněk

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 660 410

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a rekonstrukce střech Liberec - profesionální opravy všech druhů střech

Opravy a rekonstrukce střech Liberec - profesionální opravy všech druhů střech

Stavoklima Liberec, s.r.o. Potřebuje vaše střecha rekonstrukci, izolaci či jinou opravu? Chcete si být jistí, že provedená práce i dodané produkty budou kvalitní? Obraťte se na naši firmu Stavoklima Liberec, s.r.o. Jsme společností, která nabízí svým zákazníkům své zámečnické a klempířské služby. Ať už se jedná o rekonstrukce střech, klempířské práce, zámečnické práce, či cokoli jiného, vždy se snažíme používat nejvhodnější materiály a pracovat tak, aby výsledek byl nejen co nejkvalitnější, ale aby se také co nejvíce shodoval s představami našich klientů.


Difuzní folie jako doplňková hydroizolační vrstva pod střešní krytinu

Difuzní folie jako doplňková hydroizolační vrstva pod střešní krytinu

Chystáte se rekonstruovat střechu či stavět nástavbu spolu s novou střechou? S kompletní realizací a dodávkou materiálu Vám pomůže naše rodinná společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Zajišťuje zhotovení střech na novostavbách i opravy střech na rodinných a bytových domech, památkových i komerčních budovách. Při realizaci používáme ty nejlepší materiály. Pod střešní krytinu Vám na přání položíme difúzní fólii Dörken, která slouží jako hydroizolační vrstva. Tako fólie chrání další vrstvy před povětrnostními vlivy a zabraňuje vniknutí vody dovnitř, ale zároveň umožňuje průchodu vodních par ven. Tak neváhejte a kontaktujte nás. Zhotovíme Vám střechu, která dlouho vydrží.


Břidlicová střecha od profesionálů v oboru - Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Břidlicová střecha od profesionálů v oboru - Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Precizně odvedené klempířské a pokrývačské práce vám zaručuje společnost Střechy Vrňata & Žáčik. Dobře si uvědomujeme, že střecha neplní jen užitečnou funkci, ale stejně jako lidská hlava, tak i střecha je podrobována kritice z estetického hlediska. Proto naše střechy splňují náročné technické parametry a zároveň působí příjemně na oko. Ve firmě Střechy Vrňata & Žáčik se zaměřujeme na kompletní řešení střech ať už rodinných, bytových, činžovních domů nebo památkových objektů. Ke všem klientům přistupujeme individuálně a cílem je absolutní spokojenost zákazníků. Proto nabízíme mimo jiné tyto služby: - dodání střechy - kompletní provedení klempířských prací - odborná pokládka střechy - dodávka střešních oken - montáž střešních oken - další střešní práce (instalace hromosvodu, instalace antény, atd.) Nádhernou a funkční střechu nepostavíte z druhořadých materiálů. Proto používáme jen kvalitní materiály. Naší specializací jsou břidlice (zvládáme však i další materiály jako pálenou nebo betonovou krytinu či prejzu). Používáme dva typy břidlic, kterými jsou: - španělská břidlice - barevná břidlice z Vermontu. A proč byste si měli vybrat pro svou střechu zrovna břidlici? Břidlice je totiž pevná, štípatelná a má dlouhou životnost. Veškeré pokrývačské práce zvládneme bez plechu - provádíme totiž vykrytí oblých a speciálních tvarů břidlicí. Atypické tvary střechy jsou proto výzvou, ne překážkou. Podnikání pro nás neznamenají peníze, ale spokojení zákazníci. Proto preferujeme vstřícný přístup a kvalitně odvedenou práci. Přesvědčte se o našich kvalitách i vy.


Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Potřebujete zateplit rychle a kvalitně Vaši střechu? Jste z Prahy či okolí? Naše společnost Stop Problém, s.r.o. provádí zateplení i izolace střech. Dlouholeté zkušenosti, certifikované materiály i rychlé dodací lhůty vedou ke spokojenosti všech našich zákazníků. Ušetřete za vytápění a kontaktujte naši společnosti Stop Problém, s.r.o. z Prahy. Vyřešíme Váš problém se střechou od A do Z. Během zateplení zajistíme kotvení tepelné izolace včetně následného zapracování povlakových krytin. Provádíme nejen zateplení a izolace plochých a šikmých střech, poskytujeme např. i klempířské práce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Operativně řešíme také lokální zatékání do budov všech typů krytin.


Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma. Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou. Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými. Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.


Klempířské a pokrývačské práce včetně zajištění materiálu pro vaši novou střechu

Klempířské a pokrývačské práce včetně zajištění materiálu pro vaši novou střechu

Střecha je jednou ze základních konstrukcí domu, a proto by měla být vyrobena kvalitně. Ve firmě Ezamont se sídlem v Šumperku vám zkušení klempíři a pokrývači postaví střechu přesně dle vašich představ včetně zajištění a dodávky materiálu. Pokrývačské a klempířské práce s dobrými referencemi: - stavba nových střech - rekonstrukce stávajících střech - zajištění materiálu a střešní krytiny - zajištění krovu - nadkrokevní izolace - dodávka a montáž střešní krytiny, střešních i vikýřových oken, podstřešních fólií - rekonstrukce a demontáž stávající krytiny. Stavbu nové střechy přenechejte jen opravdovým odborníkům.