Nerez zábradlí na francouzská okna s různou výplní v e-shopu

Anděl CZ, s.r.o.

Nerez zábradlí na francouzská okna s různou výplní v e-shopu

Internetový obchod andelcz.cz připravil pro svoje zákazníky nerezová zábradlí pro francouzská okna. V nabídce si vyberete výplň zábradlí, která Vám nejvíce vyhovuje. Námi vyráběná zábradlí k francouzským oknům se montují na fasádu.

Poptávám ocelové nosníky

Poptávám ocelové nosníky

Prosím o cenovou nabídku na:
IPN 160 délka 6, 85m 2 ks, délka 5, 55 m 2 ks a délka 4 m 1 ks. Toto včetně dopravy do Barchova u Pardubic. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
26.05.2021 11:32

Platnost poptávky:
26.06.2021 11:22

Kontaktní osoba:
R. Nechvíle

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 859 473

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej hutního materiálu - válcované profily I, U, T, L

Prodej hutního materiálu - válcované profily I, U, T, L

Společnost FESTO-ŠTODT s.r.o. prodává hutní výrobky, válcované profily i spojovací materiál. Dodávají široký sortiment hutních výrobků dle výrobních programů tuzemských i zahraničních hutních společností. Sháníte kvalitní válcované profily pro ocelovou konstrukci? Obraťte se na společnost FESTO-ŠTODT, kde seženete profilovou ocel dle Vašich požadavků. Prodej: Válcované profily I: - tyč průřezu I válcovaná za tepla DIN 1025-1 - použití - ocelové konstrukce, stropní překlady, stožáry elektrických rozvodů, různé výrobky strojírenství, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Válcované profily U: - tyč průřezu U válcovaná za tepla DIN 1026-1 - použití - ocelové konstrukce, stropní překlady, stožáry elektrických rozvodů, různé výrobky strojírenství, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Válcované profily T: - tyč průřezu T válcovaná za tepla EN 10055 - použití - ocelové konstrukce, stropní překlady, stožáry elektrických rozvodů, různé výrobky strojírenství, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Válcované profily L: - tyče průřezu L z konstrukční oceli válcované za tepla EN 10056, dodáváme v jakostech 11375, 11523 - použití - ocelové konstrukce, stropní překlady, stožáry elektrických rozvodů, různé výrobky strojírenství, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Ocel plochá, kovářský B profil: - tyč ocelová plochá válcovaná za tepla EN 10058, dodáváme v jakostech 11375, 11523 - použití - ocelové konstrukce, různé výrobky strojírenství, kovářské výrobky, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Ocel kruhová žebírková, distanční podložky: - betonářská ocel žebírková v tyčích DIN 488 - použití - široké využití ve stavebnictví, jako výztuhy do betonářských výrobků, průmyslové podlahy, při výstavbě inženýrských sítí Ocel kruhová válcovaná: - tyč ocelová kruhová válcovaná za tepla ČSN 425510, dodáváme v jakostech 11375, 11523, 11600, 12050 - použití - ocelové konstrukce, různé výrobky strojírenství, kovářské výrobky, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Ocel kruhová tažená: - tyč kruhová tažená za studena ČSN 426515, dodáváme v jakostech 1109, 11375, 11525, 11600 - použití - ocelové konstrukce, různé výrobky strojírenství, zábradlí a další Ocel čtvercová válcovaná: - tyč čtvercová válcovaná za tepla ČSN 425520, dodáváme v jakostech 11375, 11523 - použití - ocelové konstrukce, různé výrobky strojírenství, kovářské výrobky, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Ocel šestihranná tažená: - tyč šestihranná tažená za studena EN 10278, dodáváme v jakostech 11109 - použití - ocelové konstrukce, různé výrobky strojírenství, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další Na Šumpersku zajišťujeme dopravu vlastním vozidlem.


