Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Moderní způsob vytápění v současnosti představují tepelná čerpadla, jejich dodání, instalaci a servis Vám zajistí profesionální firma v oboru klimatizace, vzduchotechniky, rekuperačního větrání, společnost bbklima99 s.r.o., která svoje kompletní služby realizuje nejen na Znojemsku, ale vyhoví i zájemcům o instalaci teplených čerpadel, vzduchotechniky i klimatizace z celé jižní Moravy.

Rámcová dohoda na opakované dodávky kancelářských potřeb a hygienických prostředků

Rámcová dohoda na opakované dodávky kancelářských potřeb a hygienických prostředků

Předmětem plnění této veřejné zakázky je výběr dodavatele, který bude zajišťovat opakované dodávky kancelářských potřeb a hygienických prostředků.
Vybraný dodavatel bude dále zajišťovat dodávky pro položky, které nejsou uvedeny v Příloze č. 1 Rámcové dohody Nákupní koš, ale jsou obdobného charakteru jako položky předmětu plnění. Tyto položky budou objednávány z aktuálního katalogu za poskytnutí procentuální slevy
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2021 10:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
22.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Zadavatel IČ:
47114975

Zadavatel ulice:
Drahobejlova 1404/4

Zadavatel PSČ:
190 03

Zadavatel obec:
Praha

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vozp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33771000-5
Hygienické papírové výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Dlouhodobé dodávky drogerie a hygienických prostředků pro Vás zajistí společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Objednávky z eshopu vyřizujeme obratem. Pro klientelu z regionu Zlínský kraj je k dispozici velkoobchodní prodejna v Kroměříži. Doporučujeme registrací na eshopu, tím získáte VIP členství a využijete veškeré výhody při nákupu - individuální ceny, nákup na fakturu se splatností a také širší nabídku zboží, na speciální akce Vás s předstihem upozorníme. Pro konzultace i poradenství Vám bude k dispozici osobní obchodník. Sortiment drogerie: - čistící prostředky - prostředky na praní - papírový sortiment - zásobníky, dávkovače a koše - úklidové pomůcky - repelenty - osvěžovače a svíčky - kyseliny a louhy - autokosmetika. Sortiment osobní hygieny: - šampóny - mýdla - čistící pasty - krémy - kartáče a kartáčky - holící štětce - houby.


Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno zatěžováním organismu špatným stravováním. Racionální, zdravá výživa je správnou cestou jak zůstat v kondici a zdravý. Velký výběr zboží najdete na prodejně Zdravé výživy u zámku v Kroměřiži. Nakoupíte u nás bylinné čaje, bylinky, zdravé, bezlepkové potraviny, ekodrogerii i konopnou, přírodní kosmetiku. Naše ochotné prodavačky Vám ve všem ochotně poradí. Pravidelně děláme ochutnávky různých produktů. Prodej: - celozrnné pečivo - kváskový chléb - bezlepkové potraviny - makrobiotika - chlazené výrobky - těstoviny, mouky - oleje, mošty - čaje, bylinkové tinktury - exotické koření - konopná kosmetika - přírodní kosmetika - ekodrogerie.


Čištění venkovních teras a venkovní dlažby a jejich následná péče

Čištění venkovních teras a venkovní dlažby a jejich následná péče

Setkali jste se už s opravdu kvalitními čistícími prostředky, které odstraní jakékoliv skvrny z Vaší terasy, či z jiné venkovní dlažby? Firma DEMA DEKOR Vám představuje výrobek Finalit - naši jedničku na českém trhu. Tento produkt dokáže odstranit všemožné skvrny, jako jsou rez, mechy, řasy, plísně, oleje a další. Základem je tedy hloubkové čištění atmosférických nečistot a pro delší výdrž pak doporučujeme následnou péči v podobě dlouhodobé penetrace a impregnace. Na základě doporučeného postupu Vám naše výrobky daný povrch nejen že skvěle vyčistí, ale také prodlouží jeho životnost a zvýší odolnost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Čistící produkty s přírodními abrazivními složkami  bez obsahu mikroplastů

