Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Moderní způsob vytápění v současnosti představují tepelná čerpadla, jejich dodání, instalaci a servis Vám zajistí profesionální firma v oboru klimatizace, vzduchotechniky, rekuperačního větrání, společnost bbklima99 s.r.o., která svoje kompletní služby realizuje nejen na Znojemsku, ale vyhoví i zájemcům o instalaci teplených čerpadel, vzduchotechniky i klimatizace z celé jižní Moravy.

Výběr dodavatele služeb v oblasti BOZP a výkonu požární ochrany

Výběr dodavatele služeb v oblasti BOZP a výkonu požární ochrany

Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění prací v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (dále jen „BOZP“) a provádění výkonu požární ochrany (dále jen „PO“), a to v následujícím rozsahu:
a) Činnost technika BOZP
b) Činnost osoby OZO v oboru PO
c) Provádění odborných školení a revizí objektů a zařízení
d) Zadavatel dále požaduje od technika BOZP a PO:
- nepřetržitou pohotovost po dobu 24 hodin,
- v součinnosti se zadavatelem při vážném, případně smrtelném, zranění být k dispozici nejpozději do 2 hodin od oznámení zadavatele.
e) Poskytovatel povede veškerou evidenci o poskytovaných službách v elektronickém systému. Do tohoto systému umožní přihlášení a vyhledávání/zadávání/editaci evidenčních a provozních údajů pověřeným pracovníkům zadavatele. Tito mohou také vystavovat Požadavky, sledovat jejich stav a splnění. Primárním cílem je kdykoliv mít on line přehled nad vším, co dodavatel zajišťuje.
Podrobnosti požadavků v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
27.05.2021 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
17 550 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00080837

Zadavatel ulice:
Ruská 260

Zadavatel PSČ:
417 03

Zadavatel obec:
Dubí 3

Kontaktní osoba:
Ing. Libor Tačner, ředitel

Zadavatel telefon:
+420 417 532 235

Fax:
+420 417 533 293

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.susuk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71317200-5
Služby v oblasti bezpečnosti a zdraví

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a revize hasících přístrojů, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2

Servis a revize hasících přístrojů, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2

Potřebujete pravidelné kontroly tlakových lahví a jejich doplnění plynem? Hledáte společnost, která se postará o servis hasících přístrojů? Oslovte společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Jihlavě. Hasící přístroje dodáváme po celé České republice. U hasících přístrojů, které jsou vyráběné dle platných norem poskytujeme tyto služby: - výroba - dodávka - periodická kontrola - plnění Druhy: - přenosné a pojízdné - práškové - vodní - pěnové - plynové - mlhové - s náplní CO2 U tlakových lahví zajišťujeme plnění plynem CO2 do vlastních nádob od hmotnosti 100 g až do hmotnosti 100 kg pro právnické i fyzické osoby. U hasících přístrojů a u nádob sloužících k přepravě plynu CO2 provádíme periodické tlakové zkoušky, které tyto láhve musí mít. V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kurzy pro jeřábníky a vazače, základní výcvik i opakovací školení řidičů manipulačních vozíků

Kurzy pro jeřábníky a vazače, základní výcvik i opakovací školení řidičů manipulačních vozíků

Hledáte společnost, která pořádá kurzy pro jeřábníky či školení k řízení manipulačních vozíků? Společnost AUTO EDU s.r.o. se sídlem v Ostravě pořádá tyto kurzy pro jeřábníky i vazače a základní výcviky k řízení manipulačních vozíků nejen v Ostravě, ale v celém Moravskoslezském kraji. Kurzy pro jeřábníky a vazače: - příslušné oprávnění k obsluze jeřábů – jeřábnický průkaz, musí být zacvičen v obsluze konkrétního zdvihacího zařízení a seznámen s jeho návodem k obsluze - příslušné oprávnění k vázání břemen pro vazače – vazačský průkaz, musí být zacvičen s používanými prostředky pro vázaní, zavěšení a uchopení břemen a seznámen s jejich návodem k obsluze V případě většího počtu účastníků školení je možné zadat slevu. Školení k řízení manipulačního vozíku: Základní či rozšiřující školení – provádí se dle Jednotné přípravy v návaznosti na jednotlivé třídy a druhy MV – proškolení se provádí pro všeobecné podmínky Opakovací školení – musí být obnoveno 1x ročně a to k datu uvedenému v příslušném průkazu opravňujícího pracovníka k řízení a manipulaci s MV Termíny kurzů a školení budou stanoveny po vzájemné dohodě s žadateli.


