Pohřební služba Pospa v Uherském Brodě zajistí důstojné smuteční rozloučení

Pohřební služba POSPA

Pohřební služba Pospa v Uherském Brodě zajistí důstojné smuteční rozloučení

Pohřební služba Pospa Uherský Brod nabízí profesionální pohřební služby. V době největšího smutku stojíme při vás a pomůžeme vám zajistit důstojný pohřeb, ať už s obřadem nebo bez obřadu. Přejete-li si pohřeb s uložením do hrobu, obstaráme vše potřebné od výkopu hrobu, zahrnutí, položení věnců až po hudební doprovod.

Betonové výrobky - lokalita Mydlovary

Betonové výrobky - lokalita Mydlovary

Předmětem veřejné zakázky je 1 dodávka Betonových výrobků na stavbu Odvodnění odkaliště K III - větev C včetně dopravy, dodání nevratných dřevěných prvků pro zajištění nákladu a dodání vratných dřevěných palet se zajištěním jejich zpětného odběru.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2021 10:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
22.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Dolní Rožínka 86, 59251 Dolní Rožínka

Zadavatel PSČ:
592 51

Zadavatel obec:
Dolní Rožínka

Kontaktní osoba:
Marek Burian

Zadavatel telefon:
+420 566 593 845

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.diamo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44114200-4
Betonové výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba skladů pro kamenivo a sypké materiály - betonové bloky (kvádry)

Výstavba skladů pro kamenivo a sypké materiály - betonové bloky (kvádry)

Chcete rychle postavit skladovací objekt? Vše potřebné Vám dodá firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy, která vyrábí betonové bloky se stavebnicovým systémem. Jejich instalace je možná na jakýkoliv pevný podklad, přičemž u některých variant nepotřebujete stavební povolení. . Betonové bloky se skvěle hodí pro třídění a uskladnění písků, štěrků, drceného kameniva, strusek a jiných sypkých materiálů. Objednat může kvádry o různých rozměrech a hmotnosti (např. BB28 s obloukem, AB1, BB6 a BB7). Stačí si vybrat ten správný typ pro Vás a brzy se můžete pustit do montáže. Nevíte, zda budete stavbu využívat i v budoucnu? Jednotlivé kostky můžete vždy rozebrat a znovu sestavit tam, kde zrovna potřebujete.


Betonová střešní taška BESK

Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Hradec Králové - Jsme firma co rozumí betonovým střešním taškám. Výroba je především zaměřena na veškeré střešní krytiny a další prvky. Naše firma BESK spol. s r.o. Hradec Králové vyrábí betonové střešní pokrývky v pěti barevných odstínech. Tím zajišťujeme dokonalého sladění střechy s celkovým dojmem domu. Předností betonových střešních tašek a dalších betonové střešních krytin je jejich vysoká odolnost. Ta se zvyšuje pomocí kvalitního dvojnásobného akrylátového nástřiku. Neváhejte a více informací si zjistěte z našich stránek či se s námi telefonicky přímo poraďte.


Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových  a rodinných domů

Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových a rodinných domů

Představujeme Vám firmu PLASTBETON s.r.o. Hradec Králové, která se zabývá výrobou betonových schodišť dle požadavků od zákazníka. ES Certifikát systému řízení výroby schodiště je dostupný na našich stránkách. Prefabrikovaná schodiště jsou vhodné pro bytové domy, rodinné domy, ubytovny, internáty, hotely, školky a administrativní budovy. Manipulace se provádí jeřábem. Při zvedání se schodišťový prefabrikát uchopí za zabudované montážní úchyty za použití vahadla nebo lan. Pokud Vás naše betonové produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pardubická 245, Hradec Králové.


Drážní svršky a protihlukové stěny pro pozemní komunikace - výroba, dodávka

Drážní svršky a protihlukové stěny pro pozemní komunikace - výroba, dodávka

Sháníte spolehlivého dodavatele prvků pro traťové vedení a pozemní komunikace? Pak oslovte firmu Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy, která vyrábí protihlukové stěny Faseton a drážní svršky pro širokou škálu zákazníků. Dodáváme díly traťových svršků, a to výhybky, pražce, upevňovadla a další nezbytné komponenty pro vytvoření stabilní jízdní dráhy. Dále se zaměřujeme na betonové stěny s perfektními protihlukovými vlastnostmi. Oceníte je zejména na rozmezí měst a obcí, kde se nachází v těsné blízkosti vysokofrekvenční dopravní komunikace. Naleznete u nás vysoce odolné varianty proti mechanickým vlivům (Faseton Block), také s absorbérem, dřevocementem nebo speciálními prvky.


Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Potřebujete zrekonstruovat betonové lodžie? Pak oslovte firmu Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy a máte vystaráno. V rámci rekonstrukce panelových domů provádíme opravy lodžií podle požadavků developera. Vytvoříme Vám designové venkovní prostory, které skvěle nahradí ocelové zastaralé balkony a zvýší kvalitu bytů. Zajistíme: - dodatečné zvětšení plochy, výrazné prodloužení - vhodné při zateplování - zasklení (bezrámový systém) rovného i zkoseného typu - výstavba nových, kde doposud žádné balkony nebyly - založení na vlastní základ, opření, zavěšení na budovu Dbáme na spolehlivou a pružnou realizaci zakázky včetně montáže. Více informací a reference si můžete prohlédnout ve speciální sekci na webových stránkách.


Betonové ploty na míru Hodonín, výroba, prodej i odborná montáž betonových plotů, plot na klíč

Betonové ploty na míru Hodonín, výroba, prodej i odborná montáž betonových plotů, plot na klíč

Představujeme Vám firmu RS BETON s.r.o. Hodonín, která svou činnost zaměřila na výrobu, prodej a odbornou montáž betonových plotů na klíč. Pracujeme v rámci Jihomoravského kraje - Hodonín, Břeclav, Znojmo, Kyjov. Betonové ploty od nás zaručují skvělé soukromí rodinných domů, zahrad nebo průmyslových areálů. Nové oplocení můžete mít hotové do několika málo dnů. Stačí si vybrat variantu a barevnou kombinaci betonového plotu a vše ostatní již zařídí naše firma RS BETON s.r.o. Hodonín. Sortiment betonových plotů: - štípaný plot - lámaný plot - plot cihličky - raznicový otisk Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Šardice 765, Hodonín.