Servis chladicích jednotek, opravy klimatizačních zařízení Pfannenberg

EMS ELEKTRO s.r.o.

Servis chladicích jednotek, opravy klimatizačních zařízení Pfannenberg

Servis rozvaděčových chladicích jednotek Pfannenberg zajišťuje v České republice společnost EMS ELEKTRO s.r.o., oficiální zástupce pro prodej chladicích jednotek rozvaděčů, chlazení kapalin, signalizačních zařízení a různých průmyslových součástí německého výrobce Pfannenberg Europe GmbH.

ZZS hl. m. Prahy - Revitalizace modulu pro HN GOLEM - 2019

ZZS hl. m. Prahy - Revitalizace modulu pro HN GOLEM - 2019

Celková revitalizace modulu pro likvidaci hromadných neštěstí „GOLEM“. S vybraným dodavatelem bude uzavřena Smlouva o dílo. Součástí revitalizace modulu bude úprava čelních stěn triážních pracovišť, klimatizační jednotky pro tato pracoviště, rekonstrukce vnitřního a vnějšího osvětlení, úprava rozvodů instalací a jejich modernizace, dále modernizace výpočetních technologií, zvýšení voděodolnosti a úprava prostorů při vstupu do velínu a štábní místnosti a také instalace nového stožáru a kamerového systému.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v „Technické specifikaci Díla“ (Příloze č. 4 ZD).
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2021 11:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 099 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Zadavatel IČ:
00638927

Zadavatel ulice:
Korunní 98

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Martina Šnoblová

Zadavatel telefon:
+420 222 070 356

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzshmp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Potřebujete instalovat do Vašich kanceláří novou klimatizační techniku? Nebo hledáte spolehlivého dodavatele klimatizačního zařízení pro Váš obchod? Klimatizační techniku šitou na míru pro kanceláře, obchody nebo sklady zajistí v okolí Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Moravského Krumlova specialista na klimatizační techniku a chladící zařízení - firma Karel Kašpar LEDO servis, která sídlí v Tasovicích. V oblasti klimatizační techniky se specializujeme na sortiment firem LG, Toshiba a Mitsubishi. Vypracujeme Vám návrh vhodného klimatizačního zařízení pro kanceláře, prodejny potravin, obchody, sklady a další komerční prostory. Klimatizační techniku Vám následně nainstalujeme. Navíc zajišťuje i záruční a pozáruční servis.


Rekuperace vzduchu pro RD, solární panely včetně dotací

Rekuperace vzduchu pro RD, solární panely včetně dotací

Pokud chcete vytápět ekologicky a moderním způsobem, obraťte se na společnost SEFEN spol. s r.o. z Frýdku-Místku, která je specialistou v oblasti ekologického vytápění a ohřevu vody. Solární panely, rekuperační zařízení pro rekuperace vzduchu pro RD, klimatizace, tepelná čerpadla k topení i přípravě teplé vody. Tato zařízení, které zajišťují energii z obnovitelných zdrojů vám nejen dodáme, ale zařídíme pro vás i vše potřebné pro získání dotací. Ventilátorové přístroje s rekuperací tepla STIEBEL ELTRON: - kompletní dodání vytápěcích systémů pro Váš rodinný dům, včetně projektů vzduchotechnického a rekuperačního zařízení, které zpětně získává teplo z odpadního vzduchu Solární tepelné panely STIEBEL ELTRON a REGULUS včetně příslušenství: - solární panely zajistí v domácnosti dostatek teplé vody za velmi výhodné ceny. Zařídíme kompletní dodání a montáž od solárních kolektorů včetně příslušenství, regulátorů pro solární systémy, až po solární zásobníky teplé vody Tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON k ekologickému vytápění a ohřevu vody: - výkonná tepelná čerpadla zajistí kompletní řešení pro ekologické vytápení a ohřev teplé vody. K dispozici jsou tepelná čerpadla vzduch/voda nebo čerpadla země/voda Poskytujeme dodávku vytápěcích systémů na klíč, včetně návrhů systému vytápění a projektů elektroinstalace a vzduchotechniky.


Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, topná tělesa

Karel Ušela - Ventilátory Zlín nabízí na prodejně Zlín-Lužkovice topná tělesa, vytápění, klimatizace i vzduchotechniku. Vzduchotechnika: - ventilátory - axiální, radiální, nástěnné, potrubní, koupelnové, krbové atd. - vzduchovody - systémy potrubí Europlast, hadice, trubky, tvarobky - mřížky, ventily, žaluzie, trysky, difuzory - vzduchové clony - dveřní clony Rekuperační jednotky - Soler@Palau, Vallox, Atrea Vytápění: - elektrické - podlahové topení, konvektory, akumulační kamna, sálavé panely, vytápěcí jednotky - vodní - GOBI, SAVANA - plynové - vytápěcí jednotka s plynovým ohřevem. Topná tělesa různých typů. Při objednání zboží z našeho e-shopu v hodnotě nad 3000,-Kč doprava zdarma.


Dodávky vzduchotechnika, klimatizace Chrudim, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Dodávky vzduchotechnika, klimatizace Chrudim, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Představujeme Vám firmu Vlastimil Svoboda z okresu Chrudim, která svou činnost zaměřila na dodávky, montáže i servis vzduchotechniky a klimatizace. Už nechcete v bytě zažívat pokaždé to letní otravné parno? Klesá s každým letním obdobím pracovní tempo Vašich zaměstnanců? Vlastníte firmu a je ve Vašich průmyslových prostorách k nevydržení? Od toho je tu firma Vlastimil Svoboda z okresu Chrudim. Dodáváme kvalitní vzduchotechniku a klimatizace vhodné pro byty, kanceláře i průmyslové prostory. Otestujte klimatizace nebo vzduchotechniku co nejdřív! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Bylany, okres Chrudim.


Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná pohoda je důležitá v domácnosti i na pracovišti. Výběr vhodné klimatizace, tepelného čerpadla se projeví v úsporách na energie. Obraťte se na společnost VOTONA s.r.o., která se zabývá prodejem i servisem klimatizace CHIGO a tepelných čerpadel Alpha Innotec, také prodává automatické kotle pod vlastní značkou Votona, které jsou vhodné na uhlí, dřevo i pelety. Působí převážně v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště. V oboru klimatizací zajišťujeme kompletní služby. Od návrhu systémů, montáže a uvedení klimatizace do provozu po následný servis a revize. Dodáváme klimatizace CHIGO do bytů, rodinných domů i kanceláří, skladů nebo pro velké haly a průmyslové provozy. Dodáváme kvalitní německá tepelná čerpadla Alpha innotec, která nejsou hlučná, mají vysoký topný faktor a vydrží dlouholetý provoz. Patří mezi nejspolehlivější, nejúspornější čerpadla typu země-voda. Naše automatické kotle VOTONA jsou spolehlivé a mají jednoduchou obsluhu. Jsou univerzální, lze je použít na uhlí, dřevo i pelety. Oceníte nízkou prodejní cenu těchto kotlů.


Klimatizace do rodinných domů Brno, klimatizace chladí a alergikům čistí vzduch, tichý provoz

Klimatizace do rodinných domů Brno, klimatizace chladí a alergikům čistí vzduch, tichý provoz

Představujeme Vám firmu DAIMOND - chlazení, spol. s r.o. Brno, která zajišťuje kompletní dodávky, montáže, projekce, realizace a servis klimatizací do rodinných domů. Klimatizace do rodinných domů se skládají ze dvou jednotek. Vnější se umisťuje venku, třeba na balkón či venkovní zeď. Vnitřní jednotku pak můžete umístit na strop nebo třeba na zeď. Klimatizace dokáží zajistit jak chlazení, tak vytápět. Lze jí využít i při odvlhčování nebo větrání. Alergikům díky antibakteriálním filtrům zajistí perfektně čistý vzduch. Výhodou je také velmi tichý provoz, a tak ji můžete umístit kdekoliv v domě. Otestujte klimatizaci co nejdřív! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Vídeňská 56a, Brno.