Úprava sítě veřejného osvětlení - Děčín-Horní Oldřichov - II. etapa

Úprava sítě veřejného osvětlení - Děčín-Horní Oldřichov - II. etapa

Realizace nových zemních kabelových rozvodů sítě veřejného osvětlení včetně nových sloupů a LED svítidel. Délka trasy zemního kabelového vedení je cca 3000 m. Součástí prací bude demontáž stávajícího vzdušného vedení sítě veřejného osvětlení včetně svítidel. Provádění prací bude koordinováno se stavbou společnosti ČEZ Distribuce a.s.

Zadavatel upozorňuje na skutečnost, že dodavatel bude povinen zajistit průběžné vedení stavby formou elektronického stavebního deníku STAVEE.
Veřejná zakázka vložena:
27.05.2021 09:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Děčín

Originální záznam:

Okres:
Děčín

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Děčín

Zadavatel ulice:
Mírové náměstí 1175/5

Zadavatel PSČ:
405 38

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Petra Šivrová

Zadavatel telefon:
+420 412 593 213

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://mmdecin.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Firma Tomáš Erben – elektrikářské práce z Prahy je profesionální firma, které můžete bez obav svěřit zakázky větších i menších rozsahů. Neriskujte své zdraví a majetek, práce s elektřinou patří pouze do rukou odborníků. Jsme tu pro Vás, ať už jde o řešení havárií rozvodů, rekonstrukce a revize, drobné i velké elektrikářské práce, elektroinstalace v novostavbách i při rekonstrukcích, výměny zásuvek, světel nebo vypínačů. Pokud sháníte šikovného elektrikáře, kontaktujte firmu Tomáš Erben – elektrikářské práce. Zákazníkům z Prahy a okolí neúčtujeme dopravu.


Předepsané zkoušky elektrických spotřebičů pro správný a bezpečný provoz firem

Předepsané zkoušky elektrických spotřebičů pro správný a bezpečný provoz firem

Jste firma a chcete splňovat podmínky správného a bezpečného provozu? Jedno z preventivních a nutných opatření je dodržení předepsaných zkoušek elektrických spotřebičů, o které se vám postará naše společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. z Jihlavy. Provádíme pravidelné periodické a výchozí revize elektrických spotřebičů první a druhé třídy, malých, středních i velkých strojů. Také se postaráme o kontrolu elektrického zařízení nn kategorie a revizi hromosvodů. V rámci dodávky revize zajistíme vypracování potřebných protokolů, posudků a revizních zpráv. Samozřejmostí je pro nás dodržení postupu podle příslušných norem ČSV.


Průmyslové elektroinstalace - kompletní elektromontáže pro výrobní závody, haly a zemědělské objekty

Průmyslové elektroinstalace - kompletní elektromontáže pro výrobní závody, haly a zemědělské objekty

Hledáte firmu s mnohaletými zkušenostmi v oblasti průmyslové elektroinstalace? Potřebujete firmu, která se postará o kompletní elektroinstalační práce ve výrobním závodě i sportovní hale? Kontaktujte společnost ELMO-SA, která se postará o průmyslovou elektroinstalaci i kompletní elektromontáže. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti průmyslové elektroinstalace i na poli kompletních elektromontáží pro výrobní závody, sportovní haly a zemědělské objekty. Zákazníkovi dodáme kompletní dílo včetně revizí, certifikátů a dalších dokumentů potřebných k ukončení díla.


Připojení vysokého napětí ke stavbám - poradenství a výstavba

Připojení vysokého napětí ke stavbám - poradenství a výstavba

Stavíte dům, halu nebo obchodní centrum? Potřebujete zkušenou firmu, která Vám zajistí připojení vysokého napětí ke stavbám? Naše společnost COBAP s.r.o. Vám poskytne naprosto kompletní dodávky elektroinstalací. Zkalkulujeme spotřebu nového objektu a velikost trafostanice, abychom maximalizovali Vaše úspory. Poskytneme Vám poradenství, zařídíme podklady pro stavební povolení i samotnou výstavbu. Vše vyřídíme za Vás. Zkušený a odborný tým, moderní postupy, kvalitní materiál a garance úspor – to vše Vám zajistí naše společnost COBAP s.r.o. V případě, že hledáte specialistu na instalaci kabelů a montáž kabelových sloupů i nosných konstrukcí, montáž rozvoden a vrchního vedení NN, kontaktujte COBAP s.r.o.


Domovní a průmyslové elektroinstalace - montáž, dokumentace, elektroinstalační práce

Domovní a průmyslové elektroinstalace - montáž, dokumentace, elektroinstalační práce

Hledáte odborníka na elektroinstalační práce? Pak jste na správné adrese. Jsme firma Elektroprogres Hranice, spol. s r.o., která se zaměřuje na montáž, revize pro domovní a průmyslové elektroinstalace v Hranicích, Přerově a Valašském Meziříčí. Zpracujeme projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení a nabytí právní moci. Instalujeme přípojky a přeložky vysokého a nízkého napětí. Podle potřeb a požadavků zákazníka zajistíme připojení na dodavatele elektřiny (např. ČEZ). Kromě montáže provádíme pravidelné revizní kontroly a jiné práce v rámci elektroměrových rozvaděčů, které se nachází pod plombou. Se vším vám vždy rádi pomůžeme a poradíme!


REVIT, projekty ve formě BIM, 3D řešení budov, koordinace výstavby

REVIT, projekty ve formě BIM, 3D řešení budov, koordinace výstavby

Připravujete projekci nebo už máte připravený projekt stavby? Nabízíme Vám naše služby v oblasti 3D řešení – REVIT. Profesionálové ve firmě AZ elektroprojekce s.r.o. přepracují Vaše projekty do formátu BIM, pomocí software REVIT. Tento systém umožňuje perfektní spolupráci mezi jednotlivými obory projektu, koordinaci v rámci procesu návrhu projektu, výroby a výstavby. Výhodou je vytváření přesnějších návrhů s minimem kolizí a chyb, lepší koordinace mezi jednotlivými profesemi, odhalení případných otázek proveditelnosti projektu. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám předvedeme ukázky naší práce a poskytneme detailní informace. Najdete nás v Praze, na ulici Přemyšlenská 1825/13a.