Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Moderní způsob vytápění v současnosti představují tepelná čerpadla, jejich dodání, instalaci a servis Vám zajistí profesionální firma v oboru klimatizace, vzduchotechniky, rekuperačního větrání, společnost bbklima99 s.r.o., která svoje kompletní služby realizuje nejen na Znojemsku, ale vyhoví i zájemcům o instalaci teplených čerpadel, vzduchotechniky i klimatizace z celé jižní Moravy.

Mäso bravčové a hovädzie, mäsové výrobky

Mäso bravčové a hovädzie, mäsové výrobky

Predmetom zákazky je nákup potravín rozdelený do 7 častí.
Časť 1.Mäso bravčové a hovädzie, mäsové výrobky
Časť 2.Mlieko a mliečne výrobky
Časť 3.Mrazené výrobky, mrazené ryby a hydina
Časť 4.Pekárske výrobky
Časť 5.Ovocie a zelenina
Časť 6.Rôzne potravinárske výrobky
Časť 7. Zákusky
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2021 11:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VIA LUX - Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2021 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VIA LUX - Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov

Kontaktní osoba:
Ing. Nataša Uhriňáková

Zadavatel telefon:
+421 556 116 338

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.domov-barca.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní sadbové a konzumní brambory českého původu - rozvoz, pro uskladnění

Kvalitní sadbové a konzumní brambory českého původu - rozvoz, pro uskladnění

Máte zájem o poctivé brambory? Na jejich prodej a rozvoz se zaměřuje naše firma Drago spol. s r.o., působící v Olomouci, Přerově, Zlíně a Uherském Hradišti. Specializujeme se na certifikované sadbové brambory v B stupni množení, které pochází výhradně z České republiky. Sadbové brambory dodáváme v 25 kg balení, některé odrůdy po 10 kg. Provádíme testování brambor proti chorobám a garantujeme pěstitelům vysoký výnos. Mezi naše dodavatele patří například Agra HB a Medipo Agras Havlíčkův Brod nebo Europlant šlechtitelská, spol. s.r.o. z Prahy. Skladem máme bezkonkurenční škálu odrůd, varné typy a stupně ranosti (A pevné a lojovité k vaření a do salátů, B univerzální ke konzumaci, C měkké pro přípravu kaší, D silně moučnaté pro průmyslové zpracování). Některé odrůdy lze zakoupit bez objednání na jedné z našich prodejen. Navštivte náš e-shop a vyberte si ze široké škály sortimentu. Na www stránkách rovněž naleznete přehled obcí, kde v blízké době rozvážíme.


Bílé a červené krouhané zelí, čínské zelí i kapusta - pro restaurace, jídelny i školy

Bílé a červené krouhané zelí, čínské zelí i kapusta - pro restaurace, jídelny i školy

Potřebujete si usnadnit práci? Chcete vařit z kvalitních surovin? Společnost DUNAJ – Ostrava CZ s.r.o. vyrábí zeleninové polotovary z kvalitních a čerstvých a prověřených surovin. Zeleninu připravujeme den před dodáním zboží. V rámci Ostravy, Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje zajišťujeme rozvoz. Dodáváme vakuově balenou zeleninu vhodnou pro gastronomii, do restaurací, jídelen, škol i nemocnic. Připravujeme řadu polotovarů: - bílé a červené krouhané zelí - čínské zelí - kapusta - brambory - řepa - Celer - mrkev - gastro zelenina Brambory a zeleninu upravíme dle přání zákazníka. Také zajišťujeme rozvoz vybrané zeleniny, kterou jsme schopni dopravit na místo určení, v co nejkratším možném čase. Rozvážíme v rámci Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje.