Svářečský kurz Hradec Králové

Svářečský kurz Hradec Králové

Představujeme Vám firmu Zdeněk Malý z Hradce Králové, která provozuje svářečskou školu. Nabízíme všem zájemcům základní kurzy svařování a dále možnost rozšíření kvalifikace. Disponujeme moderními prostory a vybavením pro svařování. Poskytujeme služby po celé České republice. Svářečská škola, nabídka kurzů v Hradci Králové: ČSE EN ISO 9606-1 - svařování ocelí ČSN EN ISO 9606-2 - svařování hliníku a jeho slitin ČSN EN 1418 - svářečští operátoři ČSN EN 13 585 - pájení Základní kurz: ČSN 05 0705 - svařování ocelí, hliníku, řezání kyslíkem a plazmou Pokud Vás naše svářečské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Hledáte někoho, kdo poskytuje firemní školení? Neváhejte a kontaktujte nás. Regionální hospodářská komora Brno se zabývá službami v oblastí firemního školení, firemního vzdělávání. U nás máte velký výběr školení, seminářů, praktických kurzů, které jsou zaměřeny na rozvoj osobnosti a podnikatelské činnosti. Máme kvalitní, ověřené lektory. Co se táče firemního vzdělávání, jsme schopni připravit pro Vás firemní školení na zakázku. Bezplatně vypracujeme programovou i cenovou nabídku. Členské firmy můžou využívat naše školící prostory a to i kompletní servis a vybavení. Lze zajistit také dotace na školení zaměstnanců. Těšíme se na Vás. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím

Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím

Rozhodli jste se pro zakoupení detektoru kouře, aby jste zabezpečili svou domácnost? Hledáte společnost, u které na jednom místě najdete vše potřebné pro požární ochranu? GlobShop s.r.o. je firma zabývající se prodejem bezpečnostních značení a sortimentem potřebným k požární ochraně. U nás zakoupíte nejen detektory kouře či hlásiče požáru, tak i detektory cigaretového kouře, ale samozřejmě i hasicí přístroje či spreje všech typů. Tedy pěnové, práškové i sněhové a do auta. K hasicím přístrojům prodáváme i příslušenství, jako jsou držáky na stěnu. V kuchyni jistě oceníte i hasící deky, které jsou vhodným pomocníkem například při hašení pánve, která se vznítila. K elektrickým rozvaděčům můžete umístit hasící koule. Dále u nás najdete únikové signalizační osvětlení. Chraňte svou domácnost, auto či kancelář před ohněm.


Profesionální poradenská společnost v oblasti BOZP a PO v Jihomoravském kraji

Profesionální poradenská společnost v oblasti BOZP a PO v Jihomoravském kraji

Máte svou vlastní firmu a nevíte si rady v oblasti BOZP a požární ochrany? Boříte se v předpisech a normách a nevíte, které z nich u Vás aplikovat? My, v PB Alfa s.r.o., Vám rádi s čímkoli ohledně bezpečnosti pomůžeme a nemusíte se dále bát kontrol a revizí. Náš tým profesionálních pracovníků připravuje pro klienty veškerou dokumentaci, normy a potřebné papírové práce potřebné pro bezpečnostní nařízení v podnicích. Jsme poradenskou společností, která zajišťuje bezproblémový průběh bezpečnostních kontrol. Co se týče požární ochrany, zajistíme správné umístění hasících přístrojů, jejich pravidelné revize, kontroly bezpečnostních dveří a únikových východů nebo vypracování požárních poplachových směrnic a řádů. Navíc si u nás veškerý sortiment hasících produktů můžete zakoupit. Dále umíme pro vaše zaměstnance zajistit veškerá vstupní a periodická školení. Provádíme pravidelné prohlídky, které jsou nezbytnou součástí pravidel BOZP. Pro více otázek a potřeby konzultace jsme pro vás na jedné z našich provozoven. Buďto v Kostelci u Kyjova nebo v Brně. Pokud nemáte cestu, můžete nás kontaktovat pomocí webového formuláře, budeme se snažit odpovědět v co nejkratších termínech.