Velkoobchodní prodej hutního materiálu Vysočina

Velkoobchodní prodej hutního materiálu Vysočina

Velkoobchodní prodej hutních materiálů za výhodné ceny, to je FERRUM s.r.o.! Pro Vaši stavbu, rekonstrukci, výrobu či jinou činnost nabízíme velkoobchodní prodej široké škály hutního materiálu - plechy, ocelové profily a tyče, trubky a mnoho dalšího, nabízíme také jekly, betonářskou ocel, rohože do betonu i svařované trubky a plechy. Zaručujeme nejvyšší kvalitu materiálů a samotný prodej hutního materiálu podporujeme kvalitním odborným poradenstvím. V případě zájmu materiál dovezeme až k Vám! Hutní materiál si můžete prohlédnout a zakoupit v našich skladech na Vysočině a to buď v Moravských Budějovicích nebo v Třebíči. Kompletní nabídku zboží a služeb naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Velkoobchod hutního nerezového materiálu s centrálním skladem v Praze Vám dodá vysoce kvalitní výrobky z nerezové oceli. Naše společnost ITALINOX, s.r.o. působí na českém trhu téměř 30 let. Jsme zárukou kvality i rychlého dodání. Dodáváme korozivzdorné produkty. Nabízíme svitky, tyče různých profilů, trubky čtvercové, šestihranné, ploché i kruhové válcované z tepla i za studena. Dodáváme plechy děrované, dekorativní, podestové – slzičkové s povrchovou úpravou MAN, protiskluzové, kolorované plechy lakované nebo s barevnou fólií PVC a další výrobky z kvalitní oceli. Náš široký nabídkový sortiment najdete na našich www stránkách. V případě dotazu či zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.


Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Hledáte společnost s ocelovými výrobky, která se stará o spokojenost svých zákazníků, rychlost i kvalitu nabízených služeb? Pak jste na správném místě! Nabízíme sortiment: - plechů, svitků, - trubek, - jeklů, - tyčí. Mimo to prodáváme také příslušenství k nerezovým trubkám. Neváhejte a navštivte náš velkoobchod nebo internetové stránky a vyberte si svůj nerezový materiál u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – hutní materiál za příznivé ceny

Ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – hutní materiál za příznivé ceny

Potřebujete k vlastní potřebě na domácí práce nebo do firmy na velké zakázky kvalitní hutní materiál? Obraťte se na společnost GAVENDA s.r.o. , která je dlouholetým a poctivým dodavatelem sortimentu k výrobě a práci s kovem. Nařežeme Vám přesné míry, Vámi požadovaných produktů a budete-li potřebovat, zajistíme Vám dopravu vlastními automobily. V hlavní nabídce sortimentu představujeme hutní materiály - z konstrukčních ocelí tř. 11: Plechy -tenké 0,5 až 2,5 mm -tlusté -hladké, od 3,0 mm -rýhované, slza 3,0 -8,0 mm -pozinkované 0,55 až 3,0 mm -páska Tenkostěnné profily (jäkly) -uzavřené -čtvercové -obdélníkové -otevřené - C, L, U Trubky -svařované -bezešvé -přesné -závitové Profilová ocel -ocel kruhová - válcovaná, tažená (průměr 4-60mm) -ocel čtvercová - 8 x 8 až 50 x 50 mm -ocel plochá 20 x 4 až 250 x 10 mm -profily L -rovnoramenné 20 x 20 až 100 x 100 mm -nerovnoramenné (profily T - 20 - 80 mm, profily U - 50 - 300 mm, profily I - 80 - 300 mm, profily IPE, UPE, HEA, HEB (zakázkově), betonářská ocel žebírková) Dále Vám dle Vaší potřeby zajistíme svařované sítě do betonu, barevné kovy či polykarbonát. Společnost vznikla jako rodinná firma a postupně se rozrostla v několik skladů a prodejen. Díky dlouholetým zkušenostem a díky poctivému přístupu má v tuto chvíli společnost tři haly s hutním materiálem, sklad plynů, sklad polykarbonátů a zámečnickou dílnu. V našich skladech pro Vás máme nachystaný potřebný materiál a sortiment, který sháníte. Budete-li potřebovat, neváhejte a navštivte nás.