Poptávám koberec do hokejové šatny

Poptávám koberec do hokejové šatny

Poptávám cenu koberce do hokejové šatny za m 2. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2021 08:55

Platnost poptávky:
25.06.2021 08:39

Kontaktní osoba:
Jan Steiner

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 357 492

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahové studio – dodávka a pokládka podlahových krytin

Podlahové studio – dodávka a pokládka podlahových krytin

Hledáte spolehlivé podlahové studio? Pak zavítejte do vzorkové prodejny společnosti Podlahy Kasal ve Žďáru nad Sázavou. U nás naleznete široký výběr podlahových krytin od léty prověřených evropských výrobců, jako jsou například QUICK-STEP, EGGER, NOVILON, TARKETT, GERFLOR, FATRA a další. Dodáváme laminátové, vinylové, korkové, dřevěné a živé podlahy, marmolea, metrážové i kusové koberce. Zajistíme nejenom dodávku a pokládku, také přípravné práce. Provedeme zaměření, stěrkování betonů i jejich následné broušení. Vsaďte na naše prvotřídní služby a zajistěte si tak maximální výsledný efekt Vaší podlahy!


Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i na prodejně

Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i na prodejně

Stabilní skladové zásoby a pestrý výběr podlahovin má Podlahové studio Pavel Bradáč – EFEKT v Kunovicích u Uherského Hradiště. Na prodej máme vinyl ve více provedeních, PVC Gerflor a koberce v metráži i kusové v různých rozměrech. Můžete výbírat pohodlně přes eshop nebo osobně na prodejně. Prodej, eshop podlahovin: - PVC - bytové, zátěžové, s textilní podložkou - vinyl - lepený, click, rigid - koberce - bytové, zátěžové, dětské, pro čistící zóny, provedení umělá tráva - doplňkové produkty pro podlahové krytiny. Po domluvě zajistíme pro Vás dopravu i pokládku podlahovin.


Vstupní čistící rohože s vysokou schopností zachytit nečistoty do hal

Vstupní čistící rohože s vysokou schopností zachytit nečistoty do hal

Zachycení nečistot z venku ještě před vstupem do Vaší firmy? Řešením jsou vstupní rohože také jako čistící rohože od firmy DIAMANT AK s.r.o. Brno. Nenechte si ujít tuto příležitost - mít reprezentativní prostory ve firmě. Jejich zakázková výroba na vstupní rohože má velmi dobré recenze od zákazníků. Vstupní rohože nebo-li čistící zóny jsou určeny pro vysokou zátěž a mají schopnost pojmout a zachytit velké množství nečistot a vody. Disponují velkou odolností a stálosti tvaru. Podklad zabraňuje nežádoucímu posunu rohože po podložce. Nepropouští vodu a prach. Rohož lze opatřit nášlapným lemem. Zachycují drobné nečistoty, vlhkost a vodu, takže vaše prostory ve firmě budou minimálně špinavé. Firma nabízí různé typy materiálu na čistící rohože. Vždy Vám poradíme a vytvoříme návrh s následnou odbornou montáží rohože. Rohože: -dle materiálu - hliníkové, gumové, kartáčové, textilní rohože, kokosové rohože -s firemním logem na rohoži -protiúnavové rohože -průmyslové rohože -ocelové rohožky -protiskluzná páska.


Výprodej kusových, metrových koberců - sleva 30% na koberce Zlín

Výprodej kusových, metrových koberců - sleva 30% na koberce Zlín

Nepropásněte výprodej kusových, metrových koberců u firmy FRANC Zlín - Akce probíhá na prodejně ve Zlíně - sleva na koberce je 30%. Jsme prodejci podlahových krytin - koberce máme na výběr bytové, kusové i zátěžové a hotelové v mnoha vzorech. Zajišťujeme rozvoz našeho zboží a provádíme pokládání podlahovin. Rádi Vám koberec položíme v domě, bytě i ve firmě či kanceláři. Navštivte náš showroom ve Zlíně a naši zaměstnanci se Vás ujmou a poradí při nákupu.


Prodej a pokládka koberců a kobercových čtverců pro byty, RD, kanceláře, penziony, hotely a ubytovny

Prodej a pokládka koberců a kobercových čtverců pro byty, RD, kanceláře, penziony, hotely a ubytovny

Bohaté zkušenosti s prodejem a pokládkou koberců a kobercových čtverců pro byty, RD, kanceláře, penziony, hotely a ubytovny zajistí v Břeclavi i Znojmě spolehlivá firma LASPO podlahářství z Brna. Koberec je tradiční podlahovou krytinou. U nás vždy dbáme na kvalitu prodávaného zboží a také na profesionální pokládání koberců. Pokládání koberců a kobercových čtverců provedeme komplexně. Koberce lze pořídit jako celoplošnou podlahovou krytinu nebo jako dekorativní i funkční doplněk klasické podlahy. Firma LASPO podlahářství se zabývá službami z oblasti prodeje, pokládky a renovací podlah převážně pro Brno, Vyškov, Břeclav, Znojmo, Blansko, Hodonín. Zajistíme komplexní služby. Obraťte se na nás, na ověřené řemeslníky.


Ošetření a čištění koberců z přírodních vláken -  kokos, juta nebo mořská tráva

Ošetření a čištění koberců z přírodních vláken - kokos, juta nebo mořská tráva

Hledáte firmu, která Vám poskytne dostatek rad týkajících se správného ošetření a péče a vyčištění koberců z přírodních vláken? Obraťte se na firmu DEMA-DEKOR CZ s.r.o. ze Znojma, která se zabývá ošetřováním a čištěním koberců z kokosu, juty, mořské trávy či sisalu. Naše firma Vám poskytne veškeré informace pro běžné denní čištění, pro odstraňování skvrn, jak postupovat v rámci intenzivnímu čištění a jakým chybám se při čištění koberců z přírodních vláken vyhnout: - běžné denní čištění při nízkém až normálním zatížení se doporučuje používat - výkonný vysavač s plochou sací hubicí, aby nedošlo k zdrsnění povrchu - u odstraňování skvrn je důležité každou skvrnu odstranit pokud možno ihned, nenechat zaschnout a tekutinu odsávat savými hadříky – nedřete - volně ležící nečistoty jednoduše vysát Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.