Poptávám jeřábnické práce

Poptávám jeřábnické práce

Poptávám vyzvednutí břemene cca 20 tun HEB profilů do cca 10 m, na místě je přístup ze silnice, jedná se o lokalitu Rumburk a zajímala by mě cena na hod., bližší termín zatím neznám.
Poptávka byla vložena dne:
26.05.2021 11:31

Platnost poptávky:
26.06.2021 11:25

Kontaktní osoba:
David Cakl

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 383 354

Okres:
Děčín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem autojeřábů pro stavbu domu-nakládka, manipulační práce jeřábem

Pronájem autojeřábů pro stavbu domu-nakládka, manipulační práce jeřábem

Společnost Autojeřáby Miroslav Harsa provádí práce jeřábem s obsluhou. Pronájem autojeřábů si můžete domluvit na stavbu domu, provádíme nakládku a různé manipulační práce jeřábem. Pracujeme s jeřábem do 40ti a 70ti tun nejen ve Zlíně, Uherském Hradišti, kde máme vlastní vozový park, ale po celé České republice. Nabízíme práce moderními jeřáby značky Liebherr do 70 tun a provádíme veškeré manipulace, zvedání, montáže, překládání, vyzvedávání, nakládání, nakládka, překládka autojeřábem. Vlastníme tyto autojeřáby značky LIEBHERR: -LTM 1030/2 nosnost 35 t max. pracovní výška do 45 m -LTM 1070-4.1 nosnost 70 t, max. pracovní výška do 66 m -LTM 1040-2.1 nosnost 40t, max. pracovní výška 45 m.


Autojeřáby, jeřábnické práce s obsluhou

Autojeřáby, jeřábnické práce s obsluhou

Jeřábnické práce s obsluhou poskytuje v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj, společnost Autojeřáby Blaha s.r.o.. Naše provozovna je na adr. Staré Město, Karolíny Světlé 1084. Náš vozový park s autojeřáby: - ČKD Tatra 815 AD 28 - Liaz AD 14. Autojeřábnické práce: -doprava, přeprava nákladu -manipulační práce - překládání, nakládání, vykládka materiálu či zboží autojeřábem. Dispečink - tel.: 776090019.


Jeřábové práce Klatovy, práce autojeřábem, autojeřábnické práce nosnost do 35t

Jeřábové práce Klatovy, práce autojeřábem, autojeřábnické práce nosnost do 35t

Jeřábové práce Klatovy, práce autojeřábem, autojeřábnické práce, autojeřáb PPM ATT 400 nosnost do 35t, to vše Vám v okrese Klatovy zajistí firma Vacek Zdeněk. Potřebujete přemístit opravdu velká břemena? Hledáte někoho, kdo provádí spolehlivé jeřábnické práce v okolí Klatov? Naše firma Vacek Zdeněk - Jeřábové práce Klatovy je připravena Vám pomoct. Práce autojeřábem nabízíme za 1 hodinu práce: 1 400,- Kč a doprava 65,- Kč/km. Práce, služby: - jeřábnické práce - autojeřábnické práce - práce autojeřábem - autojeřáb PPM ATT 400 (nosnost 35t). Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Pronájem autojeřábu s profesionální obsluhou od spolehlivé firmy

Pronájem autojeřábu s profesionální obsluhou od spolehlivé firmy

Práce s autojeřáby je pro firmu REKOS Olomouc spol. s.r.o. běžnou činností - neváhejte nás kontaktovat a využít pronájmu autojeřábu s profesionální obsluhou. Pracujeme se spolehlivými autojeřáby: - Grove GMK 4100L, 4080 - Liebherr 1060/2, 1030/2 - Demad AC 25 CITY - Tatra AD28, AD 20 T - PV3S AD 080. Jeřábnické práce provádíme převážně v těchto městech: - Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice, Litovel, Uničov, Šternberk, Hranice, Šumperk, Kroměříž, Moravská Třebová, Svitavy, Vyškov a Blansko. Při delších zakázkách vám rádi dle domluvy poskytneme slevu. Naší prioritou je především spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce - proto neváhejte a domluvte si pronájem autojeřábu s profesionální obsluhou u firmy REKOS Olomouc s.r.o.


Práce autojeřábem-pronájem teleskopické, mobilní jeřáby Liebherr

Práce autojeřábem-pronájem teleskopické, mobilní jeřáby Liebherr

Firma Autojeřáby Miroslav Harsa Březolupy nabízí veškeré práce autojeřábem v regionu Zlínský kraj i jiných částech ČR. Vlastníme mobilní jeřáby značky Liebherr a nabízíme jejich pronájem s obsluhou, kterou zajišťuje jeřábník proškolený v oboru. Půjčovna má k pronájmu: -dvounápravový mobilní teleskopický jeřáb LTM 1030/2 s nosností 35 tun, pracovní výška do 45 m -teleskopický mobilní jeřáb se dvěma nápravami na terénním podvozku LTM 1040-2.1 o nosnosti 40t, max. pracovní výška 45 m -čtyřnápravový mobilní teleskopický jeřáb s dvojitou sklápěcí špičkou LTM 1070-4.1 s nosností 70 tun, max. pracovní výška do 66 m. Nejčastěji působíme v okresech Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín, okolí měst Uherský Brod, Otrokovice, Kroměříž, Holešov.


Jeřábnické práce s autojeřáby provádí profesionální a vyškolený tým firmy REKOS

Jeřábnické práce s autojeřáby provádí profesionální a vyškolený tým firmy REKOS

Potřebujete zajistit montáž konstrukčních celků, stěhování strojů nebo hledáte spolehlivou firmu pro vyprošťovací práce? Firma REKOS v Olomouci má profesionální a vyškolený tým, který vám poskytne jeřábnické práce s autojeřáby. V oblasti jeřábnických prací máme mnohaleté zkušenosti a spousty spokojených zákazníků. Naší prioritou je zvedání břemen autojeřáby s nosností 8 - 100t - zajistíme: - dosah do špatně dostupných míst - montáže a demontáže konstrukčních celků, betonových nosníků, opláštění hal - stěhování a převoz strojů - záchranné, vyprošťovací práce - montáže krovů. Jeřábnické práce provádíme převážně v těchto městech - Prostějov, Olomouc, Šternberk, Přerov, Hranice, Mohelnice, Litovel, Uničov, Šumperk, Kroměříž, Moravská Třebová, Svitavy, Vyškov a Blansko.