Čistící produkty s přírodními abrazivními složkami bez obsahu mikroplastů

Chcete přispět k ochraně přírody? Hledáte společnost, která vyrábí a prodává čistící prostředky, které neobsahují částice mikroplastů? Čistící pasty, mycí gely na ruce a další čistící prostředky nově bez obsahu částic mikroplastů nakoupíte u společnosti ZVG CZ. Naše společnost se rozhodla přistupovat aktivně k otázkám ochrany životního prostoru a již nyní zahájila změny ve výrobním procesu výše zmíněných výrobků. V nejbližších týdnech tak ZVG produkty, které naši klienti dobře znají pro svou vysokou kvalitu a účinnost, budou dostupné s pozměněnou recepturou, bez obsahu plastových mikročástic. Dosud nejpoužívanějších abrazivních částic polyuretanu jsou nahrazeny přírodními složkami, jako jsou rozemletá jádra oliv či moučka z kukuřičných klasů. Změna abrazivní složky z plastové na přírodní bude mít vliv na vizuální vzhled výrobků. Pasty a gely na ruce získají tmavší odstín a zároveň se ustoupí od přídavků barevných pigmentů do směsí. Příjemná a charakteristická vůně, konzistence i výsledný účinek produktů zůstanou srovnatelné s původní recepturou.


Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Povrchové úpravy korkových a dřevěných podlah, čističe, impregnace

Zajímáte o povrchovou úpravu korkových a dřevěných podlah, sháníte čističe a odstraňovače na podlahy? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás firmu DEMA DEKOR CZ s.r.o. ze Znojma. U nás zakoupíte kvalitní čistící a ošetřovací prostředky. Rádi bychom doporučili CC-Čistič na parkety a korek. CC-Spraymax - jedná se o sprejový čistič vhodný pro laminát, lakované dřevěné a korkové podlahy je ideální na rychlé denní čištění. Můžete u nás zakoupit také CC-Intenzivní čistič na dřevo a korek. Čistič šetrně odstraní i silné znečištění a zbytky polymerních nátěrů. Výborný jako intenzivní čistič pro olejované a voskované parkety a korkové podlahy. CC-Elatex - odstraňuje skvrny rýh od gumových podpatků. Ideální pro výrobně lakované parkety a korkové podlahy. Dodáváme také přípravek na impregnaci spár, lesk a mat na parkety a korek. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Přírodní kosmetika pro zdravou a čistou pokožku i vlasy, masážní masti, oleje i gely

Přírodní kosmetika pro zdravou a čistou pokožku i vlasy, masážní masti, oleje i gely

Přejete si krásnou a zdravou pleť? Dopřáváte si domácí masáže a hledáte masážní gely či masti s příjemnou relaxační vůni? Navštivte obchůdek ZELENÁ LÉKÁRNA – Lenka s.r.o. ve Vsetíně, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné přírodní kosmetiky, doporučíme masážní gely, oleje i masti či bylinné tinktury, zelené potraviny, bylinky a bylinné čaje, tinktury, doplňky stravy a rostlinné oleje a mnoho dalšího pro zdraví a krásu Vašeho těla. Veškeré naše masážní masti jsou založeny na sádelném základě. Najdete u nás lihové mazání a masážní gely pro potíže s pohybovým aparátem i kůži, pro úlevu od křečových žil i pomoci při boji s celulitidou. Najdete u nás Priessnitzovo mazání, konopné gely, Topvet, Kittlovu mast, Grešík, Popov a další. Pro čistou a zdravou pleť Vám můžeme doporučit pleťové vody, krémy, oleje, séra i peeling. Pro pokožku celého těla určitě oceníte i sprchové a koupelové gely. Z vlasové přírodní kosmetiky u nás najdete samozřejmě šampony, kondicionéry, vlasové vody a regenerační kůry. Máme i ručně vyráběná mýdla