Vybavenie odbornej učebne - set pneumatika

Vybavenie odbornej učebne - set pneumatika

Predmetom zákazky je dodávka vnútorného vybavenia učební školy špecializovanými zariadeniami. Verejný obstarávateľ rozdelil predmet zákazky na 7 častí za účelom umožnenia účasti čo najväčšieho počtu uchádzačov.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2021 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Osoba poverená VO

Zadavatel telefon:
+421 415 032 111


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43800000-1
Dielenské zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, dodávka a servis pneumatických komponentů AIRTEC

Prodej, dodávka a servis pneumatických komponentů AIRTEC

Potřebujete-li sehnat prodejce či udělat servis pneumatických komponentů značky AIRTEC? Obraťte se na nás! Naší hlavní činností je technická podpora pneumatických systémů a komponentů. Spolupracujeme s výrobci jako jsou: - AIRTEC - WALTER - HERION - SMITH - BEECH - WEBBER - DYNA-QUIP - Festo - EKD Dodáváme různé armatury a ventily na vodu, páru, olej, sypké hmoty a mnohé další. Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat o nové komponenty a systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktuje pomocí emailu. Kompletní sortiment komponentů a pneumatických systémů AIRTEC naleznete na našich www.


Pneumatické komponenty a systémy pro průmyslovou automatizaci nebo vzduchotechniku

Pneumatické komponenty a systémy pro průmyslovou automatizaci nebo vzduchotechniku

Hledáte dodavatele komponentů pro pneumatiku a vzduchotechniku? Poté se neváhejte obrátit na společnost YETTY.EU. Naše firma dodává komponenty do různých oblastí vzduchotechniky, pneumatiky, dodáváme armatury a ventily na vodu a olej, páru, sypké hmoty ad. Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat. Najdete u nás zboží od výrobců NORGREN, BEECH, WALTER, , WATSON SMITH, CAMOZZI, HERION, BUSCHJOST, Stránský & Petržík aj. Více informací máme na našich www.


Pneumatické systémy a komponenty od spolehlivých výrobců nejenom z Jihlavy

Pneumatické systémy a komponenty od spolehlivých výrobců nejenom z Jihlavy

Pokud hledáte kvalitního a spolehlivého výrobce penumatických systému a komponentů, pak se rozhodně můžete obrátit na jihlavskou firmu YETTY.EU, která již dlouhodobě spolupracuje s renomovanými českými i zahraničními výrobci a za něž se může zaručit. Firma spolupracuje jak s českými, tak zahraničními společnostmi, které se zabývají výrobou a následným prodejem pneumatik, pneumatických válců nebo pneumatických systému a dalšího příslušenství, které se používá při výrobě pneumatik nebo při jejich použití (tlakové ventily, šroubení, přístroje pro úpravu stlačeného vzduchu, ...) Mezi tyto spolehlivé a časem ověřené firmy patří například: - Festo - Stránský & Petržík - NORGEN - ASCO NUMATICS - CAMOZZI - HERION - METAL WORK - WEBBER - SAMSON a mnohé další, které naleznete na webových stránkách firmy YETTY.EU. Pořiďte si pneumatické systémy a komponenty od renomovaných českých nebo zahraničních firem, s kterými spolupracuje, a které doporučuje jihlavská firma YETTY.EU.


Dodávka a servis pneumatických zařízení, servopneumatických pohonů, chapadel i manipulátorů FESTO

Dodávka a servis pneumatických zařízení, servopneumatických pohonů, chapadel i manipulátorů FESTO

Hledáte spolehlivého dodavatele pneumatických zařízení FESTO? Potřebujete nejen dodávku, ale i montáž a servis? Oslovte společnost EKOSYS, s.r.o., která sídlí v Ostravě a řadí se mezi dodavatele produktů značky FESTO. Dodáváme: - servopneumatické pohony – pro přesun břemen o váze větší než je 10 kg – využití například v balících či lisovacích linkách - pneumatické pohony – přímočaré či kyvné pohony, zarážkové válce - chapadla – vhodné při výrobě elektroniky, úchop nástrojů - manipulátory – manipulační systémy pro automatizaci výroby – přímočaré a ploché portály, kompaktní - pneumatická spojovací technika – hadice, trubky, šroubení, rozdělovače Zajistíme Vám návrh řešení přímo na míru dle Vašich potřeb, vypracování dokumentace, dále montáž a servis. Dodáváme kvalitní produkty vyrobené dle platných norem.


Průmyslová automatizace - expresní výroba pneumatických válců

Průmyslová automatizace - expresní výroba pneumatických válců

Sháníte expresní výrobu pneumatických válců? Pak se bez váhání obraťte na naši společnost, která se o to postará! Dodáváme náhradní díly a komponenty pro obory vzduchotechniky, průmyslové automatizace, pneumatiky. Důležitou aktivitou je expresní výroba pneumatických ISO válců. Jedná se o válce dle ISO 6432 a svorníkové válce dle ISO 6431, lze je vyrobit se skrytými svorníky v moderním provedení, které jsou umístěné uvnitř hliníkového profilu. Velmi často je tento způsob výroby pneumatických válců využíván k výrobě válců s nestandardním zdvihem. Zde je samozřejmě pružnost našich služeb nejvíce markantní. Více informací na najdete na našich webových stránkách.


Servis pneumatických komponentů a systémů AIRTEC a výhodný servis

Servis pneumatických komponentů a systémů AIRTEC a výhodný servis

Sháníte-li firmu, která zajišťuje servis pneumatických komponentů AIRTEC a jiných pneumatických systémů, pak se neváhejte obrátit na nás! Dodáváme a servisujeme pneumatické komponenty značek: - AIRTEC - LEIBFRIED - WALTER - SMC - NORGREN - MARTONAIR - BUSCHJOST - Stránský & Petržík - KIP Zabýváme se i stavbou zařízení a strojů, jenž automatizují výrobu a technologické procesy. Dodáváme klapky, šoupátka, ventily, armatury na vodu, olej, páru, louhy, kyseliny aj. Náš sortiment pořád rozšiřujeme o nové komponenty! Kompletní nabídku našeho zboží naleznete na našich www stránkách!