Prodej sušených plodů, oříšků a sušeného tropického ovoce - ideální zdravá svačinka

Prodej sušených plodů, oříšků a sušeného tropického ovoce - ideální zdravá svačinka

Pokud jste se rozhodly zbavit pár kilo na váze, můžete si přijít nakoupit něco na zdravé mlsání do prodejny Zelená zahrada Znojmo - máme výběr sušených plodů, oříšků, sušeného tropického ovoce, švestek, meruněk a dalších dobrot. Protože v zimě není dostupné sezónní ovoce, právě sušené ovoce je alternativou na toto období, u nás máme na prodej pouze zdravou variantu s minimem přidaného cukru, šetrně sušené a bez konzervantů. V sušeném ovoci zůstává vysoký obsah vlákniny, živin, antioxidantů, jde tedy opravdu o zdravou svačinku. Stejně vydatnou svačinou budou i oříšky. Prodej: - tropické ovoce – ananas, mango, papaya - sušené meruňky, rozinky, švestky, hrušky, jablka - sušené plody - pistácie, kešu oříšky, arašídy solené, natur či v jogurtové polevě.


Jemné pečivo, koláčky, šátečky s bohatou náplní – povidla, tvaroh ovoce

Jemné pečivo, koláčky, šátečky s bohatou náplní – povidla, tvaroh ovoce

Máte chuť na nadýchaný a chutný koláč s bohatou náplní? Hledáte pekárnu se širokým výběrem koláčů a šátečků? Pak navštivte některou z poboček pekárny Ivanka. Pro naše zákazníky máme připravené každý den čerstvé koláče a šátečky. Koláče tlačené, vázané, posvícenské nebo svatební s ovocnou náplní, tvarohem nebo povidly – to vše najdete v našem sortimentu. Pro milovníky šátečků máme připravené šátečky s ovocnou náplní, plundry, ale i hřeben nebo šáteček z listového těsta. Kdo právě nemá chuť na koláč ani šáteček, zajisté rád ochutná plněné loupáky nebo záviny naší výroby.


Tradiční valašská pekárna se zaměřením na frgály

Tradiční valašská pekárna se zaměřením na frgály

Jste fanouškem dobrého pečiva a bydlíte v okolí Valašského Meziříčí? Milujete vůni čerstvě upečených koláčků a tradičních valašských frgálů? V nabídce máme frgály několika druhů a velikostí. Vybírat si můžete různé náplně, pečeme jak tradiční, tak i slavnostní verze. Dále se v sortimentu najdou různé druhy menšího pečiva, a to klasické i svatební koláčky, sladké rohlíčky nebo ovocné koláče. Všechny výrobky jsou pečeny dle tradičních rodinných receptů. Samozřejmě máme i něco pro ty, kteří mají rádi slané pečivo, klobásníky, menší pizzy, slané rohlíky a bulky. Exklusivně jsme pro Vás připravili výdejný automaty s čerstvými frgály, které jsou rozmístěny na několika místech v okolí, jsou doplňovány pravidelně o čerstvé zboží a fungují nonstop, i s bezlepkovou verzí frgálů, co víc si přát. Naše zboží si můžete zakoupit na třech provozovnách, ve Valašském Meziříčí, Novém Jičíně a Palačově. Otevírací doby jsou upřesněny na našich internetových stránkách. Naši pekárnu najdete na adrese Palačov 82, Starý Jičín.


Přijďte si od června nasbírat čerstvé jahody a zakoupit domácí marmelády a zavařeniny

Přijďte si od června nasbírat čerstvé jahody a zakoupit domácí marmelády a zavařeniny

Máte rádi jahody? Těšíte se na prodej čerstvých jahod? Chtěli by jste si je sami nasbírat? Přijďte si k nám do Kupařovic na pole, kde od června pořádáme samosběr jahod. Samozřejmě si můžete i zakoupit námi nasbírané čerstvé jahody, ale i skvělé domácí marmelády. A určitě oceníte i čerstvou, ráno natrhanou zeleninu či další ovoce. Přesné termíny, kdy je možnost se zúčastnit samosběru u nás, včas zveřejníme na našich webových stránkách. Začátek samosběru tradičně zahajujeme v červnu. Můžete si u nás nasbírat tolik jahod, kolik unesete. Navíc strávíte příjemný den na slunci a večer se obměníte třeba lívanci s jahodami či zmrzlinovým pohárem. Zakoupit u nás můžete i lahodné marmelády, zavařeniny z ovoce i zeleniny. A samozřejmě od května do října i čerstvou zeleninu, kterou sbíráme vždy ráno před prodejem.