Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pohřební služba POSPA

Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pro poslední rozloučení se svým blízkým si můžete v Pohřební službě POSPA v Uherském Brodu vybrat kremační služby, které zahrnují převoz zesnulého ke kremaci, úprava zesnulého, zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, kterou vyzdobíme smutečními věnci a květinami. Pomůžeme s výběrem rakve a tiskem smutečního oznámení.

Poptávám vnitřní blistr do krabiček na pralinky

Poptávám vnitřní blistr do krabiček na pralinky

Poptávám blistry na pralinky. Na 4, 9, 16, 20 ks Byly by ideální ve velikosti 30mm čtverce. Ten otvor. Podle velikosti bych pak přizpůsobila krabičky.
Pokud ano. Chtěla bych se zeptat na cenu a zda máte daný minimální počet odběru nebo zda si mohu objednat libovolné množství.
A jak se pohybují ceny.
Jsem soukromá cukrářka na domácí výrobu pralinek... nepotřebuji velké množství a sériovou výrobu volně dostupnou na internetu jsem nikde nenašla.
Proto se obracím na Vás.
Předem moc děkuji za odpověď a jakoukoliv radu která mi pomůže najít vhodné blistry na mé pralinky.
Poptávka byla vložena dne:
24.05.2021 11:48

Platnost poptávky:
24.06.2021 11:34

Kontaktní osoba:
Kellnerová Lucie

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 664 395

Předpokládaná cena:
1 Kč

Okres:
Kladno

Obrázek:
Poptávám vnitřní blistr do krabiček na pralinky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Magnetické karty, čipové karty i plastové karty IdentCORE

Magnetické karty, čipové karty i plastové karty IdentCORE

Dělají-li šaty člověka, pak karty dělají firmu! Magnetické, čipové i plastové karty, ty všechny najdete v IdentCORE. Nepodceňujte vzhled a materiál firemních karet, i karty jsou jedním z důležitých kritérií, které můžou zákazníka přilákat a udržet jeho věrnost firmě. Platí pravidlo, že čím lepší design, tím lepší je zákazníkova pozornost a zvídavost. Využijte nejen pro vaše marketingové účely zákaznické, věrnostní, klubové, slevové a dárkové karty. Vytvořte si kartu přesně podle vašich představ u IdentCORE. Vyrábíme a potiskujeme karty přesně podle vašeho zadání. A proč spolupracovat s IdentCORE? Protože si uvědomujeme, že v dnešní době se nejvíce cení čas. Proto zboží doručujeme během velmi krátké doby. Pokud si lámete hlavu, která karta nebo design je nejvhodnější, zeptejte se nás - nabízíme odborné poradenství. Více informací naleznete na webových stránkách.


Výlisky z polymerních materiálů - profesionální kompletace plastových produktů

Výlisky z polymerních materiálů - profesionální kompletace plastových produktů

Hledáte společnost, která se zabývá výrobou plastových výrobků a nabízí opravdu kvalitní produkty s vysokou přesností? S námi máte o starost méně, zaručíme vám výrobu z polymerních materiálů v té nejvyšší kvalitě! Záleží nám především na spokojenosti našich zákazníků, proto se snažíme veškeré výrobky produkovat tak, aby přesně odpovídaly vašim požadavkům, ať už se jedná o jejich vlastnosti, barvu i rozměry. Vyrábíme výlisky z polymerních materiálů, které následně pečlivě kompletujeme. Specializujeme se hlavně na zpracování těchto polymerních materiálů: - PP, - PE, - ABS, - PA. Díky velké profesionalitě našich zaměstnanců a vysoké kontrole při celém procesu, se můžete spolehnout na plastové výrobky přesně dle vašich představ!


Výroba plastových uzávěrů, výlisků a forem na zakázku - vstřikování, kompletace

Výroba plastových uzávěrů, výlisků a forem na zakázku - vstřikování, kompletace

Hledáte výrobce plastových komponentů? Spolehlivým partnerem vám bude naše společnost H&P plast, spol. s r.o. z okresu Svitavy. Vstřikujeme veškeré komerční termoplasty (např. LDPE, HDPE, ABS, SAN, PMMA, POM a PUR) a dodáváme kvalitní plastové díly pro různá odvětví průmyslu za příznivé ceny. Spolupracujeme s certifikovanými nástrojárnami, které si pečlivě vybíráme. Zaměřujeme se na plastové uzávěry na láhve a technické výlisky v malých i větších rozměrech. Zajišťujeme zakázkovou výrobu forem, která zahrnuje posuzování, návrh řešení a výběr vhodného materiálu pro výrobu. V případě zájmu se postaráme o kompletační práce. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a pružně reagujeme na jakékoliv speciální požadavky. Neváhejte a kontaktujte nás!


Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Společnost Remiva s.r.o. z regionu Kroměříž, působí již od roku 2005 v oblasti recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu. Na moderní regranulační lince vyrábí regranulát, známý jako Remistyren. Ten se používá jako základní materiál pro vstřikování a vytlačování i pro výrobu izolačních materiálů, nebo pro výrobu nátěrových hmot. Remistyren firma vyrábí ve formě granulí velikosti 3-5mm. Dodává jej v několika barevných odstínech, standardní odstín negarantuje. Všechny dodávané granuláty jsou homogenizovány podle měrné hmotnosti materiálu,tím se docílí sjednocení barev na jeden odstín. Regranulační linka Erema - tento špičkový model umožňuje přímou granulaci plastových odpadů bez předchozího předdrcení.


Vinylové schody - renovace, obklady schodišť vinylem

Vinylové schody - renovace, obklady schodišť vinylem

Plánujete-li renovaci starého schodiště, nebo hledáte vhodné řešení pro schody v novostavbě, v obou případech dosáhnete perfektního výsledku, pokud se rozhodnete pro vinylové schody. V regionu Zlín, Zlínský kraj dělá obklady schodišť vinylem firma VSCHODY Petr Večeřa Otrokovice. Při rekonstrukci oceníte, že jde o rychlou renovaci starého schodiště bez bourání. U nového schodiště zase můžete zvolit stejný dekor, jako má Vaše podlaha v domě, nebo vhodně dekory sladit. Výhody obkladů z vinylu: - odolnost, snadná údržba, lehká opravitelnost - příjemný při nášlapu i pro bosé nohy - široký výběr různých dekorů.


Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Společnost REMIVA, z regionu Kroměříž-Zlínský kraj, se zabývá recyklací plastů a využívá technologie Compoundace pro míchání plastových materiálů. Výroba plastových compoundů, kompozitů vlastní výroby pod názvem Remilen, nebo na míru zákazníkovi - naše společnost může nejen míchat více různých komponentů do jedné směsi, ale může téměř jakýkoliv typ plastu parfemovat a barvit na přesný odstín. Compoundace technických neplněných plastů pro automobilový, elektro-technický a ostatní zpracovatelský průmysl plastů. Všechny compoundy jsou atestovány. Balení všech compoundů je do bigbagu 1000kg nebo 1050kg. Plníme materiály CACO3 a Talk do 25%. Číselné řady s označením pouze C nebo T na začátku určují, že materiál je vyroben z originál materiálů: - Remilen C10, C20, C25 - Remilen T10, T20, T25. Číselná řada s označením RC nebo RT znamená, že tento materiál je vyroben ze vstupní suroviny PP recyklát a plnivo Talk nebo CACO3: - Remilen RC10, RC20, RC25 - Remilen RT10, RT20, RT25. Se speciálními požadavky na výrobu compoundů se na nás neváhejte obrátit.